#244Een Nizo filmprojector in koffer. Omstreeks 1930.
Un projecteur de film Nizo dans une valise. Vers 1930.No longer availableOnline onlyDim. H:34cmEstimate: € 60 / 100 -
#164Een lot beeldjes van malachiet in de vorm van dieren.
#15KoyoEen draagbare transistorradio, model 604 deluxe. Omstreeks 1964.
#182Houten kinderstoeltje.
#92Stiver - Italië“Hoorn des overvloed”. Een uit glas geblazen vaas in kelkvorm en gekruld voetdeel.
"Horn of Plenty". A glass-blown vase in the shape of a chalice and a curled base.No longer availableOnline onlyDim. 38 cmEstimate: € 25 / 50 -
#235HutschenreutherTheeserviesje van blauw en zilvergekleurd porselein. Theepot, melkpot, suikerpot, zes kopjes en zes schoteltjes. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. H: 5-25 cm -
#128Bizarre Models“Green Monster”. Een modelauto op schaal 1:43.
Green Monster. A 1:43 scale model car.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#279Santucci DerutaEen dekselpot en een fruitschaal van Italiaans majolica. Onderaan gemerkt.
#112Een gefineerde banjobarometer. Een instrument manco.
A silver-plated metal ornament, to be hung in the neck as a counterweight for heavy necklaces. Northern Thailand. With iron base.No longer availableOnline onlyDim. l: 13,5 cmEstimate: € 80 / 120