#223
#410
Een antiek houten bijzettafeltje met gedraaide poot.
#191
Een paar Moriaankandelaartjes.
Quelques chandeliers morians.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 260/300 -
#800
Een lederen Chesterfield. Zeer lichte slijtage.
#555
Een zonnewijzer van messing en gelakt metaal.
#738Val St. Lambert
Een vaas van kleurloos kristal met geribde motieven. Onderaan gemerkt.
#765
Een vierkante metalen designlamp, opgebouwd uit negen vierkante frames.
#516
Een antieke Chinese wollen tapijt. Te reinigen.
#592
Een gebeitste tafel op twee balusterpoten in verbinding.
#716
Een kwartrond bibliotheektrapje met vier gevacheteerde treden.
#591
Een tweeledige groengepatineerde credenza met een deurtje en een lade. Gedateerd 1774.
Crédence à deux corps patinée verte à une porte et un tiroir. Date 1774 sur le fronton.No longer availableDim. h: 168 x 66 x 34 cmEstimate: € 80/120