Similar lots by type
-
#107Een meisjesbuste van terracotta.
Buste de jeune fille en terre cuite.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#110“Masanielo & Fenela”. Een beeld van zwartgepatineerd terracotta. Hoofd gerestaureerd.
“Masanielo et Fenela”. Sculpture en terre cuite à patine foncée. Tête restaurée.No longer availableOnline onlyDim. h: 46 cmEstimate: € 50 / 80 -
#141Ranke vrouwenfiguur met kind. Gebeeldhouwd ebbenhout. Makonde, Tanzanië.
Femme allongée et enfant en ébène sculpté. Makonde, Tanzanie.No longer availableOnline onlyDim. 98 x 68 cmEstimate: € 80 / 120 -
#43“Clown met meisje op de arm”. Een beeldje van donkergepatineerd brons.
“Clown avec une fille sur le bras”. Statuette en bronze à patine foncée.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#27“Snap het dan!”. Een beeld van composiet.
“Snap het dan!”. Groupe en composite.No longer availableOnline onlyDim. h: 47 cmEstimate: € 40 / 60 -
#28Een groep van monochroom wit biscuit in de vorm van een moeder met haar dochter bij een hekje. Beschadiging aan de hoed en het hekje.
Groupe en biscuit monochrome blanc représentant une mère et sa fille devant une grille. Chapeau et grille accidentés.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 15 / 25 -
#111“Boogschutster met fazanten”. Een groep van brons op zwart marmeren sokkeL Eén fazant opnieuw te montereren. Boog beschadigd. Jaren ‘30.
“Archère aux faisans”. Groupe en bronze sur socle en marbre. Un faisan à remonter, arc accidenté. Années 30.No longer availableOnline onlyDim. b: 55 cmEstimate: € 40 / 50 -
#116Twee beelden van zamak zonder sokkel.
Deux statuettes en régule sans socles.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 & 43 cmEstimate: € 60 / 80 -
#117“Zittende jonge vrouw”. Een gipsen beeld met meerkleurig patina.
“Jeune femme assise”. Sculpture en plâtre à patine polychrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 44 cmEstimate: € 50 / 70 -
#118“Slapende Bacchus”. Een beeldje van met koper overtrokken gips naar een werk van Jaquet. Op marmeren sokkel met een bloemvormig lampje met glazen kapje. Te restaureren.
“Bacchus dormant”. Statuette en cuivre sur plâtre d’après une oeuvre de Jaquet. Sur socle en marbre et avec petite lampe en forme de fleur en verre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#59Een lot monochroom wit biscuit, bestaande uit twee koppeltjes met kleine sierjardinières en een meisjesbuste.
Lot de biscuits monochromes blancs dont deux couples aux petites jardinières et un buste de fille.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#149Een lot messing, bestaande uit een lamp met glazen kap en versierd met een vrouwelijk naakt, een Japanse vaas, twee kandelaars en twee luciferhouders.
Lot de laitons comprenant une lampe à abat-jour en verre et décoré d’un nu féminin, un vase japonais, deux candélabres et deux porte-allumettes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 40 -
#100Een lot glaswerk, bestaande uit een coupe, twee ijsemmertjes, een karaf, een mandje, een olie-en azijnstelletje en een schenkkan met verzilverde montuur.
Lot de verreries comprenant une coupe, deux seaux à glace, une carafe, un panier, un huilier-vinaigrier et une verseuse à monture en métal argenté.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#139Drie gebeeldhouwde houten devotiekruisen met iconen. Ethiopië. We voegen er twee perkamenten geïllustreerde tekstbladen bij.
Trois crucifix de dévotion en bois sculpté avec des icônes. Ethiopie. Nous ajoutons deux feuilles de texte sur parchemin.No longer availableOnline onlyDim. H. 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#6Een achthoekige vaas en een designjardinière van meerkleurig aardewerk.
Vase octogonal et jardinière design en faïence polychrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 & 24 cmEstimate: € 20 / 25 -
#174Een lot van drie verschillende etsen.
Lot de trois eaux fortes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 100 -
#178J. Seghers“Winters molenzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Moulins sous la neige”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 14,5 x 21,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#151Een paar bronzen appliques in Lodewijk XVI-stijl met glazen kapje in de vorm van een vlam. Eén bevestigingsschroef gebroken.
Paire d’appliques en bronze de style Louis XVI et aux abat-jour en forme de flamme. Un vis à remplacer.No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 50 / 80 -
#175“Vue de la Grande place et la maison de ville à Bruxelles” & “Dernièrs adieux de Napoleon à sa famille”. Twee oude gravures. We voegen er een reproductie van een ets van Joostens met een zicht op de Oude Koornmarkt aan toe.
“Vue de la Grande Place et la Maison de Ville à Bruxelles”et “Derniers adieux de Napoléon à sa famille”. Deux eaux fortes. Nous ajoutons une eau forte représentant le Vieux Marché au Blé.No longer availableOnline only -
#8Twee paar metalen Japanse vaasjes, waarbij één met een landschapsdecor en één met een decor van pauwen van parelmoer.
Deux paires de vases japonais dont une aux paysages et une aux paons en nacre.No longer availableOnline onlyDim. h: 15 & 16 cmEstimate: € 25 / 30 -
#44Een lampvoet in de vorm van een jongetje van zamak op een voetstuk van onyx en marmer. Getekend ‘Geo Maxim’. Kapje bijgevoegd.
Pied de lampe en forme d’un petit garçon en régule sur base en onyx et marbre. Signé “Geo Maxim”. Abat-jour rapporté.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cm (zonder kap)Estimate: € 50 / 60 -
#171Een houten wandklok, versierd met twee porseleinen zuiltjes naast de wijzerplaat. Gewichten en slinger manco.
Pendule en bois décorée de colonnettes en porcelaine flanquant le cadran. Poids et balancier manquent.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40

