Other lots in this auction
-
#593Hutschenreuter
Een porseleinen kandelaar met vier lichtpunten, versierd met twee musicerende putti van gekleurd biscuit. Onderaan gemerkt.
Bougeoir en porcelaine à quatre pointes lumineuses, décoré de deux putti musiciens en biscuit coloré. Marqué en bas.No longer availableDim. L. 41 cmEstimate: € 40/60 -
#613
Drie verschillende vaasjes van blauw wit Chinees porselein.
Trois vases différents en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. h: 29, 10 en 12 cmEstimate: € 100/120 -
#206
Mechelse tafel met leeuwenkoppen.
Table de style Renaissance malinoise à têtes de lion.No longer availableDim. 120 x 90 cmEstimate: € 35/40 -
#25
Een lot religiosa, bestaande uit plaasteren beeldjes, waaronder twee Zwarte Madonnas, een kruisbeeldje van Brussels porselein, drie reliëfplaquettes en twee kruisbeeldjes.
Lot de religiosa, composé de statuettes en plâtre, dont deux Vierges noires, un crucifix en porcelaine de Bruxelles, trois plaques en relief et deux crucifix.No longer availableDim. H:15-37cmEstimate: € 55/65 -
#142C. Moeren
“Natiepaarden te Antwerpen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chevaux de trait à Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 74 x 113 cmEstimate: € 120/200 -
#415
Een houten wandklok met handgeschilderd bloemendecor. Met eglomisé wijzerplaat en afbeelding van twee Duitse officieren.
Une horloge murale en bois avec un décor floral peint à la main. Avec cadran églomisé et image de deux officiers allemands.No longer availableDim. H:50cmEstimate: € 100/120 -
#343
Een lot van twaalf borden van o.a. Frans en Nederlands aardewerk. Grotendeels XIXe eeuws. Enkele met haarscheuren, restauraties, randschade.
Lot de douze assiettes, dont des poteries françaises et hollandaises. Majoritairement XIXe siècle. Certains avec des cheveux, des restaurations, des dommages aux bords.No longer availableDim. Ø: 22 - 25 cmEstimate: € 60/80 -
#161Buescher, USA
Een altsaxofoon met gegraveerd decor. In instrumentenkist. Met origineel mondstuk.
Un saxophone alto au décor gravé. Dans la boîte à instruments. Avec embouchure d'origine.No longer availableDim. H:167cmEstimate: € 400/600 -
#238
Een balustervaas en een dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerk. Gemerkt onderaan.
Un vase balustre et un vase à couvercle en faïence de Delft bleu et blanc. Marqués en bas.No longer availableDim. h: 49 & 52 cmEstimate: € 60/100 -
#700
Drie mooie gebedenboekjes: “Journée du Crétien”, Antwerpen ca 1885. “L’imitation de Jésus Christ”, Brepols Turnhout XIXe eeuw. “Paroissien romain”, Paris XIXe eeuw, met benen omslag. Alle goud op snee. We voegen er nog twee gebedsboekjes, oude prentkaartjes en foto’s aan toe.
Trois beaux livres de prières : « Journée du Crétien », Anvers vers 1885. « L'imitation de Jésus Christ », Brepols Turnhout XIXe siècle. « Paroissien romain », Paris XIXe siècle, avec couverture en os. Tout or sur la tranche. Nous ajoutons deux autres livres de prières, de vieilles cartes postales et des photos.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#435
Een bronzen Boeddha.
Bouddha en bronze.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80/100 -
#16
Een eikenhouten tafeltje met inklapbare poten en met een lade en een uittrekbaar schrijfplankje in de gordel. Begin XXste eeuw.
Une table en chêne avec des pieds pliants et avec un tiroir et un écritoire coulissant dans la ceinture. Début XXe siècle.No longer availableDim. 66 x 82 x 43 cmEstimate: € 100/120