Similar lots by type
-
#80
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met de naam Jozef.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct avec une inscription: Jozef.No longer availableDim. 22,95 gEstimate: € 500/600 -
#831
Een Louis Philippe koffieservies van meerkleurig en verguld porselein, bestaande uit negen kopjes, elf ondertasjes, een koffiepot, een kom en een deksel van een suikerpot.
Un service à café Louis Philippe en porcelaine polychrome et dorure, comprenant neuf tasses, onze soucoupes, une cafetière, un plat et le couvercle du sucrier.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#824
Een mahoniehouten speeltafeltje op centrale poot eindigend in drie barokke dolfijnen en het blad bekleed met vilt.
Table à jeu en acajou sur pied centrale terminant en trois dauphins baroques. Tablette recouverte de feutre.No longer availableEstimate: € 100/180 -
#410
Een miniatuur damesportret uit de XIXde eeuw toegeschreven aan Rouvier.
Portrait miniature du XIXe siècle attribué à Rouvier.No longer availableDim. 5 x 4 cmEstimate: € 80 /120 -
#825
Een glazenservies van kleurloos kristal met een gegraveerd decor, bestaande uit een karaf, zes borrelglaasjes, zes wijnglazen en zes champagnefluiten.
Service de verres en cristal incolore à décor gravé comprenant une carafe, six gouttes, six verres à vin et six flûtes à champagne.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#210
Een 18 karaats drie kleuren gouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or trois couleurs 18 ct.No longer availableDim. 16,04 gEstimate: € 350/450 -
#320Norina. Swiss Made
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met rekbare vergulde armband.
Une montre pour dames en or jaune 18 ct avec bracelet extensible doré.No longer availableDim. bruto 19,30 gEstimate: € 100/150 -
#780
Vier broches, een ring, een paar oorbellen, drie kettingen en vier hangers van zilver bezet met markasiet.
Quatre broches, une bague, une paire de boucles d’oreilles, trois chaînes et quatre pendentifs en argent sertis de marcasite.No longer availableDim. 49,10 gEstimate: € 60/100 -
#490
Zeven verschillende camees waaronder drie gemonteerd als broches en twee als hangers.
Sept camées dont trois montés en broches et deux en pendentifs.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#560
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van een kruisje van koraal en goud.
Une chaîne en or jaune 18 ct avec un pendentif en forme de crucifix en or et corail.No longer availableDim. 8,38 gEstimate: € 250/350 -
#300
Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en twee kleine robijntjes.
Bracelet d’esclave en or jaune 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et de deux petits rubis.No longer availableDim. 16,56 gEstimate: € 1700/1900 -
#270
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en een centrale saffier van ± 1,20 ct.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et d’un saphir central de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 7,37 gEstimate: € 1300/1500 -
#180
Een parelhalssnoer van hematiet met 18 karaats wit gouden tussenstukken en hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en een centrale robijn van ± 2,45 ct.
Collier de perles d’hématite entrelacées d’or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et d’un rubis central de ± 2,45 ct.No longer availableDim. 21,78 gEstimate: € 1000/1200 -
#400
Een halssnoer van kultuurparels in dégradé. Zilveren slotje 835‰.
Collier en perles de culture en dégradé. Fermoir en argent 835‰No longer availableEstimate: € 50/100 -
#40
Drie verschillende armbandjes van 18 karaats geel goud.
Trois bracelets différents en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 10 gEstimate: € 230/280 -
#834
Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in eclectische stijl met lederen bekleding.
Fauteuil en noyer sculpté de style éclectique, recouvert de cuir.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#10
Een slavenarmband en twee hoofden als hanger van ivoor.
Un bracelet d’esclave en ivoire et deux pendentifs en forme de tête.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#823
Drie grote tafellakens van damast met 18 bijpassende servetten. 60 x 65 cm
Trois nappes en damas et 18 serviettes assorties. 60 x 65 cmNo longer availableDim. 170 x 340, 150 x 540, 160 x 280 cmEstimate: € 300/500 -
#460
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een half edelsteen.
