Other lots in this auction
-
#742Van Dyck quitte Rubens pour se rendre en Italie”. Een grote lithografie van Cornillet naar een werk van Dekeyser.
Van Dyck quitte Rubens pour se rendre en Italie. Une grande lithographie de Cornillet d'après une œuvre de Dekeyser.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#153Drie ovale zilveren schaaltjes, waarvan twee met ajourwerk. Duitse keuren voor 925, 835 en 800 ‰ respectievelijk.
Trois plats ovales en argent, deux ajourés. Poinçons allemands pour 925, 835 et 800 ‰ respectivement.No longer availableDim. 780 gEstimate: € 100 / 150 -
#409Zwart houten muziekrekje met vier niveaus, bovenaan met galerij, gedraaide houten spijlen met vernauwingen. Omstreeks 1900.
Porte-musique en bois noir à quatre niveaux, dessus avec galerie, barres en bois tourné avec rétrécissements. Vers 1900.No longer availableDim. 120 x 47 x 33 cmEstimate: € 100 / 150 -
#435Een lot gekleurd Italiaans glaspasta, bestaande uit een coupe op voet, een hangjardinière (randschilfers) en een vaas.
Lot de pâte de verre italienne colorée, composée d'une coupe à pied, d'une jardinière suspendue (éclats au bord) et d'un vase.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#436Een gebeeldhouwd eikenhouten nachtkastje met marmeren blad.
Une table de chevet en chêne sculpté avec tablette en marbre.No longer availableDim. 85 x 35 cmEstimate: € 80 / 100 -
#491Val St. LambertEen reeks van zes rodewijnglazen van geslepen kristal, versierd met een gegraveerd en verguld decor van wijnranken op een rode kelk en met kleurloze voet. Onderaan gemerkt.
Un ensemble de six verres à vin en cristal rouge taillé, décorés d'un décor de vigne gravé et doré sur un calice rouge et avec une base incolore. Marqué sur le fond.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#482Want Benny“De cipiers”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘94.
Les gardiens . Huile sur panneau. Signée et datée '94.No longer availableDim. 70 x 58 cmEstimate: € 100 / 120 -
#199“Herbergscène met pijprokers”. Olieverf op doek. Vlaamse school, omstreeks 1700.
Scène d'auberge avec fumeurs de pipe . Huile sur toile. Ecole flamande, vers 1700.No longer availableDim. 36 x 55 cmEstimate: € 700 / 900 -
#619HermesEen zijden foulard
Un foulard de soie.No longer availableEstimate: € 170 / 250 -
#636Een rechthoekige salontafel met onyxen blad, versierd met ingelegde bloemen van diverse mineraalsoorten.
Une table basse rectangulaire avec plateau en onyx, décorée de fleurs incrustées de divers types minéraux.No longer availableDim. 110 x 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#438Een vaas van Booms glas met goudopleg.
Un vase en verre de Boom avec peinture d'or.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#484“Geïdealiseerd masker”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd.
Masque idéalisé . Technique mixte sur papier. Signé et daté.No longer availableDim. Ø 25,5 cmEstimate: € 60 / 100




