Other lots in this auction
-
#266De Muenynck & De VisscherEen barometer met notenhoutfineer. Dekglas manco.
Un baromètre avec placage de noyer. Verre de protection manquant.No longer availableOnline onlyDim. l: 96 cmEstimate: € 20 / 30 -
#185Een paar eikenhouten armstoelen met lederen bekleding (letsel aan het leder).
Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir (usures au cuir).No longer availableOnline onlyDim. H:105 cmEstimate: € 80 / 100 -
#194Een lot van 2 kunstboeken.
A lot of 2 art books.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#103Een glazen vaas met vergulde rand.
A glass vase with gilded rim.No longer availableOnline onlyDim. 23 x Ø15cmEstimate: € 40 / 50 -
#195Een lot bestaande uit divers beeldmateriaal rond thema Antwerpen 19-20e eeuw.
A lot consisting of various visual material on the theme of Antwerp 19-20th century.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#66Goebel, Germany“Apfeldieb” & “In Sicherheit”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 56/1 & 56/b. Het eerste met schilfer aan de basis, het tweede met schade aan het voetje.
"Apfeldieb" & "In Sicherheit". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 56/1 & 56/b. Le premier avec éclat à la base, le second avec dégât au pied.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 75 / 100 -
#62Een Liebigalbum, compleet met 300 diverse chromo’s.
A Liebig album, complete with 300 various chromos.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#95Een lot Chinees porselein bestaande uit twee gemberpotten en een vaas. Polychroom decor met personages en dieren.
lot of Chinese porcelain consisting of two ginger jars and a vase. Polychrome decor with characters and animals.No longer availableOnline onlyDim. h 24,18, 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#140Matchbox Dinky CollectionDrie modelautootjes op schaal 1:43:- DY-23 1956 Chevrolet Corvette- DY-24 1973 Ferrari Dino 246 GTS- DY-25 1958 Porsche 356 CoupéIn originele doosjes.
Three model cars on a scale of 1:43: - DY-23 1956 Chevrolet Corvette - DY-24 1973 Ferrari Dino 246 GTS - DY-25 1958 Porsche 356 Coupé In original boxes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 70 -
#42Een paar verzilverd metalen bloemenschalen met een gedreven en ajour Art Nouveau motief.
pair of silver-plated metal flower bowls with a driven and openwork Art Nouveau motif.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 24 cmH: 10 cmEstimate: € 50 / 70 -
#186Een verzilverde lampadaire naar Art Deco ontwerp.
A silver plated lampadaire after an Art Deco design.No longer availableOnline onlyDim. H: 90 cmEstimate: € 35 / 45 -
#286Een eend van geglazuurd Chinees aardewerk. Barst in de hals.
A duck of glazed Chinese pottery. Crack in the neck.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 35 / 45

