Other lots in this auction
-
#241Een zware metalen kandelaar, gemonteerd als lamp.
Candélabre massif en métal. Monté en lampe.No longer availableOnline onlyDim. H: 143 cm -
#276Een lot van 5 boeken met onderwerp kartografie en 3 inzake algemene kennis.
A lot of 5 books on the subject of cartography and 3 on general knowledge.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 31 cmEstimate: € 30 / 35 -
#128Bizarre Models“Green Monster”. Een modelauto op schaal 1:43.
Green Monster. A 1:43 scale model car.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#248Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Ace, Davidoff, Joop, Scherrer, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80 -
#70Een Duits gepolychromeerde, aardewerken schenkkan.
A German polychrome earthenware jug.No longer availableOnline onlyDim. 25 x Ø 10 cmEstimate: € 40 / 50 -
#134Universal HobbiesRenault Laguna II Estate “Privilege” 1.9 dCi. Een modelauto op schaal 1:43. In presentatiedoosje.
Renault Laguna II Estate “Privilege” 1.9 dCi. A 1:43 scale model car. In presentation box.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#79Maria Innocentia HummelHum 486 - Schluß für heute, I wonder, #241, gesign onderaan, in orginele doos
Hum 486 - Schluß für heute, I wonder, #241, signed at the bottom, in original boxNo longer availableOnline onlyDim. 13cmEstimate: € 80 / 130 -
#213Een roodkoperen scheepslamp. “Bakboord” gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. 35 x 38 x 36 cm -
#243Goebel, GermanyVier beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Allen beschadigd.
Four figurines of multi-coloured biscuit from the MI Hummel series. Marked at the bottom. All damaged.No longer availableOnline onlyDim. h: 10,5 - 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#15KoyoEen draagbare transistorradio, model 604 deluxe. Omstreeks 1964.
Une radio portable à transistors, modèle 604 deluxe. Vers 1964.No longer availableOnline onlyDim. b: 15 cmEstimate: € 50 / 80 -
#121Een lot van uit glas gesculpteerd flesje en gietkan.
A lot of glass sculpted bottle and pouring jug.No longer availableOnline onlyDim. 28cmEstimate: € 40 / 45 -
#57Een bierpul van Boheems kristal met geëtst jachtdecor. Gebarsten aan voorkant.
A bohemian crystal tankard with etched hunting decor. Cracked on the front.No longer availableOnline onlyDim. h 17 cmEstimate: € 20 / 25

