Similar lots by type
-
#28Een groep van monochroom wit biscuit in de vorm van een moeder met haar dochter bij een hekje. Beschadiging aan de hoed en het hekje.
Groupe en biscuit monochrome blanc représentant une mère et sa fille devant une grille. Chapeau et grille accidentés.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 15 / 25 -
#110“Masanielo & Fenela”. Een beeld van zwartgepatineerd terracotta. Hoofd gerestaureerd.
“Masanielo et Fenela”. Sculpture en terre cuite à patine foncée. Tête restaurée.No longer availableOnline onlyDim. h: 46 cmEstimate: € 50 / 80 -
#118“Slapende Bacchus”. Een beeldje van met koper overtrokken gips naar een werk van Jaquet. Op marmeren sokkel met een bloemvormig lampje met glazen kapje. Te restaureren.
“Bacchus dormant”. Statuette en cuivre sur plâtre d’après une oeuvre de Jaquet. Sur socle en marbre et avec petite lampe en forme de fleur en verre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#107Een meisjesbuste van terracotta.
Buste de jeune fille en terre cuite.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#141Ranke vrouwenfiguur met kind. Gebeeldhouwd ebbenhout. Makonde, Tanzanië.
Femme allongée et enfant en ébène sculpté. Makonde, Tanzanie.No longer availableOnline onlyDim. 98 x 68 cmEstimate: € 80 / 120 -
#116Twee beelden van zamak zonder sokkel.
Deux statuettes en régule sans socles.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 & 43 cmEstimate: € 60 / 80 -
#43“Clown met meisje op de arm”. Een beeldje van donkergepatineerd brons.
“Clown avec une fille sur le bras”. Statuette en bronze à patine foncée.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#27“Snap het dan!”. Een beeld van composiet.
“Snap het dan!”. Groupe en composite.No longer availableOnline onlyDim. h: 47 cmEstimate: € 40 / 60 -
#111“Boogschutster met fazanten”. Een groep van brons op zwart marmeren sokkeL Eén fazant opnieuw te montereren. Boog beschadigd. Jaren ‘30.
“Archère aux faisans”. Groupe en bronze sur socle en marbre. Un faisan à remonter, arc accidenté. Années 30.No longer availableOnline onlyDim. b: 55 cmEstimate: € 40 / 50 -
#117“Zittende jonge vrouw”. Een gipsen beeld met meerkleurig patina.
“Jeune femme assise”. Sculpture en plâtre à patine polychrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 44 cmEstimate: € 50 / 70
Other lots in this auction
-
#34Een kruikje en een siervaas in de vorm van een Franse lelie. Beide van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
Petite cruche et vase décoratif en forme d’une fleur de lys française. Les deux en faïence polychrome. Marque sous les bases.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 & 27 cmEstimate: € 15 / 25 -
#67Drie paar koperen kandelaars.
Trois paires de bougeoirs en cuivre.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 - 25 cmEstimate: € 30 / 35 -
#132Een lot aardewerk en porselein, bestaande uit een kruikje, een kan en een kandelaar van kobaltblauw porselein, waarbij de laatste met koperen monturen en een siervaas met groene fond.
Lot de faïences et de porcelaines comprenant une cruche, une verseuse et un bougeoir en porcelaine bleu cobalt, le dernier aux montures en cuivre et un vase à fond vert.No longer availableOnline onlyDim. h:20 - 34 cmEstimate: € 20 / 30 -
#33Een dekselvaasje van Delfts aardewerk met een meerkleurig Chinees decor. XVIIIe eeuw. Kleine restauraties. Onderaan gemerkt.
Vase couvert en faïence de Delft à décor chinois polychrome. XVIIIe siècle. Petits restaurations, marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#109Een lot van zeven koperen kandelaars in verschillende maten en uitvoeringen, waarvan drie gemonteerd als lampenvoet.
Lot de sept candélabres en cuivre dont trois montés à l’électricité.No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 50 cmEstimate: € 35 / 60 -
#192“De kruisoprichting” (H: 70 cm B: 50 cm) en “Naakten bij de rivier”
(H: 44 cm B: 30 cm). Twee lithografieën, resp. naar Rubens en Boydell.
“L’élévation de la Croix” ( H: 70 cm L: 50 cm) et “Nus au bord de la rivière”. (H: 44 cm L: 30 cm). Deux lithographies d’après Rubens et Boydell.No longer availableOnline onlyDim.Estimate: € 100 / 120 -
#6Een achthoekige vaas en een designjardinière van meerkleurig aardewerk.
Vase octogonal et jardinière design en faïence polychrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 & 24 cmEstimate: € 20 / 25 -
#58Een kat en een zeehondje van monochroom wit biscuit, waarbij het tweede een uitgave van de Franklin Mint uit 1987.
Chat et phoque en biscuit monochrome blanc dont le deuxième par Franklin Mint 1987.No longer availableOnline onlyDim. h: 12 & 7 cmEstimate: € 20 / 25 -
#114Een inktstelletje van blauw en wit aardewerk en koper. Inktpot manco.
Encrier en faïence bleue et blanche et cuivre. Récipient manque.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 20 / 25 -
#99Drie inktstellen, resp. van brons, messing en zamak, waarbij de laatste met een beeld van een paard. Zonder recipiënten.
Trois encriers en bronze, laiton et régule respectivement, le dernier surmonté d’un cheval. Sans récipients.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 50 -
#15Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit drie verschillende vazen en drie karaffen, waarbij één zonder stop
Lot de cristal taillé incolore comprenant trois vases et trois carafes dont une sans bouchon.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#185Gerty Hoewaert“Heidezicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Pastel sur papier.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 47 cmEstimate: € 25 / 35

