Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kamerscherm voor kinderen in Louis XV-stijl met gesculpteerd hout en fluwelen panelen met een repetitief bloemendecor.

Een kamerscherm voor kinderen in Louis XV-stijl met gesculpteerd hout en fluwelen panelen met een repetitief bloemendecor.

A Louis XV-style room divider for children, with carved wood and velvet panels featuring a repetitive floral design.
Dim. h 99 x l 128 cm
SKU: 2410230212.
Categories: Hout, Meubel, XIXe eeuw.
Auction day: 24 October 2023 19:00
Catalogue #212
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #135

    Een massief eikenhouten linnenkast, twee-deurs. Herstelling aan stukje boven scharnier.

    A solid oak linen cupboard, two-door. Repair to small piece above hinge.
    No longer available
    Dim. 230 x 160 x 47cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #105

    Een mahoniehouten Empire secretaire, bekroond met koperen ornamenten. 1 lade bovenaan, uitklapbare schrijfklep midden en tweedeurs kast onderaan. 1 handvat houdertje bij bovenlade ontbreekt.

    A mahogany empire secretaire, crowned with copper ornaments. 1 drawer at the top, folding writing flap in the middle and 2 doors below. 1 handle holder at the top drawer is missing.
    No longer available
    Dim. 136 x 81 x 41 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #204

    Een 19e eeuwse cartelklok in Lodewijk XV-stijl in zwart gelakt hout en verguld bronzen ornamenten, op de wijzerplaat staat Leroy Paris en op het binnenwerk staat Ch. Vcne made in France met nr 37746.

    A 19th-century cartel clock in Louis XV style, made of black lacquered wood and adorned with gilded bronze ornaments. The dial is marked Leroy Paris, and the inner mechanism is marked Ch. Vcne made in France with the number 37746.
    No longer available
    Dim. 66 x 35 x 15 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #562

    Een rechthoekig, donkerbruin gebeitste salontafel met bamboe tablet en onderplaat.

    A rectangular, dark brown coloured coffee table with bamboo tablet and bottom plate.
    No longer available
    Dim. 43 x 120 x 60cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #572

    Een verchroomde vintage kapstok met parapluhouders.

    Un porte-manteau vintage chromé avec des porte-parapluies.
    No longer available
    Dim. h: 159 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #549
    Merkelbach and Wick

    Een Duits aardewerken schenkkruik. Kobalt blauw met diverse figuur taferelen in het reliëf en gezicht met baard aan de teut. Westerwald steengoed, 19e eeuws.

    A German earthenware pitcher. Cobalt blue with various figural scenes in relief and a bearded face on the spout. Westerwald stoneware, 19th century.
    No longer available
    Dim. 60 x 28cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #531

    Een paar houten armstoelen met gesculpteerd floraal decor.

    A pair of wooden armchairs with sculpted floral decoration.
    No longer available
    Dim. 84 x 72 x 66cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #659

    Een lot van 6 gesculpteerde houten stoelen met rieten bekleding. Waarvan 1 met een beschadigde poot.

    A lot of six carved wooden chairs with wicker seats. One with a damaged leg.
    No longer available
    Dim. 104 x 48 x 48cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #551

    Een massief gepatineerde houten bureau-schrijftafel met groot formaat lade voor plannen, en ingewerkte stekkerdoos onderaan. (AID6183)

    A solid patinated wooden desk/writing table with a large drawer for plans and a built-in power strip at the bottom. (AID6183)
    No longer available
    Dim. 74 x 221 x 114 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #564

    Een lot van 3 retro design “vlinderstoelen”. Naar serie 7 door Arne Jocobs voor Fritz Hansen. 1 met licht scheurtje in bekleding bovenrand & 1 met licht scheurtje in onderrand.

    A lot of 3 retro design "butterfly chairs". Model series 7 by Arne Jacobsen for Fritz Hansen. 1 with a slight tear in the upholstery on the top edge & 1 with a slight tear on the bottom edge.
    No longer available
    Dim. 76 x 47 x 50cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #339
    Boch Frères La Louvière

    Een oude mahoniehouten bidet met porseleinen recipiënt van Boch.

    An old mahogany bidet with a porcelain receptacle from Boch.
    No longer available
    Dim. 51 x 50cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #329

    Een houten kwartvormig hoekrekje met draaipoten en 3 verdiepen.

    A wooden quarter-shaped corner shelf with swivel legs and 3 tiers.
    No longer available
    Dim. 97 x 43 x 43cm
    Estimate: € 35 / 70
  • #235

    Een houten eettafel op wieltjes, verlengbaar met 3 panelen. Totale lengte 290cm.

    A wooden dining table on wheels, extendable with 3 panels. Total length 290cm.
    No longer available
    Dim. 75 x 107 x 127cm
    Estimate: € 100 / 110
  • #545

    Een vroeg 19e eeuwse massief houten koffer met ijzeren beslag en scharnieren.

    An early 19th century solid wooden chest with iron fittings and hinges.
    No longer available
    Dim. 74 x 160 x 66 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #542

    Een 19e eeuwse Boulle cartelklok met bijhorende console gemerkt Breuer Liege met vergulde alsook messingen ornamenten. De slinger ontbreekt en de nrs. 12 en 60 zijn hersteld.

