Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kaak van een haai en een opgezet vogeskelet in een vitrinetje.
Een kaak van een haai en een opgezet vogeskelet in een vitrinetje.
Een kaak van een haai en een opgezet vogeskelet in een vitrinetje.
Een kaak van een haai en een opgezet vogeskelet in een vitrinetje.

Een kaak van een haai en een opgezet vogelskelet in een vitrinetje.

Une mâchoire de requin et un squelette d'oiseau empaillé dans une vitrine.
Dim. b: 29, h: 27 cm
SKU: 2306200077.
Auction day: 23 June 2020 19:00
Catalogue #77
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #174
    R. Klein

    “Man met ezel in een Mediterraan straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Homme à dos d'âne dans une rue méditerranéenne . Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 90 x 70 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #759

    Een art deco luchter met drie lichtarmen en met vier glazen coupes. Eén coupe niet origineel.

    Un lustre Art Déco à trois bras et quatre coupes en verre. Une coupe n’est pas d’origine.
    No longer available
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #565

    Een Marie-Thérèseluchter met vier dubbele lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.

    Lustre Marie-Thérèse à quatre double bras de lumière ornés de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #223

    “De Madonna met kind, omringd door diverse Heiligen”. Een Russische icoon. Enkele kleine plekjes bijgewerkt.

    La Vierge à l'Enfant entourée de plusieurs saints. Icône russe. Quelques réparations.
    No longer available
    Dim. 26,5 x 21,5 cm
    Estimate: € 660 / 800
  • #640

    Een met inlegwerk versierde commode met drie laden.

    Une commode marquetée à trois tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 99 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #686

    Een Nepalees wollen tapijt.

    Un tapis en laine népalais.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #261

    Een ronde schaal versierd met bloemen van Etling glas.

    Un bol rond décoré de fleurs en verre Etling.
    No longer available
    Dim. Ø 31 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #69
    Jean Pons
    Period: 1913 - 2005

    “Composities”. Twee lithografieën. Beide gesigneerd, genummerd op 99 exemplaren en respectievelijk gedateerd ‘50 & ‘51.

    Compositions . Deux lithographies. Toutes deux signées, numérotées à 99 exemplaires et datées 50 & 51 respectivement.
    No longer available
    Dim. 39,5 x 57 & 41 x 57 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #791

    Een lot van vier antieke vogelkooitjes.

    Lot de quatre cages à oiseaux antiques.
    No longer available
    Dim. h: 22 - 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #75

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,42 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de diamants d'un poids combiné de ± 1,42 ct.
    No longer available
    Dim. 5,55 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #247

    Een tafelschuier en blik in de vorm van een schelp. Zwart hout ingelegd met parelmoer en versierd met vergulde personages. Chinees werk.

    Pépite de table et étain en forme de coquille. Bois noir incrusté de nacre et décoré de caractères dorés. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #709

    “Vissersboten op het strand”. Olieverf op paneel. Hollandse School, XIXde eeuw. Lichte letsels.

    Bateaux de pêche sur la plage . Huile sur panneau. Ecole Hollandse, XIXe siècle. Dégâts légers.
    No longer available
    Dim. 21 x 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More