Similar lots by type
-
#543
Een cachepot van meerkleurig Japans aardewerk op drie voetjes met pauwen en bloemen in het decor en met twee Fohondkoppen als handvatten.
Cache-pot en faïence du Japon polychrome sur trois pieds et décoré de paons et de fleurs. Anses en forme de chiens de Pho.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 80/100 -
#637Sarreguemines
Een vaas van meerkleurig aardewerk in de vorm van een schelp, gedragen door twee barokke dolfijnen. Gemerkt.
Vase en faïence polychrome en forme de coquille portée par deux dauphins baroques. Avec marque.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 120/140 -
#531Michel Hereman
“Post-demonische wezens”. Een groep van terracotta. Gesigneerd.
“Etres post-démoniques”. Groupe en terre cuite. Signé.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 120/140 -
#547
Een paar balustervazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt. Restauratie aan één van de halzen. Met houten sokkels
Paire de vases balustres en faïence de Satsuma. Marque sous la base. Restauration à l’un des cols. Socles en bois.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#67
Een Duitse baardmankruik van steengoed. Lichte beschadiging.
Cruche “baardman” en grès allemand. Petit dégât.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#443
Twee dekselvazen en een een balustervaas van blauw en wit Delfts aardewerk.
Deux vases couverts et un vase balustre en faïence bleue et blanche de Delft.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 60/80 -
#34
Een lot Delfts aardewerk, bestaande uit een dekselvaas, een knobbelvaas, een klepkannetje met tinnen deksel en een schotel.
Lot de faïences de Delft comprenant un vase couvert, un vase de type “knobbelvaas”, une chope à couvercle en étain et un plat.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#183
Een vaas van meerkleurig aardewerk met een gestileerd bloemendecor. Vermoedelijk Boch. Vorm No. 568.
Vase en faïence polychrome à décor de fleurs stylisées. Probablement Boch. Forme N° 568.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 60/80 -
#438
Een paar zeshoekige buikvaasjes van Delfts aardewerk, versierd met een meerkleurig decor van bloemen en bloemenmanden.
Paire de vases en faïence de Delft à la panse hexagonale. Décor polychrome de fleurs et de paniers aux fleurs.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40/60 -
#138
Een vijfdelig kaststel van meerkleurig aardewerk, versierd met een landschapsdecor, bestaande uit een jardinière, een paar grote en een paar kleine vaasjes.
Garniture cinq pièces en faïence polychrome décorée d’un paysage. Comprenant une jardinière, une paire de grands et une paire de plus petits vases.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#71
Vier Duitse bierkannen van meerkleurig steengoed, waarbij één met een afbeelding van de Dom van Keulen.
Quatre chopes à bière allemandes en faïence beige et bleue dont une représente la cathédrale de Cologne.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#473
Een lot meerkleurig Perzisch aardewerk, bestaande uit een drie verschillende vazen en een kaarsenhouder.
Lot de faïence polychrome persane comprenant trois vases et un bougeoir.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#163
Een bierkruik van meerkleurig aardewerk met een tinnen deksel. XVIIIe eeuw.
Chope à bière en faïence polychrome et au couvercle en étain. XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 130/150 -
#323Gilliot et Cie.
Een schaaltje van meerkleurig aardewerk. Jaren ‘30. Onderaan gemerkt “Manufactures céramiques d’Hemixem”.
Petit plat en faïence polychrome. Années 30. Marque sous la base: “Manufactures céramiques d’Hemixem”.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#479
Een balustervaas van Nankingaardewerk met een strijdveld in het decor. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en faïence de Nankin représentant un combat. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 60/100 -
#80Alfred Richard
“Vrouw met hooischoof”. Terracotta beeld, te gebruiken als vaas. UItgegeven bij Firma Van Hasselt. Gesigneerd.
“Femme à la gerbe de foin”. Sculpture en terre cuite, pouvant servir comme vase. Ed. Firme Van Hasselt. Signée.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 220/280 -
#414
Een lot blauw en wit aardewerk, bestaande uit een theepot, een visserskoppel, vier Delftse tegels, een schaaltje, een halsvaasje en een vaasje met verzilverd montuurtje.
Lot de faïences bleues et blanches comprenant une théière, un couple de pêcheurs, quatre carreaux de Delft, un petit plat, un vase à long col et un petit vase à monture en métal argenté.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#447
Een lot aardewerk, bestaande uit een grote Delftse schotel, een terrine en een kleine dekselvaas van Bequet en een zwart dekselvaasje van Japans porselein.
Lot de faïence comprenant un grand plat de Delft, une terrine et un petit vase couvert de Bequet et un petit vase couvert noir en porcelaine du Japon.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#157
Een lot steengoed, bestaande uit een bruin geglazuurde kruik, een kan, een pot en een fles.
Lot de grès. Une cruche brune, une verseuse, un pot et une bouteille.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#77
Een terrine van Doorniks plateel. Omstreeks 1900. In goede staat.
Terrine en pâte tendre de Tournai. Vers 1900. En bon état.No longer availableEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#409
Een tweedelige Engelse bibliotheek van mahoniehout.
Bibliothèque à deux corps en acajou.No longer availableDim. 200 x124 cmEstimate: € 200/400 -
#458
Een gemberpot van blauw en wit Chinees porselein. Medio XIXe eeuw.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche. Milieu du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#276
Eikenhouten bureautafel. Zwaar gesculpteerd.
Table de bureau en chêne très sculpté.No longer availableEstimate: € 250/450 -
#361
Een lot glaswerk, bestaande uit twee kleurloze vazen, waarvan één met vergulde stippen en een bolle vaas van zwart glas met een grijs decor.
Lot de verres comprenant deux vases incolores dont un aux pointes dorées et un vase sphérique en verre noir à décor gris.No longer availableEstimate: € 60/70 -
#776
Een rechthoekig en een octogonaal eikenhouten bijzettafeltje.
Table d’appoint rectangulaire. Nous ajoutons un exemplaire octogonal.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#217
Een lopende panter van zwartgepatineerd brons.
Panthère courant en bronze à patine noire.No longer availableDim. l: 46 cmEstimate: € 550/600 -
#394
Een jaren ‘60 bureau met aan weerskanten vier en drie laden.
Bureau des années 60 avec trois respectivement quatre tiroirs latéraux.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#664
Een lot van zeven verschillende muzikanten als wandversiering van gepolychromeerd hout. Indonesisch werk.
Lot de sept différents musiciens en bois polychrome. Travail indonésien.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 60/70 -
#539
Een kleine riksja van zilver in kleine presenteervitrine.
Pousse-pousse miniature en argent dans une petite vitrine de présentation.No longer availableDim. 27,54 gEstimate: € 25/30 -
#666
Een salongarnituur bestaande uit een tweezitsbank en twee armstoelen van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met olijfgroen fluweel.
Garniture de salon comprenant un canapé deux places et deux fauteuils en noyer sculpté de style Louis XV à décor aux rocailles. Recouvert de velours vert olive.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#140
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availableDim. 10,24 gEstimate: € 1600/1800 -
#617
Een bijzetkastje in empirestijl van gefineerd hout met marmeren blad.
Meuble d’appoint de style Empire en bois de placage à tablette en marbre.No longer availableEstimate: € 180/220