Other lots in this auction
-
#292“Personages en klein vee bij een kerkruïne in een bergrijk landschap met riviertje”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. XIXe eeuw. Op te frissen.
Personnages et petit bétail près d'une ruine d'église dans un paysage montagneux avec une rivière . Huile sur toile. Aucune signature. XIXème siècle. À rafraîchir.No longer availableDim. 46 x 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#300Een 18 karaats wit gouden ring bezet een centrale diamant van ± 1,05 ct. J. VSI. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,32 ct.
Une bague en or blanc 18 carats occupe un diamant central de ± 1,05 ct. J. VSI. Et des diamants d'un poids combiné de ± 0,32 ct.No longer availableDim. 4,85 gEstimate: € 2600 / 2800 -
#222Een barokke spiegel.
Un miroir baroque.No longer availableDim. 70 x 58 cmEstimate: € 450 / 500 -
#809Een antieke notenhouten koffer op sledepoten.
Coffre en noyer ancien sur pieds patins.No longer availableDim. 33 x 40 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#628Een gedreven messingen Ottomaanse gordeldoos. Tweede helft 19de eeuw.
Boîte de ceinture à cartouches ottomane en laiton repoussé. Deuxième moitié du 19e siècle.No longer availableDim. 13 x 11 cmEstimate: € 150 / 200 -
#316Een antiek houten meubel met twee paneeldeuren en een uitneembaar zijpaneel.
Un meuble ancien en bois avec deux portes à panneaux et un panneau latéral amovible.No longer availableDim. 132 x 136 x 75 cmEstimate: € 80 / 120 -
#388Een antieke vogelkooi. Op tafeltje met glazen bladen.
Une cage à oiseaux antique. Sur une table avec des tablettes en verre.No longer availableDim. h: 120 + 58 cmEstimate: € 100 / 120 -
#42Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987Twee kleurenetsen met zichten op Antwerpen. Beide Gesigneerd buiten de plaat en genummerd 161/350 & 204/350.
Deux gravures en couleur avec vue sur Anvers. Les deux signées à l'extérieur de la plaque et numérotées 161/350 & 204/350.No longer availableDim. 36,5 x 49,5 & 42,5 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#364Frans Van Giel“Moeder en Kind”. Droge naald. Gesigneerd binnen en buiten de plaat, gedateerd 1956 en genummerd 23/30.
Mère et enfant. Pointe sèche. Signée dans et hors planche, datée 1956 eet numérotée 23/30.No longer availableDim. 26,5 x 19,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#493Een paar gemberpotten van meerkleurig Chinees porselein met een decor van pioenen.
Une paire de pots de gingembre en porcelaine de Chine multicolore décorés de pivoines.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#286Een eikenhouten koffer met gesculpteerde cassettes in het front, versierd met ingelegde vogels. Omstreeks 1800.
Un tronc en chêne avec cassettes sculptées à l'avant, décoré d'oiseaux incrustés. Vers 1800.No longer availableDim. b: 152 cmEstimate: € 120 / 200 -
#490Bob De Moor“De Leeuw van Vlaanderen”. Ed. Standaard Boekhandel.
” Le Lion des Flandres”. Ed. Standaard Boekhandel.No longer availableEstimate: € 100 / 150




