#767Een schildersezel van gesculpteerd hout in barokke stijl.
#16Beloutj karpet van wol met een zeer mooi guirlandemotief. Handgeknoopt.
#501Een staande GuanYin van gepolychromeerd hout. Handen in Vitarkamudra. China, vermoedelijk XIXe eeuw.
#487Een lot van zes verschillende Afrikaanse beeldjes van gesculpteerd hout.
#223Een paar neogotische kapitelen van gesculpteerd eikenhout. XIXde eeuw.
#473Een lot van drie Afrikaanse maskers van gesculpteerd en gepolychromeerd hout
#93Twee houten dozen in twee formaten met lederen bekleding.
#26Een muziekstaander van gedraaid en gesculpteerd notenhout.
#720Een paar armstoelen van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met rieten zit en rug.
Paire de fauteuils en bois à patine blanche de style Louis XV. Siège et dossier cannés.No longer availableDim. h: 109 cmEstimate: € 320 / 380 -
#317Een barometer van gesculpteerd hout. Gedateerd 1880.
#368Een mannenhoofd van gesculpeerd en donkergepatineerd hout. Gemonogrameerd ‘JCA’.
Buffet à deux corps en bois sculpté de style Renaissance aux montants torsadés. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées.No longer availableDim. h: 217 cmEstimate: € 60 / 100
#408Een lot glaswerk, bestaande uit een zwarte vaas met een handgeschilderd decor van een dame, een melkglazen vaas met een gedrukt decor van engeltjes en een klein vaasje van Booms glas.
Lot de verreries dont un vase noir à décor d’une femme peint à la main, un vase en opaline à décor imprimé d’angelots et un petit vase en verre de Boom.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#628Vier diverse beeldjes van gedeeltelijk gepolychromeerd en verguld messing. Thais werk.
#740Een voetbankje van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl en bekleed met naaldwerk. XIXe eeuw.
#505OmegaEen herenhorloge met lederen armband. Jaren 50.
#155Een paar oorbellen van 18 karaats geel goud.
#635Een Russische feesticoon. XIXe eeuw.
#467Een leeuwin van gepolychromeerd gietijzer.
#588Een lot Thulin aardewerk met polychroom glazuur, bestaande uit een jardinière en zes verschillende vazen.
#361Twee verschillende karaffen van kleurloos geslepen kristal.
#73Een oud scheerbekken. XIXe eeuw.
#450Een 18 karaats geel gouden dames zakhorloge bezet met diamant oude slijp en een robijntje.
Montre de poche de dame en or jaune 18 ct sertie de petits diamants de taille ancienne et d’un petit rubis.No longer availableDim. bruto: 17,88 gEstimate: € 200 / 300 -
#414Charles Nicolay“Surrealistische voorstelling”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Représentation surréaliste”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 58 cmEstimate: € 120 / 200