Similar lots by type
-
#50
Een gedrukt miniatuur in een massief gouden omlijsting. Gemerkt 900‰ (21 ct). In rood lederen houdertje.
Miniature imprimée dans un encadrement en or jaune au poinçon de 900‰ (21 ct). Dans un étui en cuir rouge.No longer availableDim. 3 x 4 cm, Bruto: 17,91 gEstimate: € 300/400 -
#120
Een 18 karaats wit gouden halssnoer bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,75 ct. en een witte en een grijze parel.
Collier en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,75 ct et d’une perle grise et une perle blanche.No longer availableDim. 11,58 gEstimate: € 1500/1700 -
#80
Een 18 karaats geel gouden ketting met druppelvormige hanger bezet met een diamant van ± 0,20 ct. en een gele saffier van ± 2 ct.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif en forme de goûte serti d’un diamant de ± 0,20 ct et d’un saphir jaune de ± 2 ct.No longer availableDim. 5,30 gEstimate: € 900/1000 -
#210
Een 18 karaats wit gouden halssnoer bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en smaragden met en gezamenlijk gewicht van ± 0,75 ct.
Collier en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 0,75 ct.No longer availableDim. 10 gEstimate: € 1800/2000 -
#140
Een 18 karaats geel gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 1,80 ct.
Bracelet en or jaune 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1 ct et de rubis ayant un poids total de ± 1,80 ct.No longer availableDim. 12,80 gEstimate: € 1500/1700 -
#10
Een lot van dertien verschillende horloges van roestvrij staal.
Lot de treize montres différentes en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#115
Een 18 karaats roze gouden armband bezet met diamanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,25 ct.
Bracelet en or rose 18 ct serti de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 1,25 ct.No longer availableDim. 14,52 gEstimate: € 1800/2000 -
#35Balmain
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct.No longer availableDim. 4,80 gEstimate: € 300/400 -
#190
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 9,76 gEstimate: € 1600/1800 -
#20
Een lot van vier verschillende horloges van roestvrij staal.
Lot de quatre montres différentes en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100/200 -
#280
- Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,62 ct. en een oranje maansteen van ± 14,58 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,62 ct et d’une pierre de lune orange de ± 14,58 ct.No longer availableEstimate: € 1900/2200 -
#85
Een zilveren armband bezet met citrine met een gezamenlijk gewicht van ± 8,50 ct.
Bracelet en argent serti de citrine ayant un poids total de ± 8,50 ct.No longer availableDim. 12,45 gEstimate: € 500/600 -
#15
Een lot van dertien verschillende horloges met lederen polsband.
Lot de treize montres différentes à bracelets en cuir.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#150
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct et de rubis ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 6,66 gEstimate: € 700/800 -
#65Gamet
“Damesportret”. Een miniatuur van zilver als hanger beschildering op glas en bezet met markasiet. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Miniature en argent en pendentif. Peinte sur verre et entourée de marcassite. Signée.No longer availableDim. 5 x 3,5 cmEstimate: € 140/180 -
#175
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants avec un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 4,93 gEstimate: € 500/600 -
#70
Een 18 karaats geel gouden Vlaams kruis bezet met diamanten oude slijp.
Croix flamande en or jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne.No longer availableDim. 5,45 gEstimate: € 250/350 -
#75
Een 14 karaats geel gouden art deco ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct. gezet in zilver en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct.
Bague art déco en or jaune 18 ct sertie de diamants de tailles ancienne ayant un poids total de ± 0,22 ct sertis en argent et des saphirs ayant un poids total de ± 0,22 ct.No longer availableDim. 3,42 gEstimate: € 300/400 -
#270
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en met roze saffieren en een centrale roze kwarts van ± 34 ct.
Bague en or jaune 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et de saphirs roses et une quartz rose centrale de ± 34 ct.No longer availableDim. 17,20 gEstimate: € 2000/2200 -
#275
Een 18 karaats wit gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,48 ct. en roze saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 5 ct.
Un bracelet en or blanc 18 ct. serti de diamants ayant un poids total de ± 0,48 ct. et saphirs rose ayant un poids total de ± 5 ct.No longer availableDim. 10,85 gEstimate: € 1000/1200 -
#265
Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en een druppelvormige morganite van 1,40 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et d’une morganite en forme de larme de ± 1,40 ct.No longer availableDim. 3,93 gEstimate: € 1700/1900 -
#200
Een 18 karaats geel gouden hanger en of broche van jade bezet met parels en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Pendentif en or jaune 18 ct qui peut servir comme broche, en jade serti de perles et de diamants ayant un poids totald e ± 0,50 ct.No longer availableDim. 46,33 gEstimate: € 800/1000 -
#230
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct. en een robijncabochon van ± 10 ct.
Une bague en or blanc sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,20 ct. et un rubis cabochon de ± 10 ct.No longer availableDim. 7,50 gEstimate: € 2300/2400 -
#105
Een 18 karaats roze gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,85 ct.
Chaîne en or rose 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,85 ct.No longer availableDim. 3,88 gEstimate: € 1600/1800
Other lots in this auction
-
#267
Een eikenhouten neogothische engel. Vleugels hersteld.
Un ange en chêne néogothique. Les ailes ont étés restaurées.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100/120 -
#315
Een vrouwenbuste van wit composiet, naar de Griekse oudheid.
Buste de femme en composite blanche d’après l’ancienne Grèce.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 60/70 -
#148
Twee petroleumlampen in wit opaalglas, bijgevoegd een koperen petroleumlamp met witte opaalglazen kap.
Deux lampes à pétrole en opaline blanche, et nous ajoutons une autre lampe à pétrole en cuivre avec un abat jour en opaline blanche.No longer availableDim. H: 55 cmEstimate: € 50/80 -
#266
Een eikenhouten commode met drie laden in Lodewijk XVI-stijl. Onder het blad een secreet met vier kleine schuifjes. XIXe eeuw.
Une commode en chêne à trois tiroirs, style Louis XVI. En dessous de la tablette se trouve un compartiment secret pour bijoux avec quatre petits tiroirs. XIXième siècle.No longer availableDim. b: 136 cmEstimate: € 400/600 -
#112J. A. Pichon
“Winters rivierlandschap met knotwilgen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue hivernale sur la rivière et saule". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 49 cmEstimate: € 80/120 -
#482Bernard CharoyPeriod: °1931
“Portret van een jonge vrouw”. Een lithografie. Artiestenproef, gesigneerd en genummerd 13/25 buiten de plaat.
"Portrait d'une jeune femme". Une lithographie. Epreuve d'artiste, signée et numérotée 13/25 hors planche.No longer availableDim. 60 x 46 cmEstimate: € 100/120 -
#730
Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.
Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#283
“L’été” en “L’hiver”. Twee damesbustes van bruingepatineerd zamak.
"L'été" & "L'hiver". Deux bustes féminins en régule sur socles en marbre.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60/80 -
#804Richard BaseleerPeriod: 1867 - 1951
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 48 cmEstimate: € 300/400 -
#527
Twee borden van Imariporselein.
Deux assiettes en porcelaine Imari.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 25/35 -
#717
Een antieke koro van cloisonné op rood koper, bovenaan getooid met een Fo-hond.
Un koro antique en cloisonné sur cuivre rouge, surmonté d'un chien Fo.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60/80 -
#152Jaak Van den SeylberghPeriod: 1884-1960
“Kempische Heide”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"La lande, Campine". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 73 cmEstimate: € 200/300