Other lots in this auction
-
#196
Een groot eikenhouten buffet in Régencestijl met twee paneeldeuren onder drie laden. Medio XIXde eeuw.
Grand buffet en chêne de style Régence avec deux portes pleines en dessous de trois tiroirs. Milieu du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 140 x 163 x 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#723
Een lot schelpen en koralen. Zeven stuks.
Lot de coquilles et de corail. Sept pièces.No longer availableEstimate: € 120 / 140 -
#725
Een mahoniehouten side table met een lade in de gordel. Engeland, omstreeks 1900.
Console en acajou ouvrant à un tiroir en ceinture. Angleterre vers 1900.No longer availableDim. b: 90 cmEstimate: € 200 / 300 -
#314Marcel Vaes
“Heidelandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#591
Een porseleinen achthoekige cachepot op acht krulpootjes en met blauw en witte decoratie van landschappen in acht uitsparingen. Chinees werk XIXde eeuw.
Cache-pot octogonal en porcelaine sur huit petit pieds volutes et décoré en bleu et blanc de paysages dans huit cartouches. Travail chinois, XIXe siècle.No longer availableDim. Ø 37,5 cmEstimate: € 200 / 250 -
#66
Een eikenhouten lessenaar met tussenblad en een lade.
Pupitre en chêne avec tiroir et tablette d’entretoise.No longer availableDim. h: 115 cmEstimate: € 80 / 120 -
#757
Een theepot van Chinees porselein.
Théière en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#738D.R.G.M Krone
Een Duitse luchtdrukkarabijn.
Carabin à air allemand.No longer availableDim. 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#473
Een lot Chinees porselein, bestaande uit een Wanli-bord (gerestaureerd), een snuff-bottle, drie kommetjes en een bol vaasje.
Lot de porcelaines de Chine comprenant une assiette Wanli (restaurée), un flacons à priser, trois petit bols et un petit vase sphérique.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#24
Een set van 6 theelepeltjes van sterling zilver (925‰) en email in diverse kleuren. Deens werk. In etui.
Série de six cuillères à thé en argent sterling massif (925 ‰) et émail de couleurs différentes. Travail danois. Dans leur cassette.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#587Anne Van Canneyt
“Knielende Salomon”. Bronzen beeld. Gemonogrammeerd.
“Salomon agenouillé”. Sculpture en bronze. Monogrammée.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 200 / 240 -
#388
Twee verschillende kandelaars van gedreven koper. Omstreeks 1800.
Deux différents candélabres en cuivre repoussé. Vers 1800.No longer availableDim. h: 85 & 90 cmEstimate: € 40 / 60