#379
“Abstract portret.” Olieverf op board. Genummerd III.
#368
Un vase balustre (h : 28 cm), un vase à couvercle (h : 33 cm) et un plat en porcelaine de Limoges, à décor de fleurs multicolores et tranches dorées. Marqué en bas. (Ø 20 cm)No longer availableDim. H:32cm Ø:27cmEstimate: € 40/50 -
#562
“Zonder titel”. Olieverf op board. Zonder signatuur.
#508
#178
“Hengsten”. Een bronzen groep naar een werk van P. J. Mene.
#650
#111
Een gebeeldhouwd kastanjehouten beeld van een kerkvader. XVIIIe eeuw. Linkerhand te restaureren.
Une statue en châtaignier sculpté d'un père d'église. XVIIIème siècle. Main gauche à restaurer.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 200/300 -
#353
Een tinnen theepot op komfoor. XIXe eeuw.
#176
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met bloemendecor.
#81
Une paire de bougeoirs en bronze doré à trois bras et quatre lumières et sur trois pattes de lion aux pampres.No longer availableDim. h: 35,5 cmEstimate: € 100/150 -
#284B. Bosschaert
“Zicht op Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#580
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,83 ct.No longer availableDim. 5,76 gEstimate: € 1300/1400