Other lots in this auction
-
#255Letang & Remy
Een gevarieerd lot verzilverd tafelmetaal uit de reeks ‘Versailles’, bestaande uit vier ovale serveerschotels in oplopende groottes, 2 ronde serveerschotels, Twee groenteschalen in verschillende maten, twee flessenzetters en een sauskom.
Lot varié de vaisselle en métal argenté de la série 'Versailles', composé de quatre plats de service ovales de tailles croissantes, 2 plats de service ronds, deux légumiers de tailles différentes, deux sets de bouteilles et une saucière.No longer availableDim. H:6-9cmEstimate: € 120/200 -
#225
Een paar hoornvazen van veelkleurig Brussels porselein.
Une paire de vases cornets en porcelaine de Bruxelles multicolore.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 120/200 -
#159
“De kruisafneming”. Olieverf op koper. Onderdeel van een kruisweg, omstreeks 1900.
"La Descente de Croix". Huile sur cuivre. Partie d'un chemin de croix, vers 1900.No longer availableDim. 89 x 64 cmEstimate: € 400/500 -
#425
Drie houten paarden waarvan één op wielen. Indisch werk.
Trois chevaux en bois dont un sur roues. Travail indien.No longer availableDim. H: 11 - 31 cmEstimate: € 50/60 -
#694
Een zwartgelakt tweepersoonsbed met smeedwerk.
Un lit double laqué noir avec ferronnerie.No longer availableDim. 200 x 145 cmEstimate: € 30/40 -
#600
Een replica van een waterklok van hout en geel koper. Met inscriptie L. Wimbush fecit A.D. of Yerolde Town York 1685.
Horloge à eau en bois et laiton. Inscrit L. Wimbush fecit AD de Yerolde Town York 1685. Réplique.No longer availableDim. H:82cmEstimate: € 70/100 -
#191Junghans
Een houten tafelklokje.
Une pendule de table en bois.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 40/60 -
#123Perseo, Italy
Een grote Madonna van italiaans meerkleurig en verguld aardewerk. Gemerkt.
Une grande Madone en poterie italienne multicolore et dorée. Marquée.No longer availableDim. H:75cmEstimate: € 120/200 -
#415
Een houten wandklok met handgeschilderd bloemendecor. Met eglomisé wijzerplaat en afbeelding van twee Duitse officieren.
Une horloge murale en bois avec un décor floral peint à la main. Avec cadran églomisé et image de deux officiers allemands.No longer availableDim. H:50cmEstimate: € 100/120 -
#650Valentin à Lodelinsart
Een Henegouwse staande klok in gebeeldhouwd eikenhouten kast, versierd met strikken, guirlandes en lauwerkransen. Eind XVIIIe eeuw.
Horloge de vestibule du Hainaut à gaine en chêne sculpté décorée de noeuds, de guirlandes et de lauriers. Fin du XVIIIe siècle.No longer availableDim. H:255cmEstimate: € 80/120 -
#375
Twee ruitvormige Chinees porseleinen schaaltjes met meerkleurige bloemendecors. Het kleinste met kleine randschade.
Deux plats en porcelaine de Chine de forme losange à décors floraux multicolores. Le plus petit avec des dommages mineurs aux bords.No longer availableDim. 13 x 19 & 18 x 23 cmEstimate: € 120/200 -
#241Delvaux
Een handtas van bruin leder. Met gebruikssporen.
Un sac à main en cuir marron. Avec des signes d'utilisation.No longer availableDim. 18 x 30 x 14 cmEstimate: € 100/150