Other lots in this auction
-
#293GuerinEen aardewerken kan met decor van oogstende Egyptenaren. Onderaan gemerkt, en met wapenschild ‘Puratos’.
Une verseuse en faïence à décor d'Égyptiens moissonneurs. Marqué en bas, et avec armoiries 'Puratos'.No longer availableOnline onlyDim. h 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#30Twee in elkaar passende Japanse dienbladen van zwartgelakt hout met meerkleurige landschapsdecors.
Two interlocking Japanese trays made of black lacquered wood with multi-coloured landscape decors.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#64Twee erotische boeken. “Erotic Art”. en D. Ph. Van Vloten Elderinck. “Sexueele Zeden in Woord en Beeld”.
Two erotic books. Erotic art. and D.Ph. Van Vloten Elderinck. “Sexual Mores in Words and Pictures”.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#256Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Ace, Davidoff, Joop, Scherrer, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80 -
#216Een cylindrische putemmer in twee kleuren koper. Smeedijzeren hengsel. Geel koperen rand bevestigd met een rij klinknagels. XIXde eeuw.
No longer availableOnline onlyDim. H. 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#16Een meerkleurig aardewerken zeepbakje in de vorm van een pierrot. Lichte glazuurschade. Onderaan gemerkt “Ylang Ylang”.
A multicolored earthenware soap dish in the shape of a pierrot. Light glaze damage. Marked at the bottom "Ylang Ylang".No longer availableOnline onlyDim. l: 22 cmEstimate: € 10 / 15 -
#23A. Camos, ValaurisEen aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een vis. Haarscheur.
An earthenware decorative dish with a multi-coloured decor of a fish. Hairline crack.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31 cmEstimate: € 20 / 25 -
#130CorgiVier modelauto’s op schaal 1:43 uit de reeks “Classic Cars”:- C700/3: Jaguar Mk. II 1959- D701/3: Ford Popular 103E 1939 - 1959- D709/1: Ford Zodiac 1956 - 1962- D731 MGA Open Top.In originele doosjes. We voegen er een klein autootje aan toe.
Four 1:43 scale model cars from the “Classic Cars” range: - C700/3: Jaguar Mk. II 1959 - D701/3: Ford Popular 103E 1939 - 1959 - D709/1: Ford Zodiac 1956 - 1962 - D731 MGA Open Top. In original boxes. We add a small car.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 100 -
#106Lladro“De conversatie.” Porseleinen beeldje, gedateerd 1980.
“The conversation.” Porcelain figurine, dated 1980.No longer availableOnline onlyDim. h 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#278Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Ace, Davidoff, Joop, Scherrer, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80 -
#254Een lot van zes Chinees porseleinen schoteltjes in verschillende uitvoeringen. Een randschilfertje.
Un lot de six soucoupes en porcelaine chinoise de différentes conceptions. Un éclat de bord.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 13 - 21 cmEstimate: € 30 / 35 -
#26Een paar Indonesisch houtgesculptuurde muurlepel en vork. Schade aan vork gedeelte.
A pair of Indonesian wood carved wall spoon and fork. Damage to fork section.No longer availableOnline onlyDim. 53cmEstimate: € 30 / 35

