Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kaak van een haai en een opgezet vogeskelet in een vitrinetje.
Een kaak van een haai en een opgezet vogeskelet in een vitrinetje.
Een kaak van een haai en een opgezet vogeskelet in een vitrinetje.
Een kaak van een haai en een opgezet vogeskelet in een vitrinetje.

Een kaak van een haai en een opgezet vogelskelet in een vitrinetje.

Une mâchoire de requin et un squelette d'oiseau empaillé dans une vitrine.
Dim. b: 29, h: 27 cm
SKU: 2306200077.
Auction day: 23 June 2020 19:00
Catalogue #77
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #430

    Een eikenhouten Régence bijzettafeltje. Omstreeks 1730.

    Une table d'appoint Régence en chêne. Vers 1730.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #788

    Een paar met zink beklede houten afzetpaaltjes.

    Une paire de poteaux de barrière en bois zingué.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #310

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamant princessen en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,52 ct.

    Une bague en or blanc 18 carats sertie d'une princesse en diamant et d'une baguette d'un poids combiné de ± 1,52 ct.
    No longer available
    Dim. 9,38 g
    Estimate: € 750 / 850
  • #11

    Een lot tijdschriften en verhalen: - 15 uitgaven van ‘Ohee’. Jaren ‘60. - ‘Wham!’ weekblad. - Sitah het grote Opperhoofd’. - 20 uitgaven van Junior Press Strip met verhalen van ‘Spiderman’, ‘Korak’ en ‘Tarzan’. Jaren ‘70. - 3 verhalen van ‘Rock Vanguard’. - 2 verhalen van ‘Buffalo Bill’. - Enkele tijdschriften, waarbij ‘Pats’, ‘Mickey’, ‘Robbedoes’ & ‘Kuifje’. - Een album van ‘Robin’. - Een album van ‘Jim Lont’.

    Lot de magazines et d'histoires: - 15 éditions de Ohee . Sixties. - Wham! Hebdomadaire. - Sitah le grand chef. - 20 éditions de Junior Press Strip avec des histoires. de 'Spiderman'
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #438

    Een vaas van Booms glas met goudopleg.

    Un vase en verre de Boom avec peinture d'or.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #733

    Een kolenbak van zwart gietijzer met een barok motief.

    Un bac à charbon en fonte noire à motif baroque.
    No longer available
    Dim. L. 50 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #624

    “Personages”. Een collage. Op de achterzijde gesigneerd ‘Louis Van Lint 1971’

    “Personnages”. Collage. Signé au verso Louis Van Lint 1971.
    No longer available
    Dim. 24 x 14 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #400
    Georg Jensen Denmark

    Een ring met bijpassende armband, hanger en broche van 925 ‰ zilver. Gemerkt.

    Une bague avec bracelet assorti, pendentif et broche en argent 925‰. Marquée.
    No longer available
    Dim. 96,22 g
    Estimate: € 50 / 80
  • #527

    “Dansend naakt”. Een kunstwerk. Draagt een handtekening in de voet ‘Tienguely(?)’ en gedateerd 1980. Beschadiging.

    Dancing Nude . Une oeuvre d'art. Porte une signature au pied Tienguely (?) Et datée 1980. Dommage.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #460

    Een staande lamp van gepolychromeerd hout in de vorm van een Moriaan met een kandelaar met vijf lichtpunten, versierd met geslepen pendeloques.

    Un lampadaire en bois polychrome Morian avec un chandelier à cinq ampoules décoré de pendeloques taillées.
    No longer available
    Dim. h: 185 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #786

    Een Chinees meubeltje met drie laden en twee deurtjes.

    Un meuble chinois à trois tiroirs et deux portes.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #808

    Een ronde breakfasttafel van mahoniehout.

    Table à petit déjeuner ronde en acajou.
    No longer available
    Dim. Ø: 79 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More