#551“’s Lands Glorie, Vulgarisatie van de Geschiedenis van België door het Beeld”. Ed. Maatschappij Historia n.v. Brussel. De reeks van 6 albums met chromo’s. En daarbij een album “Himalaya en Karakoram”.
“’s Lands Glorie, Vulgarisatie van de Geschiedenis van België door het Beeld”. Ed. Maatschappij Historia n.v. Bruxelles. La série de 6 albums aux chromo’s. Ainsi qu’un album “Himalaya en Karakoram”.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#308Een vaas van groen glaspasta.
Un vase en pâte à verre verte.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 55 / 65 -
#489“Familie aan zee”. Olieverf op paneel.
#568Een art deco halluchtertje van koper met drie lichtarmen met glazen kappen.
#641Een sobere roodgepatineerde houten kist.
#567Een tweeledige eikenhouten boekenkast in renaissancestijl.
#454“Man met masker”. Een bronzen buste.
“Homme au masque. Buste en bronze.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120 / 150 -
#768Een lot XIXe eeuwse manuele laboratoriumcentrifuge, een testbuis in houten beschermer en een set oude naalden en spuiten.
Lot comprenant une centrifugeuse de laboratoire manuelle, une tube à essai dans son conteneur en bois et une suite de seringues.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#299Een antieke spiegel, bekleed met gesculpteerd benen plaatjes met Engeltjes en leeuwen en centraal het wapenschild van het Franse koninkrijk en de spreuk “Montjoy Saint Denis”. Enkele manco’s en kleine beschadigingen.
Un miroir antique, décoration de plaquettes en os sculpté, anges et lions et au centre un écusson du Royaume français et la phrase “Montjoy Saint Denis”. Quelques manquements et petits dégâts.No longer availableDim. 84 x 51 cmEstimate: € 200 / 300 -
#74815 boeken over Antwerpen. Jan Frans en Jan Baptist Van der Straelen. “De Kronijk van Antwerpen”. 8 delen. Ed. Bureel voor de Bijdragen tot de Geschiedenis, Antwerpen, 1929-1936. In-8°, ingebonden. Floris Prims. “Geschiedenis van Antwerpen”. 2 delen in 5 vol. Ed. Standard Boekhandel, Brussel, 1927-1931. In-8°, paperback. “Antwerpen”. Ed. 1951 (als nieuw). “Antwerpen verhaal van een metropool”. Ed. Snoeck-Ducaju, 1993.
15 livres sur Anvers. Jan Frans et Jan Baptist Van der Straelen. “De Kronijk van Antwerpen”. 8 vol. Ed. Bureel voor de Bijdragen tot de Geschiedenis, Antwerpen, 1929-1936. In-8°, Brochés. Floris Prims. “Geschiedenis van Antwerpen”. 2 parties en 5 vol. Ed. Standard Boekhandel, Brussel, 1927-1931. In-8°, paperback. “Antwerpen”. Ed. 1951 (comme neuf). “Antwerpen verhaal van een metropool”. Ed. Snoeck-Ducaju, 1993.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#727Een reeks van zes schoteltjes van Chinees porselein, versierd met meerkleurige bloemendecors. XIXe eeuw.
Suite de six petits plats en porcelaine de Chine décorés de fleurs polychromes. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 13 cmEstimate: € 60 / 70