Other lots by Boch
#547BochEen dekselvaas van meerkleurig aardewerk met een Chinees decor. Onderaan gemerkt.
Vase couvert en faïence polychrome à décor chinois. Marque sous la base.No longer availableDim. H 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
Vase couvert en faïence polychrome à décor chinois. Marque sous la base.No longer availableDim. H 40 cmEstimate: € 60 / 80