Similar lots by type
-
#397Een paar lichtblauwe vaasjes van aardewerk. Belgisch werk, onderaan gemerkt.
Une paire de petits vases bleus en faïence. Travail belge, marque sous la base.No longer availableDim. h: 28,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#237Een piëdestal van opengewerkt aardewerk, versierd met een meerkleurig decor van dieren en bloemen op blauwe fond.
Un piédestal en faïence ajourée, décoration d’animaux sur fond bleu.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 200 / 220 -
#241Een grote balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor met lange Lijzen in cartouches. Onderaan gemerkt. We voegen er een houten sokkel aan toe.
Un grand vase balustre en porcelaine de Chine, décor famille-rose à longues Elyses en cartouches. Marque à la base. Nous ajoutons un socle en bois.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 50 / 80 -
#108Een vrouwenbuste van bruingepatineerd terracotta naar XVIIIe eeuws voorbeeld. Gesigneerd ‘Pajou’.
Un buste féminin en terre cuite à patine brune, d’après un exemple du XVIIIème siècle. Signé ‘Pajou’.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 100 / 120 -
#297Een paar vazen van Satsuma-aardewerk met een geisha in het decor. We voegen er een kleiner exemplaar aan toe.
Une paire de vases en faïence Satsuma, geisha dans le décor. Nous ajoutons un deuxième plus petit.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 50 / 80 -
#181Twee borden van blauw en wit Delfts aardewerk , versierd met bloemenvazen op het plat. Kleine randschade. XIXe eeuw.
Deux assiettes en faïence de Delft bleue et blanche, décoration de vases à fleurs sur le plat. Petit éclat. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#131Een paar cassolettes van grijs marmer. Kleine barsten. XIXe eeuw.
Une paire de cassolettes en marbre gris. Petits éclats. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 120 / 180 -
#354Panamarenko“Mankracht Vliegtuig”. Reproductie. Gesigneerd.
”Main d'oeuvre, avion”. Une reproduction. Signée.No longer availableDim. 40 x 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#302Een lot van tien lithografieën, herdrukken van XIXde eeuwse Franse voorstellingen met betrekking tot het Napoleontische leger.
Un lot de dix lithographies, réimpressions françaises en relation avec l’armée de Napoléon.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#85Een 18 karaats geel gouden hanger bezet een munt. Victoria 1891.
Un pendentif en or jaune 18 ct serti d’une pièce. Victoria, 1891.No longer availableDim. 9,51 gEstimate: € 300 / 400 -
#10Twee 18 karaats geel gouden trouwringen.
Deux alliances en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,80 gEstimate: € 180 / 230 -
#298Bestekkoffer met bestek. Duits werk. Compleet voor 12 personen. Als nieuw.
Ménagère et couverts. Travail allemand. Complet pour douze convives. Comme neuf.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#335Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en robijn en saffier cabochon met een gezamenlijk gewicht van ± 0,75 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants baguettes ayant un poids total de ± 0,40 ct et de rubis et de saphirs cabochon ayant un poids total de ± 0,75 ct.No longer availableDim. 4,03 gEstimate: € 400 / 500 -
#366Een kleine credenza van gebeeldhouwd eikenhout met twee paneeldeuren.
Une petite crédence en chêne sculpté à deux portes panneaux.No longer availableDim. 91 x 92 x 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#432Henri KoetserPeriod: 1878 - 1952“Boer aan een schuur”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”fermier et étable”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#444Auguste DansePeriod: 1829-1929“De schilder”. Een ets. Postume uitgave van het prentenkabinet. Met papierstempel.
”Le peintre”. Une eau-forte. Edition posthume. Avec tampon papier.No longer availableDim. 19,5 x 14,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#248“Bloemen”. Gemengde techniek. Monogram en signatuur.
”Fleurs”. Techniques mixtes. Monogramme et signature.No longer availableDim. 61,5 x 65,5 cmEstimate: € 200 / 250 -
#305Een paar 18 karaats geel gouden manchetknopen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en onyx.
Une paire de boutons à manchettes en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct et onyx.No longer availableDim. 28 gEstimate: € 700 / 800

