Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kaak van een haai en een opgezet vogeskelet in een vitrinetje.
Een kaak van een haai en een opgezet vogeskelet in een vitrinetje.
Een kaak van een haai en een opgezet vogeskelet in een vitrinetje.
Een kaak van een haai en een opgezet vogeskelet in een vitrinetje.

Een kaak van een haai en een opgezet vogelskelet in een vitrinetje.

Une mâchoire de requin et un squelette d'oiseau empaillé dans une vitrine.
Dim. b: 29, h: 27 cm
SKU: 2306200077.
Auction day: 23 June 2020 19:00
Catalogue #77
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #336

    Een paar vierkante bijzettafeltjes met bergruimte onder een klapblad. Eén dichtgemaakt.

    Quelques tables d'appoint carrées avec espace de rangement sous un battant. Une fermée.
    No longer available
    Dim. 48 x 53 & 44 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #504
    Dordevic Miodrag
    Period: °1936

    “Geometrische compositie”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 31/100.

    Composition géométrique . Sérigraphie. Signée et numérotée 31/100.
    No longer available
    Dim. 94 x 61 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #70

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,52 ct.

    Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de ± 0,52 ct.
    No longer available
    Dim. 6,50 g
    Estimate: € 750 / 850
  • #55

    Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.

    Pendentif en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.
    No longer available
    Dim. 1,29 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #474
    Benny Want

    “De verschijning”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘94.

    L'apparition . Huile sur toile. Signée et datée '94.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #360

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 1 ct.

    Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un solitaire de ± 1 ct.
    No longer available
    Dim. 3,83 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #661

    Grote balustervaas met een polychroom Imari-decor. Onderaan gemerkt.

    Grand vase balustre à décor polychrome Imari. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 61 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #735

    Drie gestileerde houten eenden.

    Trois canards en bois stylisés.
    No longer available
    Dim. h: 23 - 43 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #444

    Een glazen tazza en een cakestaander met stolp.

    Une tazza en verre et un plat à gâteaux avec une cloche.
    No longer available
    Dim. Ø: 27 & 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #371

    Twee poppen met porseleinen hoofden. De éne volledig gekleed, in de hals gemerkt Welsch, Germany 4, met grijze slaapogen en open mondje (H. 52 cm, op staander. De andere enkel het papier maché lichaam, zonder handen en het porseleinen hoofd, in de hals gemerkt Simon & Halbig, Germany 1059 (H. 52 cm).

    Deux poupées avec des têtes en porcelaine. L'une entièrement habillée, au cou marqué Welsch, Allemagne 4, avec les yeux gris endormis et la bouche ouverte (H. 52 cm, sur pied. L'autre seulement le corps en papier mâché, sans les mains et la tête en porcelaine, dans le cou marqué Simon & Halbig, Allemagne 1059 (H. 52 cm).
    No longer available
    Estimate: € 240 / 300
  • #258

    Een art nouveau siercoupe van aardewerk, in brons gezet.

    Un bol décoratif Art nouveau en faïence, serti en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #573

    Een arduinen console in drie vlakken.

    Console à trois surfaces en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More