Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kaligrafisch penseel met handgreep van rood mineraal en hout.

Een kaligrafisch penseel met handgreep van rood mineraal en hout.

Pinceau caligraphique avec manche minéral rouge et bois.
Dim. l: 43 cm
SKU: 9903210637.
Auction day: 10 March 2021 19:00
Catalogue #637
Estimate: € 15 / 20
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #186

    Een tweeledige vitrine in Hollandse stijl met onderaan drie laden en twee beglaasde deuren bovenaan.

    Vitrine à deux corps de style hollandais, le bas à trois tiroirs, le haut à deux portes vitrées.
    No longer available
    Dim. 236 x 200 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #333

    Een zeshoekig metalen schemerlampje met kap van gekleurd glas in lood.

    Lampadaire hexagonale en métal avec abat-jour en vitrail coloré.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #247

    Een lot meerkleurig en verguld Brussels porselein, bestaande uit een grote dekselterrine, twee vazen en twee schenkkannen.

    Lot de porcelaine de Bruxelles multicolore et dorée, composée d'une grande soupière avec couvercle, de deux vases et de deux pichets.
    No longer available
    Dim. h: 23 & 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #31

    Een verzilverd kruisbeeld met twee kandelaars en glazen stolp.

    Un crucifix en métal argenté avec deux chandeliers et une cloche en verre.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #298

    Een metalen schemerlamp in art- nouveaustijl met een bloemvormige kap van glas in lood, gedragen door een vrouwenfiguur met kap.

    Une lampe de table en métal de style Art Nouveau avec un abat-jour en verre teinté en forme de fleur, portée par une figure féminine avec un abat-jour.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #37
    Val St. Lambert

    Een paar twee-armige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Une paire de chandeliers à deux bras en cristal incolore taillé. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #64
    Charles Van Landuyt
    Period: 1854 - 1934

    “Plattelandszicht met dorp in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vue de campagne avec village en arrière-plan . Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 38 x 4( cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #36

    Een hoornvaas van Vieux-Bruxelles met vergulde versieringen van strikken en koorden in hoogreliëf en met handgeschilderd bloemendecor. Eind XIXe eeuw.

    Vase cornet en porcelaine dite Vieux-Bruxelles à bibelots et cordons dorés en haut relief et décor floral peint à la main. Fin XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #223
    Paul Röth, Leipzig

    Een vintage staatkundige globe.

    Un globe politique vintage.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #313

    Een donkergepatineerd metalen bureaulampje met groen glazen kap.

    Lampe de bureau en métal patiné foncé avec abat-jour en verre vert.
    No longer available
    Dim. h: +/- 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #303

    Een paar aardewerken lampvoeten in de vorm van fruitmanden.

    Une paire de pieds de lampe en faïence en forme de corbeille de fruits.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm (met kap)
    Estimate: € 60 / 100
  • #255

    Twee verschillende 18 K geelgouden spelden, één ervan bezet met pareltjes.

    Deux épingles différentes en or jaune 18 carats, une sertie de perles.
    No longer available
    Dim. 4,24 g
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More