Similar lots by type
-
#837
“Zwanen” & “Meisje met eendjes”. Twee groepjes van meerkleurig Spaans porselein, waarbij het eerste van Casades en het tweede van Lladro.
”Cygnes” & “ Filles et canards”. Deux groupes en porcelaine d’Espagne, le premier de Casades, le deuxième de Lladro.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40/60 -
#652Zeh, Scherzer & Co., Beieren
Een uitgebreid porseleinen eetservies met bloemendecor ‘Empire’, bestaande uit 19 grote platte borden, 11 kleine platte borden, 11 diepe borden, 9 kopjes met 11 ondertassen, 11 kommetjes, drie ovale schalen, een kleine terrine, een boterstolp, een dienblad, 10 kleine kommetjes, een suikerpot, een melkkannetje en een sauskom.
Un service de table en porcelaine à décor Empire de fleurs, comprenant 19 grandes assiettes plates, 11 petites assiettes, 11 assiettes profondes, 9 tasses et 11 sous-tasses, 11 bols, 3 plats, une petite terrine, une cloche à beurre, un plateau de service, 10 petits bols, un sucrier, un pot à lait et une saucière.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#847
“Musicerend koppel”. Een paar beeldjes van meerkleurig porselein.
”Couple en musique”. Une paire de statues en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 30/50 -
#864
Een theepot, koffiekan en schenkkan van monochroom wit en verguld porselein. Tijdperk Louis-Philippe.
Une théière, une cafetière et une verseuse en porcelaine blanche monochrome et dorures. Période Louis-Philippe.No longer availableDim. h: 23 - 26 cmEstimate: € 30/50 -
#439
Een lot meerkleurig en verguld Brussels porselein, bestaande uit twee flesjes, waarbij in de vorm van een man, het ander in de vorm van een vrouw met een duif en een liggende hond. Het flesje en de hond met restauraties. XIXe eeuw.
Un lot d’objets en porcelaine de Bruxelles polychrome et dorée, comprenant deux bouteilles dont une sous forme d’homme et l’autre sous forme de femme avec un pigeon et un chien couché. Restaurations. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 5 - 16 cmEstimate: € 40/50 -
#733
Een barometer - Thermometer van Limogesporselein met messingen monturen.
Un baro-thermomètre en porcelaine de Limoges à montures en laiton.No longer availableDim. H: 55 cmEstimate: € 80/120 -
#667
Een Chinese vaas en gemberpot met blauwe versieringen. Op de vaas twee pauwen in een tuin en op de gemberpot florale motieven. Kleine barst in de basis
Un vase chinois et un pot à gingembre, décorations bleues. Sur le vase décor de deux paons et sur le pot à gingembre des motifs de fleurs. Petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 58,5 cmEstimate: € 100/120 -
#624
Een siervaas van Saksisch porselein in rococostijl, versierd met een koppel met een geitje. Onderaan gemerkt. Eén hoofdje hersteld.
Un vase de décoration en porcelaine de Saxe, style Rococo, décoration d’un couple et une chèvre.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 60/80 -
#643
Een paar vazen van Cantonporselein met een scènes aan het hof in een cartouche op een achtergrond van bloemen en vlinders. Met houten sokkels.
Une paire de vases en porcelaine Canton, scènes de la cour en cartouche sur fond de fleurs et de papillons. Avec socles en bois.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 120/200 -
#444Limoges
Twee porseleinen flesjes, versierd met een bloemenmotief in cartouche op roze fond. Eén stopje niet passend.
Deux flacons en porcelaine, décoration de fleurs en cartouche sur fond rose. Un bouchon dépareillé.No longer availableDim. h:15 cmEstimate: € 25/35 -
#475
Een lot van zes hoornvazen van Brussels porselein, waarbij twee paar en twee enkele. Eind XIXe eeuw. De grootste met kleine schilfer.
Une série de six cornets en porcelaine de Bruxelles, dont deux paires et deux seuls. Fin XIXème siècle. Le plus grand avec un éclat.No longer availableDim. h: 14 - 20 cmEstimate: € 60/80 -
#827Meissen
Een porseleinen serveerschaal met vier compartimenten, versierd met een meerkleurig Imari-decor. Onderaan gemerkt.
Un plat de service à quatre compartiments, décor Imari. Marque sous la base.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 60/80 -
#123Royal Dux
Een grote porseleinen sierjardinière in de vorm van een gondel met twee jonge vrouwen. Onderaan gemerkt. Twee schilfers.
Une grande jardinière en porcelaine sous forme de gondole et deux jeunes femmes. Marque sous la base. Deux éclats.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 400/600 -
#838
Een paar flesvazen van Chinees porselein met een decor van vogels, bloesems en landschappen in cartouches op een rode fond, versierd met bloemen. Stoppen intact. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases gourde en porcelaine de Chine, décor d’oiseaux, floraisons et paysages en cartouche sur fond rouge et fleurs. Bouchons intacts. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 120/200 -
#824De Fuiseaux, Baudour
Een servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.
Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurrier, une saucière, un plat ovale et un plat rond. Marquées.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#874
Een koffie-en theeservies in Louis-Philippestijl met suikerpot, acht kopjes en twaalf ondertasjes. Omstreeks 1900. Eén dekselknop gerestaureerd.
