#156
#137Sitzendorf
#235
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de diamants d'un poids combiné de ± 0,88 ct.No longer availableDim. 5,34 gEstimate: € 1000/1100 -
#162L. Vanaerschot
#238
Twee gedreven zilver vaasjes met bloemenmotief. Gemerkt.
#616
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#517
#619Hermes
Een zijden foulard
Un foulard de soie.No longer availableEstimate: € 170/250 -
#249
#105
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een solitair van ± 0,57 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'un solitaire de ± 0,57 ct.No longer availableDim. 4,32 gEstimate: € 750/850 -
#246
Een tweeledig Mechels buffet van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl. Onderaan een deur onder een lade, geflankeerd door twee leeuwenkoppen met ringen en in het opzet een deur met glas in lood.
Buffet de Malines en chêne sculpté de style Renaissance en deux parties. Le bas ouvrant à une porte sous un tiroir, flanquée de deux têtes de lion avec anneaux et une porte en vitrail en haut.No longer availableDim. 227 x 98 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#392
Een paar plaasteren zuilen.
Paire de colonnes en plâtre.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 100/150