Other lots in this auction
-
#586Kashan
Oud handgeknoopt wollen bidkleed. Mirhab gedragen door twee bomen. Herati boord, steenrode en naturelle fond.
Ancien tapis de prière en laine. Noué main. Décor d’un mirhab porté par deux arbres. Bordure herati sur fond rouge brique et naturel.No longer availableDim. 208 x 147 cmEstimate: € 200/300 -
#386
Een paar ronde piëdestals, versierd met bronsbeslag.
Paire de piédestaux ronds décorés de bronzes.No longer availableDim. h: 74 cm; Ø: 45 cmEstimate: € 50/80 -
#28
Een lot blauw glas en kristal, bestaande uit een paar kandelaars, een karaf, een vaas op voet, een coupe op voet, twee glazen, een klein karafje en een presse-papier.
Un lot de verre bleu et de cristal, comprenant une paire de candélabres, une carafe, un vase sur pied , une coupe sur pied, deux verres, une petite carafe et un presse-papier.No longer availableDim. h: 8 - 27 cmEstimate: € 40/50 -
#187
“Evangelist”. Een XVIIe eeuws houten beeld met sporen van de oorspronkelijke polychromie.
“Evangéliste”. Sculpture en bois du XVIIe siècle aux traces de la polychromie d’origine.No longer availableDim. h: 106 cmEstimate: € 500/600 -
#96
Een paar grijsgepatineerde houten kandelaars in barokke stijl.
Paire de candélabres en bois patinés gris de style Baroque.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 50/80 -
#405Devecchi
Een zwart daim handtasje.
Petit sac à main en daim noir.No longer availableDim. 16 x 15 cmEstimate: € 50/890 -
#798
Een houten plantenstaander. Begin XXe eeuw.
Porte-plante en bois. Début XXe siècle.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 40/50 -
#692
Een gebeeldhouwde houten stoel van twee gebeeldhouwde planken massief hout. De rugleuning in de vorm van een maniok stampende vrouw. Afrikaans werk.
Une chaise en bois sculpté fait à partir de deux planches en bois massif. Le dos en forme de femme qui pétrit du manioc. Travail africain.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80/120 -
#135Davidoff
Een bruin lederen agenda met ringen.
Agenda aux anneaux en cuir brun.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 80/120 -
#682
Een golftas met elf golfclubs. Diverse merken.
Onze sticks à golf dans leur sac. Différentes marques.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 60/80 -
#648
Een theepot van Chinees porselein. Omstreeks 1750. Afkomstig van het schip “de Geldermalsen”, gezonken in 1752 en geborgen in 1985. Het lot destijds aangekocht in de ‘Nanking cargo”- veiling bij Christie’s te Amsterdam. Deksel niet origineel.
Théière en porcelaine de Chine. Vers 1750, provenant du bateau Geldermalsen, écoulé en 1752 et récupéré en 1985, le lot faisant partie de la vente “Nanking cargo” chez Christie’s à Amsterdam. Couvercle rapporté.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 200/300 -
#204
Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 500/600