Un service à thé et café, style Louis-Philippe, comprenant un sucrier, huit tasses et douze sous-tasses. +- 1900. Un couvercle restauré.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#688Von Schierholz
Een siervaas van meerkleurig en verguld porselein, versierd met bloemen in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.
Un vase de décoration en porcelaine polychrome et doré, décoration de fleurs en haut-relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80/100 -
#884
Een lot Brussels/Parijs’ porselein, bestaande uit zes kopjes met vergulde en meerkleurige decors, waarbij één zonder schoteltje. Twee met een haarscheur. XIXe eeuw.
Un lot de porcelaine de Paris et de Bruxelles, comprenant six tasses à décors polychromes et dorés, dont une sans sous-tasse. deux avec cheveux. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#852
Een reeks van zes diepe en zestien platte borden van Chinees porselein met blauw op witte decors van reigers in een landschap. Tijdperk Qianlong. Diverse schilfers en haarscheuren.
Une série de six assiettes profondes et seize assiettes plates en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de grues dans un paysage. période Qianlong. Plusieurs éclats et cheveux.No longer availableDim. Ø 23,50 cmEstimate: € 200/240 -
#677Langenthal, Zwitserland
Een porseleinen eetservies met vergulde rand, bestaande uit 36 grote platte borden, 12 kleine platte borden, 12 diepe borden, een hoge en twee lage tazza’s, een schaal, 3 terrines op schaal, 2 sauskommen, 2 ovale schalen en 3 ronde schotels. We voegen er 12 afwijkende borden aan toe.
Un service de table en porcelaine avec dorure, comprenant 36 assiettes, 12 petites assiettes, 12 assiettes profondes, un haut tazza et deux bas, un plat, 3 terrines sur plat, 2 saucières, 2 plats et trois plats ronds. Nous ajoutons 12 autres assiettes différentes.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#803
Een paar achthoekige sierborden van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een tuin. XIXe eeuw.
Une paire d’assiettes en porcelaine de Chine décor polychrome d’un jardin. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 40/60 -
#729
Een Japans theeservies van Kutani-porselein, bestaande uit een theepot en tien kopjes. in originele doos.
Un service à thé japonais en porcelaine Kutani.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#828
“Koppel in traditionele klederdracht”. Een beeldje van polychroom porselein. Onderaan gemerkt. Oost-Europees werk.
”Couple avec des habits de période”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/50 -
#883
Een paar hoornvazen van Brussels porselein met meerkleurig en verguld decor. XIXe eeuw.
Une paire de cornes en porcelaine de Bruxelles à décor doré et polychrome. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#275
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,14 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,14 ct.No longer availableDim. 1,19 gEstimate: € 180/250 -
#224Célestine Vermoelen
“Damesportret. Pauline Vermoelen-Peeters, 1837-1907”. Olieverf op doek. Belgische school, gesigneerd, omstreeks 1935.
”Portrait de dame. Pauline Vermoelen-Peeters, 1837 -1907”. Ecole belge, signée, +- 1935.No longer availableDim. 133 x 90 cmEstimate: € 1000/1400 -
#192Hermanus BerserikPeriod: 1921 - 2002
“De spinster”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1967. Als studie voor een platenhoesontwerp.
”Femme et rouet”. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté 1967. Une étude pour un projet de housse de disque.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 250/350 -
#615
Een Chinees hardhouten salontafel.
Une table de salon en bois dur.No longer availableDim. 140 x 69 cmEstimate: € 180/240 -
#323Willy Vandersteen
“Suske en Wiske”. Twee eerste uitgaven:- 34: De duistere diamant. 1958.- 35: De zwarte zwaan. 1959. Goede staat.
“Suske en Wiske”. Deux premières éditions:- 34: De duistere diamant. 1958.- 35: De zwarte zwaan. 1959.Bon état.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#538
Een balustervaas en een een inktpot van meerkleurig Japans aardewerk.
Un vase balustre en un encrier en faïence du Japon polychrome.No longer availableDim. h: 18 & 32 cmEstimate: € 25/40 -
#390
Een halssnoer met bijpassende oorbellen van zilver met twee hangers van 18 karaats geel goud.
Bracelet et boucles d’oreilles assorties en argent avec deux pendentifs en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 35,70 gEstimate: € 100/150 -
#565
Een paar gebeeldhouwde stoelen in Lodewijk XVI-stijl.
Une paire de fauteuils sculptés style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#84P. Hauwaert
“Kapelletje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1943.
”Petite chapelle”. Huile sur toile. Signée et datée 1943.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 100/120 -
#382
Een collectie loden soldaatjes met een boek over uniformen.
Un lot de petits soldats de plomb et un livre portants sur les uniformes.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#231Jos De DeckerPeriod: 1912-2000
“Moeder en kind”. Een stenen beeld. Onderaan gesigneerd.
”Mere et enfant”. Une statue en pierre. Marque sous la base.No longer availableDim. l: 53 cm; h: 36 cmEstimate: € 1200/1400 -
#190
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en smaragd met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 2,96 gEstimate: € 550/650