Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Een kanaal bij het ochtendgloren”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1920
N. Van Zeeland

“Een kanaal bij het ochtendgloren”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1920

“Canal au petit matin”. Pastel sur papier. Signé et daté 1920.
Dim. 57 x 86 cm
SKU: 0812150539.
Category: Uncategorized.
Auction day: 9 December 2015 19:00
Catalogue #539
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #335

    Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer met bijpassende armband.

    Collier à maillons en or jaune 18 ct et bracelet assorti.
    No longer available
    Dim. 43,05 g
    Estimate: € 850 / 950
  • #550
    Orfina

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 36,65 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #620

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. met 18 karaats tweekleurige gouden schakelarmband.

    Montre à bracelet de dame en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25. Bracelet à maillons en or bicolore 18 ct.
    No longer available
    Dim. 40,05 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #570
    Genève Quartz

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 68,88 g
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #440

    Een 18 karaats geel gouden sleutelhanger met het embleem van Mercedes.

    Porte clefs en or jaune 18 ct au logo de Mercedes-Benz.
    No longer available
    Dim. 10,80 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #379

    Een lot van twaalf diverse lijsten met grafisch werk.

    Lot de 12 cadres contenant des oeuvres graphiques.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #560

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 24,68 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #650
    Genève Quartz

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Montre à bracelet dame en or jaune 18 ct. Bracelet à maillons en or jaune 18 ct également.
    No longer available
    Dim. 65,58 g
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #510

    9 Turkse muntjes van geel goud 22 ct: een iets grotere, van 100 Kurush uit 1916 en acht kleintjes van 50 Kurush met de beeldenaar van Kemal Attatürk uit 1998, 2000, 2003 en 2004. Gemonteerd als hangertjes.

    9 pièces de monnaie turques en or jaune 22 ct: le plus grand de 100 Kurush de 1916, les autres de 50 Kurush au profil de Kemal Attatürk de 1998, 2000, 2003 et 2004. Montées comme pendentifs.
    No longer available
    Dim. 23,50 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #360

    Een 18 karaats tweekleurige gouden schakelhalssnoer.

    Collier à maillons en or bicolore 18 ct.
    No longer available
    Dim. 53,80 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #350

    Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een munt van twenty dollers. 1895. Unites States of Amerika.

    Pendentif en or jaune 18 ct tenant une pièce de monnaie de vingt dollar. Etats-Unis 1895.
    No longer available
    Dim. 44,60 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #325

    Een 18 karaats geel gouden sleutelhanger met het embleem van Mercedes.

    Porte clefs en or jaune 18 ct au logo de Mercedes-Benz.
    No longer available
    Dim. 19,80 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #315

    Een 18 karaats tweekleurige gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

    Bracelet d’esclave en or à deux couleurs 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 61,35 g
    Estimate: € 1300 / 1400
  • #551,1

    Indisch wandtapijt met paillettes.

    No longer available
    Dim. 85 x 130 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #580

    Een 18 karaats geel gouden halssnoer met hanger bezet met een Medusa hoofd, fantasiestenen en parels.

    Collier en or jaune 18 ct et pendentif à la tête de Méduse, entourée de pierres de fantaisie et de perles.
    No longer available
    Dim. 25,93 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #480

    Een paar 18 karaats tweekleurige geel gouden oorbellen.

    Paire de boucles d’oreilles en or jaune à deux tons 18 ct.
    No longer available
    Dim. 7,75 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #743
    Rosenthal

    Een gedeeltelijk servies van wit porselein met vergulde rand.

    No longer available
  • #495

    Een 18 karaats tweekleurige gouden schakelhalssnoer.

    Collier à maillons en or bicolore 18 ct.
    No longer available
    Dim. 37,60 g
    Estimate: € 750 / 850
  • #345

    Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met fantasiestenen.