    A 19th century Boulle cartel clock with matching console, marked Breuer Liege, with gilded and brass ornaments. The pendulum is missing and the numbers 12 and 60 have been restored.
    No longer available
    Dim. 55 x29 x 13 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #664
    Wuba Warmink

    Een houten tafelklokje met metaal en koperen interieur. Gemerkt in de wijzerplaat en binnenin.

    A wooden table clock with metal and copper interior. Marked on the dial and inside.
    No longer available
    Dim. 27 x 16,5 x 15cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #325

    Een houten trapbankje voor een schoenpoetser, met lederen bekleding en 1 lade.

    A wooden shoe shine bench with leather upholstery and 1 drawer.
    No longer available
    Dim. 42 x 61 x 48cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #352

    Een antieke massief houten koffer.

    An antique solid wooden trunk.
    No longer available
    Dim. 41 x 62 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #662

    Een vierkante massief eiken salontafel.

    A square solid oak coffee table.
    No longer available
    Dim. 40 x 100 x 100
    Estimate: € 25 / 50
  • #654
    His Master’s Voice

    Een antieke grammofoonspeler in houten kast met toebehoren. Naaldkop gemerkt His Master’s Voice.

    An antique wooden phonograph in a cabinet with accessories. Needle head marked His Master's Voice.
    No longer available
    Dim. 116 x 50 x 60cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #672

    Een paar Frans polychrome vazen met romantisch en floraal decor. 19e eeuws. 1 vaas met breukschade aan de voet.

    A pair of French polychrome vases with romantic and floral decor. 19th century. 1 vase with foot damage.
    No longer available
    Dim. 40 x 24cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #675

    Een paar gesculpteerde houten armstoelen met gestoffeerde zitting en rieten rugleuning.

    A pair of wood sculpted armchairs with upholstered seats and wicker backs.
    No longer available
    Dim. 102 x 67 x 54cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #669

    Een ovaal houten salontafel met onderschap.

    An oval wooden coffee table with shelf.
    No longer available
    Dim. 52 x 120 x 82 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #673

    Een wandklokje met Dinanterie omlijsting in een dikke houten kader.

    A wall clock with a Dinantery frame in a thick wooden casing.
    No longer available
    Dim. h 36 x b 31 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #115

    Een gebogen gefineerde drieladen commode met roos marmeren blad, met messingen hengsels.

    A curved veneered three-drawer commode with rose marble top, featuring brass handles.
    No longer available
    Dim. 90 x 130 x 52 cm
    Estimate: € 160 / 220
  • #358
    Lladro

    ‘Geisha Mayumi’, een Lladro beeld, modelnr 1449 in originele verpakking.

    "Geisha Mayumi," a Lladro figurine, model number 1449 in original packaging.
    No longer available
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #310

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,26 ct. F VS1.

    An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond 0.26 ct. F VS1.
    No longer available
    Dim. 4,60 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #519
    Georges De Meerschman Sonja Rosalia Bauters

    “Geabstraheerd stilleven met flessen”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel. Dubbel signatuur en monogram.

    "Abstract still life with bottles". A painting, mixed media on panel. Double signature and monogram.
    No longer available
    Dim. 51 x 53cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #570

    Een paar 18 kt geelgouden oorbellen telkens bezet met een topaas.

    A pair of 18 kt yellow gold earrings, each set with a topaz.
    No longer available
    Dim. 1,86 g
    Estimate: € 170 / 250
  • #630

    Een kleine zakhorloge met horlogeketting.

    A small pocket watch with watch chain.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #41
    Karel Van de Woestyne
    Period: 1878-1929

    Een boek in papieren omslag, met 5 droge naaldetsen van Jules van Ael. Gedrukt op 300 genummerde exemplaren (ex. 42) op handgeschept papier. Originele uitgeverskaft en beschermdoosje

    A book in paper cover, with 5 drypoint etchings by Jules van Ael. Printed in 300 numbered copies (ex. 42) on handmade paper. Original publisher's cover and protective box.
    No longer available
    Dim. 30 x 21cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #294
    Leon Van Molders

    “Favori de Segelsem”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1913.

    "Favori de Segelsem". A painting, mixed media on paper. Signed and dated 1913 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 45 x 65cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #131
    Delheid

    Een art deco zilveren koffieset, gemerkt onderaan.

    An Art Deco silver coffee set, marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 800‰ - 2855g bruto
    Estimate: € 500 / 800
  • #214
    Eugeen Von Blaas

    “Bloemenmeisje.” met kleurrijk pastel opgehoogde 19de eeuwse fotoprint door Fischel, Adler & Swartz.

    "Flower seller." a brightly colored pastel-enhanced 19th-century photoprint by Fischel, Adler & Swartz.
    No longer available
    Dim. 43 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #98
    Lladro

    ‘Flowers for sale’, een Lladro beeld, modelnr 5537 in originele verpakking. Het boeketje bloemen in het hand van het meisje is afgebroken/ontbreekt.

    'Flowers for sale', a Lladro figurine, model number 5537 in original packaging. The bouquet of flowers in the hand of the girl is broken/missing.
    No longer available
    Dim. H: 32cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #102
    G. De La Garde

    “Boszicht met figuren”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, gedateerd 1944.

    "Forest view with figures". A painting, oil on canvas. Signed and dated 1944 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 110 x 125cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Oktober 2023

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 20 & Zaterdag 21 oktober van 10.00 tot 17.00

24 October 2023 19:00
25 October 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More