Other lots in this auction
-
#132Fernand Venckeleer“Landschap naar Van Gogh”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage d’après Van Gogh”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#79H. Seghers“Tafereel met boerenkar”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Scène, char de fermier”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 53 x 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#383Collectie postzegels: Album Uno New York 1951-1989. Album-cassette Uno Genève, Wenen en vlaggen van Uno New York 1980-1989. Album-cassette Uno Genève, 1969-1995, Uno Wenen 1979-1995.
Une collection de timbres postes. Album Uno New York 1951-1989. Album-cassette Uno Genève, Vienne et drapeaux de l’Uno New York 1980-1989. Album-cassette Uno Genève, 1969-1995, Uno Vienne 1979-1995.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#189Leon BruninPeriod: 1861-1949“La cascade”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso eveneens gedateerd 1913.
”La cascade”. Huile sur panneau. Signé et daté au verso 1913.No longer availableDim. 38,5 x 30,2 cmEstimate: € 400 / 600 -
#289Een rechthoekige wandspiegel.
Un miroir rectangulaire.No longer availableDim. 119 x 36 cmEstimate: € 100 / 160 -
#296Allix à Cenilly-Notre-dameEen staande klok met eikenhouten kast. Het werk met gedreven messingen voorstelling rond de wijzerplaat.
Horloge de vestibule à gaine en chêne. Mouvement en laiton repoussé autour du cadran.No longer availableDim. 205 x 43 x 30 cmEstimate: € 150 / 200 -
#396Een ovaal bijzetmeubeltje met zes getorste poten, met twee gecanneerde tussenbladen en een roze marmeren blad.
Un petit meuble à six pieds torsadés, deux tablettes cannées au milieu et tablette en marbre rose.No longer availableDim. 81 x 90 x 45 cmEstimate: € 60 / 100 -
#9Een spiegel met gedreven tinnen lijst. Duitsland, omstreeks 1800.
Un miroir à encadrement en étain repoussé. Allemagne, +- 1800.No longer availableDim. 32 x 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#213Een sterling zilveren zout-en pepervaatje.
Un ensemble poivre et sel en argent Sterling.No longer availableDim. 86,63 gEstimate: € 230 / 280 -
#69Georges Oudot“Vrouwelijk naakt”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 89/150 buiten de plaat.
”Nu féminin”. Une lithographie. Signée et numérotée 89/150 hors planche.No longer availableDim. 67 x 47 cmEstimate: € 40 / 50 -
#13Een grote granieten vijzel met stamper.
Un grand mortier avec pilon en granite.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#287Een grote schotel van Imariporselein.
Un grand plat en porcelaine Imari.No longer availableDim. Ø: 39 cmEstimate: € 60 / 80

