Other lots in this auction
-
#90Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,52 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de diamants blancs et noirs avec un poids combiné de ± 0,52 ct.No longer availableDim. 5,78 gEstimate: € 600 / 700 -
#30Een 18 karaats geel gouden broche bezet met een camee.
Une broche en or jaune 18 carats sertie d'un camée.No longer availableDim. bruto: 13,95 g 4,5 cmEstimate: € 150 / 250 -
#405Een paar grijsgepatineerde ronde bijzetmeubeltjes.
Paire de meubles d’appoint d’appoint patinés gris.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#127Een plaasteren herenbuste.
Un moulage en plâtre d'un buste d'homme.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 50 / 80 -
#395Twee halssnoeren, een armband en een paar oorbellen van 925 ‰ zilver bezet met amber. Twee ervan gemerkt Denmark N.E.From.
Deux colliers, un bracelet et une paire de boucles d'oreilles en argent 925‰ serties d'ambre. Deux marqués Danemark N.E.From.No longer availableDim. 130,25 gEstimate: € 80 / 100 -
#663Een brede houten tuinbank.
Un banc de jardin en bois. Large.No longer availableDim. 87 x 197 cmEstimate: € 200 / 220 -
#257Een tafellamp met vijf lichtpunten, versierd met gekleurd bloemetjes, peertjes en druiventrossen.
Une lampe de table à cinq points lumineux, décorée de fleurs colorées, de poires et de grappes de raisin.No longer availableDim. h: 61 cm (met lamp)Estimate: € 80 / 120 -
#43Een lot oude uitgaven:- “Raka: De planeet der verschrikking”. Liliput Avonturenverhalen. 1954. Voorste kaft gerestaureerd. - “Duppies avonturen: Het monster van Bergenland”. Jaren ‘60. Uitgave van NGV kruideniers.- “Zonneland”. 22 mei 1949 & 28 augustus 1949.- “De Humorist”. Bijlage bij Panorama - Sjors. 20 augustus 1947.
Lot d'éditions anciennes: - Raka: La planète de l'horreur . Liliput Adventure Stories. 1954. Couverture avant restaurée. - Duppies Adventures: Le monstre du Bergenland . Sixties. Épiciers NGV. - Zonneland. 22 mai 1949 & 28 août 1949. - L'humoriste. Annexe à Panorama - Sjors. 20 août 1947.No longer availableEstimate: € 75 / 100 -
#577Een paar Chinese porseleinen dekselpotten met bloemenmotieven in uitsparingen.
Une paire de couvercles en porcelaine chinoise avec des motifs floraux en creux.No longer availableDim. H. 51 cmEstimate: € 200 / 220 -
#270Een paar 9 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met een diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en druppelvormige robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 9 carats serties de diamants d'un poids combiné de ± 1 ct. Et de rubis en forme de larme d'un poids combiné de ± 1 ct.No longer availableDim. 5,78 gEstimate: € 600 / 700 -
#150“Liberty Head 1904”. Een gouden munt van 900‰.
Liberty Head 1904 . Une pièce d'or 900‰.No longer availableDim. Ø 34 mm 33,40 gEstimate: € 1200 / 1500 -
#806Een bijzettafel van gefineerd hout met twee neerklapbare zijvlakken, versierd met ingelegde biezen. Twee laden in de gordel. Vroeg XIXe eeuw.
Table d’appoint en bois de placage avec deux abattants, décorée d’incrustations. Deux tiroirs en ceinture. Début XIXe siècle.No longer availableDim. b: 85 + 48 cmEstimate: € 100 / 120




