Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een jonge vrouw met en parasol. Porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt.
Lladro

Een jonge vrouw met en parasol. Porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt.

Une statue en porcelaine en forme de jeune fille et un parasol. Marque sous la base.
Dim. H. 38 cm
SKU: 1112180661.
Auction day: 12 December 2018 19:00
Catalogue #661
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Lladro

  • #153
    Lladro

    Een moeder en kind van polychroom steengoed. Gemerkt en gesigneerd Vatalà en Juana Devis en n° 284.

    Une statue en faïence polychrome représentant une femme et son enfant. Marque et signée Vatalà et Juana Devis, numérotée n° 284.
    No longer available
    Dim. H. 36 cm
    Estimate: € 160 / 220
  • #787
    Lladro

    Een kat en een ezel van porselein. Onderaan gemerkt. We voegen er een beeldje van een meisje in een nachthemd in dezelfde stijl aan toe, gemerkt “Made in Spain”.

    Un chat et un âne en porcelaine. Marque sous la base. Nous ajoutons une statue d’une jeune fille dans sa robe de nuit dans le même esprit, marquée ‘Made in Spain’.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #458
    Lladro

    Een porseleinen vogel. Gemerkt.

    Un oiseau en porcelaine. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 55 / 65

Other lots in this auction

  • #299
    Mary Kennis
    Period: 1899 - 1965

    “Stilleven met perziken”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Nature morte, pêches”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #128

    Een hert van zamak op onyxen sokkel. Stijl art-deco.

    Un cerf en régule sur socle en onyx. Style Art Déco.
    No longer available
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #568

    Een reeks van vier mahoniehouten stoelen in Louis-Philippestijl.

    Une série de quatre chaises en acajou style Louis Philippe;
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #561
    Hergé

    Tintin. “L’Oreille Cassée”. Casterman 1946. Achterflap B1. Redelijk tot goede staat, onderhoekje van titelblad afgescheurd.

    Tintin. “L’Oreille Cassée”. Casterman 1946. 4e plat B1. Etat moyen, coin bas de la page de titre déchiré.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #385

    Een 18 karaats roze gouden ring bezet met één centrale bewegende diamant en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,53 ct. Model Messika.

    Une bague en or rose 18 ct sertie d’un diamant mouvant et diamants ayant un poids total de ± 0,53 ct. Modèle Messika.
    No longer available
    Dim. 2,18 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #41
    Gustave Van den Meersche
    Period: 1891 - 1970

    “Vrouwelijk naakt”. Een beeld van groengepatineerd plaaster. Achteraan gesigneerd.

    ”Nu féminin”. Une statue en plâtre à patine verte. Signature au dos.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #163
    Christofle, Paris

    Twaalf onderzetborden van verzilverd metaal. Onderaan gemerkt.

    Douze dessous-de-plat en métal argenté. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø 30 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #27
    Steiff

    Een lot van vier pluchen dieren, bestaande uit een konijn, een dolfijn en twee hondjes. Allen gemerkt.

    Un lot de quatre animaux en peluche, dont un lapin, un dauphin et deux chiens. Marqués.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #162
    Paul Joostens

    “Stilleven met Madonna”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    ”Nature morte, Vierge”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 64 x 49 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #425
    Royal Copenhagen

    Set van 12 kerstborden van blauw en wit porselein, onderaan gemerkt. Jaren 1972, 1973, 1975, 1976, 1977, 1978, 1979, 1980, 1981, 1983, 1984, 1987.

    Une série de 12 assiettes de Noël en porcelaine bleue et blanche. Marque sous la base. Années 1972, 1973, 1975, 1976, 1977, 1978, 1979, 1980, 1981, 1983, 1984 et 1987.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #337
    Kaiser

    Twee windhonden en een moeder met kind van monochroom wit biscuit. Onderaan gemerkt. Het tweede op houten voetstukje.

    Deux lévriers et une mère et son enfant.
    No longer available
    Dim. h: 14 & 20 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #815

    Egyptisch beeldje van kunststof. In glazen presenteervitrine.

    Une statue d’Egypte. Dans une vitrine de présentation.
    No longer available
    Dim. H. 39 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 11 & 12 december 2018

De veiling is volledig - 815 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

11 December 2018 19:00
12 December 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 12 December 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More