Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een jongedamesbuste van groengepatineerd plaaster op een sokkel van natuursteen.

Een jongedamesbuste van groengepatineerd plaaster op een sokkel van natuursteen.

Buste de jeune femme en plâtre à patine verte sur socle en pierre naturelle.
Online only
Dim. h: 18 cm
SKU: 1006170113.
Category: Beeld.
Auction day: 28 June 2017 19:00
Catalogue #113
Estimate: € 15 / 20
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #28

    Een groep van monochroom wit biscuit in de vorm van een moeder met haar dochter bij een hekje. Beschadiging aan de hoed en het hekje.

    Groupe en biscuit monochrome blanc représentant une mère et sa fille devant une grille. Chapeau et grille accidentés.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #110

    “Masanielo & Fenela”. Een beeld van zwartgepatineerd terracotta. Hoofd gerestaureerd.

    “Masanielo et Fenela”. Sculpture en terre cuite à patine foncée. Tête restaurée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #118

    “Slapende Bacchus”. Een beeldje van met koper overtrokken gips naar een werk van Jaquet. Op marmeren sokkel met een bloemvormig lampje met glazen kapje. Te restaureren.

    “Bacchus dormant”. Statuette en cuivre sur plâtre d’après une oeuvre de Jaquet. Sur socle en marbre et avec petite lampe en forme de fleur en verre.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #107

    Een meisjesbuste van terracotta.

    Buste de jeune fille en terre cuite.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #141

    Ranke vrouwenfiguur met kind. Gebeeldhouwd ebbenhout. Makonde, Tanzanië.

    Femme allongée et enfant en ébène sculpté. Makonde, Tanzanie.
    No longer available
    Online only
    Dim. 98 x 68 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #116

    Twee beelden van zamak zonder sokkel.

    Deux statuettes en régule sans socles.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 & 43 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #43

    “Clown met meisje op de arm”. Een beeldje van donkergepatineerd brons.

    “Clown avec une fille sur le bras”. Statuette en bronze à patine foncée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #27

    “Snap het dan!”. Een beeld van composiet.

    “Snap het dan!”. Groupe en composite.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #111

    “Boogschutster met fazanten”. Een groep van brons op zwart marmeren sokkeL Eén fazant opnieuw te montereren. Boog beschadigd. Jaren ‘30.

    “Archère aux faisans”. Groupe en bronze sur socle en marbre. Un faisan à remonter, arc accidenté. Années 30.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 55 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #117

    “Zittende jonge vrouw”. Een gipsen beeld met meerkleurig patina.

    “Jeune femme assise”. Sculpture en plâtre à patine polychrome.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 50 / 70

Other lots in this auction

  • #34

    Een kruikje en een siervaas in de vorm van een Franse lelie. Beide van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Petite cruche et vase décoratif en forme d’une fleur de lys française. Les deux en faïence polychrome. Marque sous les bases.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 & 27 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #67

    Drie paar koperen kandelaars.

    Trois paires de bougeoirs en cuivre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 - 25 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #132

    Een lot aardewerk en porselein, bestaande uit een kruikje, een kan en een kandelaar van kobaltblauw porselein, waarbij de laatste met koperen monturen en een siervaas met groene fond.

    Lot de faïences et de porcelaines comprenant une cruche, une verseuse et un bougeoir en porcelaine bleu cobalt, le dernier aux montures en cuivre et un vase à fond vert.
    No longer available
    Online only
    Dim. h:20 - 34 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #33

    Een dekselvaasje van Delfts aardewerk met een meerkleurig Chinees decor. XVIIIe eeuw. Kleine restauraties. Onderaan gemerkt.

    Vase couvert en faïence de Delft à décor chinois polychrome. XVIIIe siècle. Petits restaurations, marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #109

    Een lot van zeven koperen kandelaars in verschillende maten en uitvoeringen, waarvan drie gemonteerd als lampenvoet.

    Lot de sept candélabres en cuivre dont trois montés à l’électricité.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13 - 50 cm
    Estimate: € 35 / 60
  • #192

    “De kruisoprichting” (H: 70 cm B: 50 cm) en “Naakten bij de rivier”

    (H: 44 cm B: 30 cm). Twee lithografieën, resp. naar Rubens en Boydell.

    “L’élévation de la Croix” ( H: 70 cm L: 50 cm) et “Nus au bord de la rivière”. (H: 44 cm L: 30 cm). Deux lithographies d’après Rubens et Boydell.
    No longer available
    Online only
    Dim.
    Estimate: € 100 / 120
  • #6

    Een achthoekige vaas en een designjardinière van meerkleurig aardewerk.

    Vase octogonal et jardinière design en faïence polychrome.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 & 24 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #58

    Een kat en een zeehondje van monochroom wit biscuit, waarbij het tweede een uitgave van de Franklin Mint uit 1987.

    Chat et phoque en biscuit monochrome blanc dont le deuxième par Franklin Mint 1987.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12 & 7 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #114

    Een inktstelletje van blauw en wit aardewerk en koper. Inktpot manco.

    Encrier en faïence bleue et blanche et cuivre. Récipient manque.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #99

    Drie inktstellen, resp. van brons, messing en zamak, waarbij de laatste met een beeld van een paard. Zonder recipiënten.

    Trois encriers en bronze, laiton et régule respectivement, le dernier surmonté d’un cheval. Sans récipients.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 50
  • #15

    Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit drie verschillende vazen en drie karaffen, waarbij één zonder stop

    Lot de cristal taillé incolore comprenant trois vases et trois carafes dont une sans bouchon.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #185
    Gerty Hoewaert

    “Heidezicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.

    “Paysage de bruyère”. Pastel sur papier.
    No longer available
    Online only
    Dim. 38 x 47 cm
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Online-Only veiling van 28 juni 2017

Deze veiling staat open voor biedingen tot 28 juni. Hierna worden loten toegewezen aan het hoogste schriftelijke bod.

28 June 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More