#431Een Art-Deco lampje met een bronzen zwaantje op een marmeren voet.
#264Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Scène forestière”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 75 cmEstimate: € 80 / 120 -
#413Val St-LambertEen vaasje in wit en rood glas. Gemerkt.
#462Dane Andeyer“Incertitude”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 15/20 en gedateerd ‘86 buiten de plaat.
”Incertitude”. Une lithographie. Signée et numérotée 15/20 et datée ‘86 hors planche.No longer availableDim. 39,5 x 49 cmEstimate: € 120 / 180 -
#550Nederlandse Staatsiejacht XVIIIde eeuw. Maquette.
Yacht Royal Pays Bas XVIIIème siècle. Une maquette.No longer availableDim. L. 87 cmEstimate: € 80 / 120 -
#749Meyer“De Arcanist.” Pentekening op papier. Gesigneerd. Gedateerd ‘77.
”L’Arcaniste”. Dessin sur papier. Signé et daté ‘77.No longer availableDim. 14 x 12 cmEstimate: € 20 / 30 -
#697Twee siervazen van verguld porselein met meerkleurige vokse danstaferelen in cartouches. Onder glazen stolpen.
Deux vases en porcelaine dorée et décors polychrome de scènes de bal populaire en cartouches. Sous cloches en verre.No longer availableDim. h: 28 (vazen) & 63 (stolpenEstimate: € 200 / 300 -
#177H. LamazièreEen zwart marmeren schouwpendule. Tijdperk 1930. Met sleutel.
#319A. Istas“Landschap met stormwolken.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage et nuages de tempête”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 31 x 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#234“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée ‘82.No longer availableDim. 81 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#720Houten scheepsmodel van een driemaster.
Un navire en bois modèle.No longer availableDim. L. 72 cmEstimate: € 60 / 80 -
#27SteiffEen lot van vier pluchen dieren, bestaande uit een konijn, een dolfijn en twee hondjes. Allen gemerkt.
Un lot de quatre animaux en peluche, dont un lapin, un dauphin et deux chiens. Marqués.No longer availableEstimate: € 40 / 50