Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kamerlamp, gemonteerd op een vierhoekige natuurstenen zuil met een decor van zittende Buddha’s in kleine nissen.
Een kamerlamp, gemonteerd op een vierhoekige natuurstenen zuil met een decor van zittende Buddha’s in kleine nissen.

Een kamerlamp, gemonteerd op een vierhoekige natuurstenen zuil met een decor van zittende Boeddha’s in kleine nissen.

A room lamp mounted on a square stone pillar decorated with seated Buddhas in small niches.
Dim. h 120 cm
SKU: 0503240577.
Categories: Aziatisch, Steen, Verlichting, XXe eeuw.
Auction day: 6 March 2024 19:00
Catalogue #577
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #176

    Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.

    A bronze chandelier, decorated with crystal pendeloques.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #208

    Een Napoleon III figuraal, gepatineerd en verguld bronzen brule-parfum. Replica, naar een werk van J. Dasté. Gegoten als een met bladeren versierde urn met twee handvaten en deksel, ondersteund door een putto, op rechthoekige basis met Apollo en groteske maskers. Staande op vier C-rollen poten.

    A Napoleon III figurative patinated and gilded bronze incense burner. Replica, after a work by J. Dasté. Cast as a leaf-adorned urn with two handles and lid, supported by a putto, on a rectangular base with Apollo and grotesque masks. Standing on four C-scroll legs.
    No longer available
    Dim. 110cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #541
    Sir Norman Foster Tecno S.p.A
    Period: 1935-

    “Nomos”. Een rechthoekige vintage design glazen eet-vergadertafel op gechromeerd staal en metalen poten. Ontwerp door Sir Norman Foster voor Tecno S.p.A, 1986.

    "Nomos." A rectangular vintage design glass dining-conference table on chromed steel and metal legs. Designed by Sir Norman Foster for Tecno S.p.A, 1986.
    No longer available
    Dim. 74 x 275 x 100 cm
    Estimate: € 1800 / 2200
  • #340

    Een laat 19e eeuwse wandelstok in hout met een zilveren handvat, gemerkt 800.

    A late 19th-century wooden walking stick with a silver handle, marked 800.
    No longer available
    Dim. l 88 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #559

    Een luchter met verguld metalen frame en floraal gesculpteerde details, 4 lichtpunten en geslepen glazen coupes.

    A chandelier with a gilded metal frame and floral sculpted details, 4 light points, and cut glass cups.
    No longer available
    Dim. 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #605
    Poul Kjærholm E Kold Christensen
    Period: 1929-1980

    “PK 51”. Een vintage design tafel met gefineerd licht eikenhouten blad en geborsteld stalen frame. Ontwerp door Poul Kjærholm voor E Kold Christensen, 1957, Denemarken.

    "PK 51". A vintage design table with veneered light oak top and brushed steel frame. Designed by Poul Kjærholm for E Kold Christensen, 1957, Denmark.
    No longer available
    Dim. 68,5 x 204 x 102 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #350
    Val Saint Lambert

    Een lot van twee kristallen vaasjes, Val Saint Lambert, roze in de massa en kleurloos. Beide onderaan gesigneerd.

    A lot of two crystal vases, Val Saint Lambert, pink in the mass and colorless. Both signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 18.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #551
    Sir Norman Foster Tecno S.p.A
    Period: 1935-

    “Nomos”. Een rechthoekig vintage design glazen eet-vergadertafel op gechromeerd staal en metalen poten. Ontwerp door Sir Norman Foster voor Tecno S.p.A.

    "Nomos". A rectangular vintage design glass dining-meeting table on chromed steel and metal legs. Designed by Sir Norman Foster for Tecno S.p.A.
    No longer available
    Dim. 74 x 240 x 100
    Estimate: € 1200 / 1800
  • #557

    “Engeltjes op een schelpvormig bootje, getrokken door dolfijnen”. Een bronzen groep op rood marmeren voetstuk naar een werk van Auguste Moreau. Draagt een handtekening.

    "Angels on a shell-shaped boat, pulled by dolphins." A bronze group on a red marble base inspired by a work by Auguste Moreau. Bears a signature.
    No longer available
    Dim. H. 22 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #534

    Een vintage Memphis stijl design tafel met meerkleurig stalen frame in polygone vormen en vierhoekig glazen tafelblad.

    A vintage Memphis style design table with multicolored steel frame in polygon shapes and square glass tabletop.
    No longer available
    Dim. 74 x 214 x 98 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #553

    Een groen glazen Jugendstil vaas met floraal reliëf decor. Klein schilfertje aan bovenrand.

    A green glass Art Nouveau vase with floral relief decoration. Small chip on the top edge.
    No longer available
    Dim. 37 x Ø 13 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #165

    ‘Le Cheval De Marly’. Een bronzen groep naar Guillaume Coustou.

    'The Horse of Marly.' A bronze group after Guillaume Coustou.
    No longer available
    Dim. h 58 x l 55 x d 25 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #599

    Een vroeg 20e eeuwse luchter, verre de France stijl, met metalen frame en florale details, een meerkleurig glaspasta centrale coupe en blakers met 4 lichtpunten.

    An early 20th-century chandelier, in the style of Verre de France, with a metal frame and floral details, a multi-colored glass paste central bowl, and sconces with 4 light points.
    No longer available
    Dim. 91 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #670

    Een Chinees uit speksteen gesculpteerd beeldje van een oude wijze.

    A Chinese sculpture carved from soapstone of an old sage.
    No longer available
    Dim. 9 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #587

    Een groot Capodimonte beeld van vier jonge kaartspelers en een toeschouwer. Gesigneerd en genummerd. Minieme schade.