Une chaîne en or jaune 18 ct avec pendentif serti d’une pierre semi précieuse.No longer availableDim. 9,31 gEstimate: € 250/350 -
#150
Een 18 karaats wit gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,40 ct.
Bracelet d’esclave en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 2,40 ct.No longer availableDim. 17,30 gEstimate: € 3000/3500 -
#190Precision
Een art deco zakhorloge in diverse kleuren goud van 18 karaat. Chronometre Universal. Genummerd en gemerkt 1906-1931. In originele doos.
Une montre à gousset Art Déco en or 18 ct. Chronomètre Universal. Numérotée et marquée 1906-1931. Dans sa boîte d’origine.No longer availableDim. bruto 68,51 gEstimate: € 500/600 -
#100
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt. Koning Willem de derde. God zij met ons.
Une chaîne en or 18 ct avec un pendentif serti d’une pièce de monnaie. Roi Willem III. God zij met ons.No longer availableDim. 27,23 gEstimate: € 600/800 -
#660Kreeft, Stier en Leeuw
Vier verschillende horoscopen en één schapulier van 18 karaats geel goud. We voegen er een kleine schapulier van 9 karaat en 0,49 g aan toe.
Quatre horoscopes et un scapulaire en or jaune 18 ct. Nous ajoutons un deuxième scapulaire de 9 ct et 0,49 gr.No longer availableDim. 14,40 gEstimate: € 300/400 -
#800
Een tafellaken met borduurwerk en een sierlapje. 33 x 24 cm.
Nappe brodée et napperon décoratif. 33 x 24 cm.No longer availableDim. 160 x 280 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#753
Een verzilverd metalen kandelaar. Onderaan gemerkt.
Un chandelier en métal argenté.No longer availableEstimate: € 25/30 -
#608
Een paar jardinières van zwartgepatineerd brons, versierd met vrouwen- en mannenhoofden en met everzwijnenkoppen.
Paire de jardinières en bronze à patine noire décorées de têtes humaines et de têtes de sangliers.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 1700/2000 -
#138
“De Sabijnse maagdenroof”. Een bronzen groep op arduinen voetstuk naar een werk van Jean de Boulogne.
Un groupe en bronze sur socle en pierre de taille d’après une oeuvre de Jean de Boulogne.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 300/400 -
#432
Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
Double candélabre en fer forgé monté en lampe.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 40/60 -
#102Joseph Van LuppenPeriod: 1834 - 1891
“Het bosbeekje”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘73.
”Le ruisseau dans le bois”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘73.No longer availableDim. 96 x 63 cmEstimate: € 120/140 -
#88
“De buildrager”. Een bronzen beeld naar een ontwerp van Meunier.
”Le laboureur”. Une statue en bronze d’après Meunier.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100/120 -
#530Starborn
Een zilveren halssnoer 925 ‰, bezet met toermalijn, labradoriet en parels.
Collier en argent 925‰ serti de tourmaline, de labradorite et de perles.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#144
“Piëta.” Reliëf in gegoten brons. Onleesbaar gesigneerd.
”Piéta”. Un relief en bronze coulé. Signature illisible.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#346
Een bergère van gepolychromeerd hout. Lodewijk XV-stijl.
Une bergère en bois polychrome. Style Louis XV.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#496
Een eikenhouten bijzettafel in Louis Phlippestijl met voluutpoten.
Une table d'appoint en chêne, style Louis Philippe aux pieds volutes.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#610
Een 18 karaats wit en roze kleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale amethist van ± 3,37 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’une améthyste centrale de ± 3,37 ct.No longer availableDim. 6,55 gEstimate: € 1700/1800 -
#541
Een grote bronzen koro op voet, versierd met een relIëfdecor van vogels, de handvatten in de vorm van en het deksel getooid met een Fo-hond. Tijdperk Genji.
Un grand koro en bronze sur pied, décor en relief d’oiseaux, les poignées en forme de chiens Fo et le couvercle décoré d’un chien Fo. Période Genji.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 140/180