Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kalebasvaas van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemenmotief. Gemerkt met sticker.
Boch

Een kalebasvaas van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemenmotief. Gemerkt met sticker.

Gourde en faïence polychrome décorée de fleurs. Marque à l’étiquette.
Dim. h: 43 cm
SKU: 2909150197.
Category: Aardewerk.
Auction day: 29 September 2015 19:00
Catalogue #197
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Boch

  • #547
    Boch

    Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met een Chinees decor. Onderaan gemerkt.

    Vase couvert en faïence polychrome à décor chinois. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H 40 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #547
    Boch

    Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met een Chinees decor. Onderaan gemerkt.

    Vase couvert en faïence polychrome à décor chinois. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #547
    Boch

    Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met een Chinees decor. Onderaan gemerkt.

    Vase couvert en faïence polychrome à décor chinois. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #547
    Boch

    Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met een Chinees decor. Onderaan gemerkt.

    Vase couvert en faïence polychrome à décor chinois. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #547
    Boch

    Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met een Chinees decor. Onderaan gemerkt.

    Vase couvert en faïence polychrome à décor chinois. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #547
    Boch

    Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met een Chinees decor. Onderaan gemerkt.

    Vase couvert en faïence polychrome à décor chinois. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #547
    Boch

    Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met een Chinees decor. Onderaan gemerkt.

    Vase couvert en faïence polychrome à décor chinois. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #547
    Boch

    Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met een Chinees decor. Onderaan gemerkt.

    Vase couvert en faïence polychrome à décor chinois. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #547
    Boch

    Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met een Chinees decor. Onderaan gemerkt.

    Vase couvert en faïence polychrome à décor chinois. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #547
    Boch

    Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met een Chinees decor. Onderaan gemerkt.

    Vase couvert en faïence polychrome à décor chinois. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #547
    Boch

    Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met een Chinees decor. Onderaan gemerkt.

    Vase couvert en faïence polychrome à décor chinois. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #547
    Boch

    Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met een Chinees decor. Onderaan gemerkt.

    Vase couvert en faïence polychrome à décor chinois. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #547
    Boch

    Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met een Chinees decor. Onderaan gemerkt.

    Vase couvert en faïence polychrome à décor chinois. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 september 2015

Volledige catalogus is online: 830 loten.

29 September 2015 19:00
30 September 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 September 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More