Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kaak van een haai en een opgezet vogeskelet in een vitrinetje.
Een kaak van een haai en een opgezet vogeskelet in een vitrinetje.
Een kaak van een haai en een opgezet vogeskelet in een vitrinetje.
Een kaak van een haai en een opgezet vogeskelet in een vitrinetje.

Een kaak van een haai en een opgezet vogelskelet in een vitrinetje.

Une mâchoire de requin et un squelette d'oiseau empaillé dans une vitrine.
Dim. b: 29, h: 27 cm
SKU: 2306200077.
Auction day: 23 June 2020 19:00
Catalogue #77
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #428

    Een kleurloos kristallen lampenvoet.

    Un pied de lampe en cristal incolore.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #745
    Goebel

    Vier beeldjes van meerkleurig porselein naar ontwerp van M.I. Hummel. De skiër hersteld aan de voetjes. Allen gemerkt.

    Quatre figurines en porcelaine multicolore d'après le dessin de M.I. Hummel. Le skieur restauré aux pieds. Tout marqué.
    No longer available
    Dim. h: 13 - 16 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #366

    Een bijzettafeltje met poten opgebouwd uit hertengeweien.

    Une table d'appoint avec pieds en bois de cerf.
    No longer available
    Dim. 88 x 44 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #194
    Pieter Cornelis Steenhouwer
    Period: 1896-1972

    “Hollands winterlandschap naar klassiek voorbeeld”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Paysage hivernal hollandais d’après les exemples classiques”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #325
    Delvaux

    Een lederen halsjuweel bezet met hanger en bijpassende armband. In hoesje. Gemerkt.

    Un bijou de cou en cuir serti d'un pendentif et d'un bracelet assorti. Dans la manche. Marqué.
    No longer available
    Estimate: € 220 / 300
  • #135

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,44 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de ± 0,44 ct.
    No longer available
    Dim. 3,34 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #612

    Een Chinese porseleinen jardinière.

    Jardinière en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Dim. H. 31, 57 x 45 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #33

    Een messingen schemerlamp op drie klauwpootjes en met verstelbare kap. Empirestijl.

    Lampe de table en laiton sur trois pieds griffes et avec abat-jour réglable. Style Empire.
    No longer available
    Dim. H. 54 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #775

    Een moderne plafonnière van mat glas met vier lichtpuntjes.

    Plafonnier moderne en verre mat à quatre lumières.
    No longer available
    Dim. 42 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #607
    Delvaux

    Een bruin lederen handtas, model ‘Baltimore’.

    Un sac à main en cuir marron, modèle Baltimore .
    No longer available
    Estimate: € 500 / 550
  • #174
    R. Klein

    “Man met ezel in een Mediterraan straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Homme à dos d'âne dans une rue méditerranéenne . Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 90 x 70 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #324

    Een glazen bakje en een bronzen vissertje, beide op zwart marmeren voet.

    Un récipient en verre et un pêcheur en bronze, tous deux sur un socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 11 & 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More