Other lots in this auction
-
#275
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en opaal met een gezamenlijk gewicht van ± 4 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de rubis ayant un poids total de ± 1 ct et une opale ayant un poids total de ± 4 ct.No longer availableDim. 5,35 gEstimate: € 550/650 -
#21
U.S. Postage 1893. 400 jaar Ontdekking van Amerika. Overwegend gefrankeerd, scharnieren, diverse letsels. 44 x 1ct, 165 x 2 ct (o.m. een vel van 6 stuks), 24 x 4 ct, 165 x 5 ct, 6 x 6 ct, 13 x 8 ct, 37 x 10 ct, 5 x 15 ct.
US Postage 1893. 400 années, découverte de l’Amérique. La plupart affranchis, divers dégâts. 44 x 1ct, 165 x 2 ct (entre-autres une feuille à six pièces), 24 x 4 ct, 165 x 5 ct, 6 x 6 ct, 13 x 8 ct, 37 x 10 ct, 5 x 15 ct.No longer availableEstimate: € 250/400 -
#322Van der Meersch
“Winters rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage et rivière en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#170
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamant princesses en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,52 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants en princesse et de baguettes ayant un poids total de ± 1,52 ct.No longer availableDim. 9,38 gEstimate: € 850/950 -
#379Louis Henno
“Herderin met kudde”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Bergère et son troupeau”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 22 x 28 cmEstimate: € 100/120 -
#631
“Keizer en Keizerin”. Een paar beelden van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Met houten sokkels. Omstreeks 1930.
”Empereur et Impératrice”. Une paire de statues en ivoire sculpté et polychrome. Signature à la base. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 1000/1500 -
#523
Een Afrikaans houten vrouwelijk voorouderbeeld. Fang, Gabon.
Une statue d’ancêtre africaine. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 50/70 -
#375
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en twee in briolette geslepen peridots.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct et de deux péridots taillés briolette .No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 750/850 -
#129M. Van den Bempt
“Visser in een bosrijke omgeving”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pêcheur dans un environnement boisé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 42 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#345
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,58 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,58 ct.No longer availableDim. 9 gEstimate: € 650/750 -
#214Archibald Russell Watson Allan
“Landschap met hoeven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysages et fermes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 107 cmEstimate: € 800/1200 -
#841
Een siervaas van deels verguld porselein, versierd met ramskoppen op de zijkanten en een classicistische voorstelling op de buik. XIXe eeuw.
Un vase de décoration en porcelaine partiellement dorée, décorations de têtes de béliers sur les côtés et une représentation classique sur la panse. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 120/200