    Bracelet d’esclave en or jaune 18 ct serti de pierres de fantaisie.
    No longer available
    Dim. 13,33 g
    Estimate: € 260 / 350
  • #340
    Quartz

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats tweekleurige gouden schakelarmband.

    Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or bicolore 18 ct.
    No longer available
    Dim. 36,60 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #505

    Zes 22 karaats geel gouden munten. Napoleon III. 10 Francs. 1857. 1858. 1859 x 3 en 1864. Gemonteerd als hangertjes.

    Six pièces de monnaie en or jaune 22 ct. Profil de Napoléon III, 1857, 1858, 3 x 1859 et 1864. Montées comme pendentifs.
    No longer available
    Dim. 19,43 g
    Estimate: € 500 / 650
  • #565

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met een hanger in de vorm van een eikel.

    Bracelet à maillons en or jaune 18 ct et un pendentif en forme de gland.
    No longer available
    Dim. 35,59 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #605
    Pontiac

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 23,54 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #700
    Quartz

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 99,85 g
    Estimate: € 2000 / 2200

Other lots in this auction

  • #552

    “De dronkaard” Gravure naar een schilderij van Adriaan Brouwer. Brussel 1759.

    “L’ivrogne”. Gravure d’après un tableau d’Adriaen Brouwer. Bruxelles, 1759.
    No longer available
    Dim. 16 x 13
    Estimate: € 20 / 30
  • #670

    Een oude reiskoffer van cognackleurig leder.

    Coffre de voyage ancien en cuir de couleur cognac.
    No longer available
    Dim. H 42 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #118

    Een paar hoornvaasjes van meerkleurig en verguld porselein. Gemonogrameerd ‘J.D.’

    Paire de cornets en porcelaine polychrome et doré. Monogrammés J.D.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #397

    Een kleine beer van donker gepatineerd brons.

    Petit ours en bronze à patine foncée.
    No longer available
    Dim. L 13 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #249
    Loethizov (?)

    “Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ‘Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 84 x 99 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #426

    Een schaaltje op voet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een vogel tussen bloemen. Onderaan gemerkt.

    Petit plat sur pied en porcelaine de Chine au décor polychrome d’un oiseau entouré de fleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 14 cm
    Estimate: € 42 / 48
  • #70

    Een 18 karaats geel gouden dameszakhorloge versierd met kleine steentjes en een engeltje in email. Begin XXste eeuw.

    Montre de dame en or jaune 18 ct décorée de petites pierres et d’un angelot en émail. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. bruto:14.96 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #613

    Een paar imposante porseleinen siervazen naar het Sèvres porselein met bronzen voet en mythologische scènes in de cartouches op de buik.

    Paire de vases imposantes en porcelaine dans le genre de Sèvres. Pieds en bronze. Décor de scènes mythologiques sur les panses.
    No longer available
    Dim. H 127 cm
    Estimate: € 3600 / 4000
  • #6

    Een achthoekige metalen hallantaarn.

    Lanterne de vestibule octogonale en métal.
    No longer available
    Dim. H 42 cm
    Estimate: € 110 / 130
  • #295

    Een 18 karaats geel gouden toi et moi bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en één robijn van ± 0,40 ct.

    Bague toi et moi en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’un rubis de ± 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 3,69 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #645

    Grote ovale mahoniehouten eettafel op centrale poot met vier klauwen en ramskoppen. Met zeven coulissen te verlengen tot minstens 14 plaatsen.

    Grande table de dîner ovale en acajou sur pied central à quatre griffes et aux têtes de bélier. Sept coulisses l’allongent au moins à quatorze places.
    No longer available
    Dim. 162 x 140 cm
    Estimate: € 1500 / 2500
  • #351

    “Chocolat Cosmopolite Anvers”. Oude reclameplaat.

    “Chocolat Cosmopolite Anvers”. Ancienne publicité
    No longer available
    Dim. 41 x 28,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 december 2015

Deze veiling is volledig - 801 loten.

8 December 2015 19:00
9 December 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 December 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More