Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een karaf en een schenkkan met tinnen deksel van Luiks glas.

Een karaf en een schenkkan met tinnen deksel van Luiks glas.

Une carafe et une verseuse avec couvercle en étain et en verre de Liège.
SKU: 0602180938.
Category: Glaswerk.
Auction day: 8 February 2018 19:00
Catalogue #938
Estimate: € 100 / 160
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #392

    Zes glaasjes van rood glas met een gegraveerd decor.

    Six verres en verre rouge à décor gravé.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #1068

    Een designvaas van blauw kristal. We voegen er een geel glazen vaasje aan toe.

    Vase design en cristal bleu. Nous ajoutons un petit vase en verre jaune.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #423

    Een lot glas en kristal, bestaanden uit enkele vazen, twee fluitglazen, twee asbakken en twee drageoirs.

    Lot de verres et de cristaux comprenant quelques vases, deux vases flûtes, deux cendriers et deux drageoirs.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #779

    Een art deco vaas van Booms glas met rood en verguld decor.

    Un vase Art Déco en verre de Boom avec décor rouge et doré.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #407
    Murano

    Een clown van meerkleurig glaspasta.

    Clown en pâte de verre polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #1054

    Een halllantaarn van koper en glas.

    Lanterne de vestibule en verre et cuivre.
    No longer available
    Dim. H: 58 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #438

    Een lot meerkleurig glaswerk, bestaande uit een vaas van opaalglas en een coupe op voet van glaspasta. Jaren ‘60 & ‘70.

    Lot de verreries polychromes comprenant un vase en opaline et une coupe sur piédouche en pâte de verre. Années 60 et 70.
    No longer available
    Dim. h: 36 & 20 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #727

    Een clown van meerkleurig Muranoglas.

    Un clown en verre de Murano.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #1008
    Murano

    Een vaas, een schaaltje en een groot tulpvormig glas op voet van gekleurd glas. Beide gemerkt.

    Un vase, une coupelle et un grand verre en forme de tulipe en verre polychrome. Portent une marque.
    No longer available
    Dim. h: 38 & 41 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #768

    Een paar dubbele kandelaars van gegoten kleurloos glas.

    Deux chandeliers en verre incolore.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #459

    Een vaas van groen glaspasta in de geest van Murano.

    Vase en pâte de verre verte dans le goût de Murano.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #233

    Een vaas van grotendeels verguld zwart Muranoglas, versierd met meerkleurige handgeschilderde bloemen en met drie vrouwenprofielen in reliëf.

    Vase en verre de Murano noir et doré décoré de fleurs polychromes peintes à la main et avec trois profils féminins en relief.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #401

    Een toekan van meerkleurig Muranoglas.

    Toucan en verre de Murano polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #151

    Een Christusbeeld van meerkleurig en verguld Brussels porselein onder stolp en twee olielampen van wit en verguld opaalglas.

    Jésus Christ en porcelaine dite Vieux Bruxelles polychrome et doré sous globe et deux lampes à huile en opaline blanche et dorée.
    No longer available
    Dim. h: 30 & 57 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #422

    Een lot glaswerk, bestaande uit twee verschillende glazen karaffen en vijf glazen, allen met gegraveerde decors.

    Lot de verre, dont deux différentes carafes et cinq verres aux décors gravés.
    No longer available
    Dim. h: 18 - 39 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #585

    Een tweeledige eikenhouten vitrine in Lodewijk XV-stijl.

    Vitrine à deux corps en chêne de style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 208 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #764

    “Oranje. Een Koninklijk schip”. Wim Grund. Ed. Van Soeren & Co. Amsterdam, 2001.

    ”Oranje. Een koninklijk schip.” Wim Grund. Ed. Van Soeren & Co. Amsterdam, 2001.
    No longer available
    Estimate: € 24 / 30
  • #376

    Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl. Bekleding van roze fluweel.

    Fauteuil en noyer sculpté de style Louis XV. Revêtement en velours rose.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #997
    Villeroy & Boch

    Een schouwstel, bestaande uit zes vaasjes van verschillende hoogtes van blauw en wit aardewerk met een decor van bloemen en landschappen. Onderaan gemerkt.

    Une garniture de cheminée comprenant six petits vases de hauteurs différentes en faïence bleue et blanche avec décor de fleurs et paysages. marque en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 14 - 32 cm
    Estimate: € 70 / 120
  • #95

    Twee verschillende 18 karaats geel gouden hangers bezet met briljant en een parel. We voegen er een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljant en een robijn aan toe.

    Deux pendentifs différents en or jaune 18 ct sertis de brillants et d’une perle. Nous ajoutons une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants et d‘un rubis.
    No longer available
    Dim. 7,78 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #281

    Een Madonna met Kind van deels gepolychromeerd en verguld Brussels porselein, geflankeerd door twee hoornvaasjes en onder stolp.

    Vierge à l’Enfant en porcelaine dite Vieux Bruxelles partiellement polychrome et dorée, flanquée par deux cornets. Sous globes.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm (Stolp)
    Estimate: € 50 / 80
  • #889
    Edgard Bytebier
    Period: 1875 - 1940

    “Kerk te Itterbeek”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd 1920 buiten de plaat

    ”Eglise à Itterbeek.” Une lithographie. Signée et datée 1920 hors planche.
    No longer available
    Dim. 64 x 44 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #990
    Lafuente

    Een geelkoperen wandklok in barokke stijl.

    Horloge murale en cuivre jaune de style baroque.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #1084

    Een staande klok met herstelling aan kap.

    Horloge de vestibule. Réparation vers le haut.
    No longer available
    Dim. 260 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #974

    “De kroning van Maria”. een bronzen bas-reliëf. XIXe eeuw.

    ”Le couronnement de la Vierge Marie.”Un bas relief en bronze. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 31 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #387

    Zeven diverse oude wekkers.

    Sept alarmes anciennes.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #230

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,61 ct. en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,27 ct. Met HRD-certificaat.

    Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,61 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,27 ct. Avec certificat HRD.
    No longer available
    Dim. 3,74 g
    Estimate: € 3400 / 3600
View all auction items ›

Veiling van 6, 7 & 8 Februari 2018

Deze veiling is volledig - 1105 loten in de catalogus. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf

6 February 2018 19:00
7 February 2018 19:00
8 February 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 February 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More