Other lots in this auction
-
#189Jules De Cort“Boerenpaarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘J. De Cort’.
"Chevaux de la ferme". Huile sur toile. Signé 'J. Le Cort'.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#326Een paar gedraaid houten piëdestals.
Paire de piédestaux en bois tourné.No longer availableDim. h: 96 cmEstimate: € 100 / 140 -
#434Ronald Brooks KitajPeriod: 1932 - 2007“Bedroom”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 57/70 buiten de plaat.
"Chambre". Une lithographie. Signé et numéroté 57/70 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 68 x 94 cmEstimate: € 350 / 550 -
#13Twee oude stereokijkers met een aantal prenten. Eén zonder glaasjes. We voegen er een loep in houten staander aan toe, gemerkt ‘Jeusselein, Alger’. (Glas van de loep beschadigd aan de randen)
Deux vieilles visionneuses stéréo avec un certain nombre d'impressions. Un sans lunettes. Nous ajoutons une loupe sur socle en bois, marquée 'Jeusselein, Alger' (Verre de la loupe abîmé sur les bords).No longer availableDim. H: 10-46cmEstimate: € 60 / 100 -
#591Een schotel van blauw en wit Chinees porselein naar Wanli voorbeeld.
Un plat en porcelaine de Chine bleu et blanc d'après l'exemple Wanli.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#364Een fijn uitgestoken hardhouten dienbblad met fijn geborduurde kimonobanden van zijde onder glas.
Un plateau en bois dur finement sculpté avec des bretelles de kimono en soie finement brodées sous verre.No longer availableDim. 58 x 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#499Een Centraal-Amerikaans reliëfscène van koper, messing en parelmoer.
Scène en relief en cuivre, laiton et nacre. Travail de l’Amérique Centrale.No longer availableDim. 132 x 122 cmEstimate: € 100 / 120 -
#7Een aardewerken scheerbekken met meerkleurig bloemenmotief. XIXe eeuw.
Bassin de rasage en faïence à décor polychrome de fleurs.No longer availableDim. b: 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#180Een paar roze gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or rose serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,25 ct.No longer availableDim. 2,90 ct.Estimate: € 450 / 550 -
#162Jean de HaenPeriod: 1861 - 1930“Moeder met kind aan het kanaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Enkele kleine restauraties en kleine perforatie.
Mère avec enfant au canal. Huile sur toile. Signée. Quelques petites restaurations et petites perforations.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#624“Vlakkencompostitie”. Olieverf op papier. Zonder signatuur.
Composition géométrique”. Huile sur papier. Pas de signature.No longer availableDim. 43,5 x 46,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#186Een tweeledige vitrinekast met onderaan twee paneeldeuren en twee laden. Het geheel rijkelijk versierd met gebeeldhouwde bloemen, vruchten en leeuwenkoppen.
Vitrine à deux corps, le bas à deux portes pleines et deux tiroirs. Le tout richement sculpté avec fleurs, fruits et têtes de lion.No longer availableDim. 250x150x54cmEstimate: € 200 / 300


