#248Een antiek zakpercussiepistool met gegraveerde kolf met rood schildpad, achthoekige loop. XIXde eeuw.
#14Een lot speciale uitgaven van Suske-en-Wiske-albums van Het laatste Nieuws, een fotoboek van de Kuifje-musical en een reproductie van een satirische cartoon met Haddock.
Lot d’éditions spéciales de Suske en Wiske par Het Laatste Nieuws, un livre aux photos du Musical Tintin et une reproduction d’un dessin satirique de Haddock.No longer availableEstimate: € 35 / 40 -
#546Elmar FlötottoEen paar design stoelen. Duitsland, omstreeks 1970.
#726Fritz Hansen, DenmarkEen met leder beklede Seven chair met armleuningen naar ontwerp van Arne Jacobsen uit de jaren ‘50. Onderaan gemerkt. Lichte slijtage.
“Seven chair” recouverte de cuir aux accoudoirs. D’après Arne Jacobsen des années ‘50. Marque sous la base. Légère usure.No longer availableEstimate: € 140 / 180 -
#524“Strandscène”. Olieverf op board.
#602Marinella Pirelli“Rose e foglie fossili”. Een reeks van 8 lithografieën en een titelpagina achter plexiglas. Allen gesigneerd buiten de plaat en genummerd op 25 exemplaren.
”Rose e foglie fossili”. Une série de 8 lithographies et une page titre sous verre plexi. Signées hors planche et numérotées sur 25 exemplaires.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 160 / 200 -
#582Maurice Bellemans“Windhond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#246Een eikenhouten buffetkast met twee paneeldeuren en drie laden. Frankrijk, omstreeks 1800.
Buffet en chêne ouvrant à deux portes pleines et trois tiroirs. France, vers 1800.No longer availableDim. 125 x 160 x 56 cmEstimate: € 180 / 240 -
#622Baken“Compositie met wolf en personage”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1994.
#519“Personages met hoed”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Personnages aux chapeaux”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#111“Moeder Gods met kind”. Een handgeschilderd Russisch icoon. Beschadiging. Omstreeks 1800.
“Mère de Dieux à l’Enfant”. Icône russe, vers 1800. Dégâts.No longer availableDim. 36 x 28 cmEstimate: € 120 / 200 -
#466Twee Chinese sokkels van gebeeldhouwd hardhout.
Deux socles chinois en bois dur sculpté.No longer availableEstimate: € 180 / 240