Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kapje van kant uit 1904.

Een kapje van kant uit 1904.

Bonnet en dentelle. Datant de 1904.
SKU: 2909150396.
Category: Mode.
Auction day: 29 September 2015 19:00
Catalogue #396
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #645
    Céline Paris

    Twee zijden sjaaltjes met ruitersmotief en één Les Chasses Du Roy.

    Deux foulards en soie aux décors de cavalerie dont un Les Chasses du Roy.
    No longer available
    Dim. 85 x 85 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #750

    Een lot van twee lederen en een stoffen handtas met haakwerk.

    Lot de deux sacs à main en cuir et un sac crocheté.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #189
    Juliette Wijtsman

    “Plattelandszicht met bloemen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Paysage de campagne fleuri”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 19 x 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #373

    Een lot meerkleurig Italiaans aardewerk bestaande uit een musicerende geisha, een bloemenmeisje en een schenkkan (haarscheur in het handvat).

    Lot de faïences italiennes polychromes comprenant une geisha musicienne, une fille aux fleurs et une verseuse (cheveu à l’anse).
    No longer available
    Dim. H 54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #712
    Theo Maeyens

    “Slag der Gulden Sporen”. Houtsnede. Gesigneerd in de plaat.

    “Bataille des Eperons d’Or”. Gravure sur bois. Signée dans la planche.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #63
    Val St. Lambert

    Een eironde vaas van geslepen kristal model “Aberdeen”, blauw gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt en met certificaat

    Vase ovoïde en cristal taillé, modèle Aberdeen, coloré bleu dans la masse. Marque sous la base et avec certificat.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #646

    Een mahoniehouten kaptafel in Engelse stijl met en roze marmeren blad en met een bijpassende wandspiegel.

    Coiffeuse en acajou de style Edward VII à tablette en marbre rose et avec miroir assorti.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #27

    Glasservies met een gegraveerd motief.

    Service à verres à motif gravé.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #455
    Swatch Swiss

    Negen verschillende kleurrijke horloges in originele doosjes.

    Neuf montres à bracelet de différentes couleurs dans leurs boîtes d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #161
    F. Hofinger, Bruxelles

    Een oude klarinet.

    Clarinette ancienne.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #250

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Bracelet à maillons en or jaune 18 ct .
    No longer available
    Dim. 56,99 g
    Estimate: € 1100 / 1400
  • #626
    De Coene

    Een lange buffetkast van gefineerd hout, met twee gebogen deuren aan de zijkant en de twee middelste deuren versierd met een ingelegd ruitmotief. De poten bovenaan getooid met een kapiteel. Jaren ‘50.

    Long buffet en bois de placage ouvrant à deux portes galbées des deux côtés. Les deux portes de milieu décorées d’une losange incrustée. Les montants surmontés d’un chapiteau. Années 50.
    No longer available
    Dim. b: 240 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #729

    Een wandspiegeltje van verguld en gepolychromeerd hout in Lodewijk XV-stijl.

    Miroir en bois doré et polychromé de style Louis XV.
    No longer available
    Dim. 68 x 41 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #78
    Jules Marie Catineau
    Period: 1845 - 1905

    “Johannes de Doper”. Een bronzen beeldje. Achteraan gesigneerd.

    “Jean Baptiste”. Sculpture en bronze. Signature au verso.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 september 2015

Volledige catalogus is online: 830 loten.

29 September 2015 19:00
30 September 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 September 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More