    A large Capodimonte sculpture of four young card players and a spectator. Signed and numbered. Minor damage.
    No longer available
    Dim. 29 x 49 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #696
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen pique-fleur.

    A faceted crystal posy holder.
    No longer available
    Dim. 17 x Ø 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #211
    Guglielmo Pugi
    Period: 1850-1915

    Een vrouwenbuste van gesculpteerd albast. Verso gesigneerd. Medio 1900. Gemonteerd op een ovaal spiegeltje.

    A sculpted alabaster bust of a woman. Signed on the back. Circa 1900. Mounted on an oval mirror.
    No longer available
    Dim. 30 x 28 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #699

    Een meerkleurig porseleinen beeld van een zittende Boeddha.

    A multicolored porcelain statue of a seated Buddha.
    No longer available
    Dim. 26 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #531

    Een driedelig, verguld kunstbronzen schouwgarnituur met klok in Louis XV stijl op marmeren voet, gedragen door 2 putti’s en met beeldje van een haan bovenop. Bijgestaan door 2 sierkandelaars met 3 lichtpunten en putti’s in het decor.

    A three-piece, gilded art bronze fireplace set in Louis XV style with clock on marble base, supported by 2 putti and topped with a rooster statue. Accompanied by 2 decorative candelabras with 3 lights each and putti figures in the design.
    No longer available
    Dim. 47 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #186

    Een bronzen luchter met zes armen en kristallen bellen.

    A bronze chandelier with six arms and crystal pendants.
    No longer available
    Dim. h 60 x Ø 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #568

    Een blauw-wit Chinees porseleinen snuff bottle met landschap in het decor. Ming dynastie, onderaan gemerkt.

    A blue and white Chinese porcelain snuff bottle with landscape decor. Ming dynasty, marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 7,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #349

    Een amberkleurige glazen art-deco schaal, gemerkt Fait En Belgique.

    An amber-colored glass Art Deco bowl, marked Made in Belgium.
    No longer available
    Dim. h 13 x l 31 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #563

    Een gepatineerd bronzen Art Nouveau lamp in de vorm van een Pierrot met mandoline. Op marmeren voet en melkglazen bol.

    A patinated bronze Art Nouveau lamp in the shape of a Pierrot holding a mandolin. On a marble base with a milk glass globe.
    No longer available
    Dim. 40 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #215

    Een hallantaarn met koperen gesculpteerde kap en geslepen glazen bol.

    A hall lantern with a copper sculpted cap and cut glass globe.
    No longer available
    Dim. 35 x Ø16cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #216

    Een art-deco commode met spiegel in massief eik en een oranje-rood marmeren blad.

    An art-deco chest of drawers with mirror in solid oak and an orange-red marble top.
    No longer available
    Dim. h 164 x b 110 x d 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #300

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met een grijze parel en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,22 ct.

    An 18 kt white gold necklace with pendant set with a grey pearl and with diamonds totaling approximately 0.22 ct.
    No longer available
    Dim. 5,16 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #689
    Théo Verschaeren

    ‘De Romboutstoren te Mechelen’, ets op papier, getekend Theo J. Verschaeren.

    'The Rombout Tower in Mechelen', etching on paper, signed by Theo J. Verschaeren.
    No longer available
    Dim. 51 x 33 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #662

    ‘Kerk in het ochtendgloren’, ets op papier, draagt handtekening.

    'Church in the Morning Light', etching on paper, with signature.
    No longer available
    Dim. 31 x 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #446

    Een Chinees houten gesculpteerde piëdestal met floraal decor en marmer ingelegd blad.

    A Chinese wooden carved pedestal with floral decoration and marble inlaid top.
    No longer available
    Dim. 91 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #439
    Gaston Bogaert

    ‘Pluie d’avril’, een kleurenlitho van Gaston Bogaert, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 93/125.

    'Pluie d’avril', a color lithograph by Gaston Bogaert, signed outside the plate and numbered 93/125.
    No longer available
    Dim. 41 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #84
    Armand Apol

    ‘Boomgaard onder sneeuw’, een kleurenets van Valerius De Saedeleer door Armand Apol. Getekend buiten de plaat en genummerd 127/250.

    'Orchard under Snow', a color etching after Valerius De Saedeleer by Armand Apol. Signed outside the plate and numbered 127/250.
    No longer available
    Dim. 55x60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #644

    Een single speed fiets, zwart, met Shimano onderdelen. Maat 56 cm.

    A single speed bike, black, with Shimano components. Size 56 cm.
    No longer available
    Dim. 94x170 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #381

    Een Afrikaans houten beeld met twee hoofden op een lange hals.

    An African wooden sculpture with two heads on a long neck.
    No longer available
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #369
    Jacobs

    “Stilleven met fazant”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Still Life with Pheasant". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 38,5 x 48,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #4

    Een potloodtekening van een Engels landschapszicht, toegeschreven aan Lady Gordon, een amateur die les zou hebben gevolgd bij David Cox. Gedateerd achteraan 1805.

    A pencil drawing of an English landscape scene, attributed to Lady Gordon, an amateur believed to have studied under David Cox. Dated on the back 1805.
    No longer available
    Dim. 11.5 x 16.5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #504

    “Chinees landschap”. Een inktschilderij op papier. Met opschrift en zegel gesigneerd, vermoedelijke uitvoering door Yang Mingyi.

    "Chinese landscape". An ink painting on paper. Signed with inscription and seal, believed to be executed by Yang Mingyi.
    No longer available
    Dim. 67,5 x 49,5 cm
    Estimate: € 400 / 600
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More