Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een karaf en een schenkkan  van geslepen kleurloos kristal met tinnen monturen.

Een karaf en een schenkkan van geslepen kleurloos kristal met tinnen monturen.

Une carafe et pichet en cristal incolore taillé avec montures en étain.
Dim. h: 30 & 31 cm
SKU: 2610210038.
Categories: Kristal, Tin.
Auction day: 26 October 2021 19:00
Catalogue #38
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #348
    Val Saint Lambert

    Twee verschillende geslepen kristallen asbakken. beide gemerkt. Zeer kleine gebruikssporen.

    Deux cendriers en cristal taillé différents. Tous deux marqués. Très légères traces d'usure.
    No longer available
    Dim. Ø: 12 & 13 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #11
    Val Saint Lambert

    Een lot van vier kleine en een grote asbak van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Un lot de quatre petits et un grand cendrier en cristal incolore taillé. Marqué.
    No longer available
    Dim. Ø 10 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #268

    Twee tinnen schotels, waarbij één Brugse uit de XVIIIe eeuw en één met een gegraveerde voorstelling van Henri IV.

    Deux plats en étain, un de Bruges du XVIIIe siècle et un avec une représentation gravée d'Henri IV.
    No longer available
    Dim. Ø: 38 & 41 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #403
    Val St. Lambert

    Een vaas van roze en kleurloos kristal met getorste ribben. Onderaan gemerkt.

    Un vase en cristal rose et incolore avec des côtes torses. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #21

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit twee verschillende karafjes met stop en een geslepen kom met zilveren montuur. De karaffen XIXe eeuw, de kom omstreeks 1900.

    Un lot de cristal incolore, composé de deux carafes différentes avec bouchons et d'une coupe taillée avec montures en argent. Les carafes 19ème siècle, la coupe vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 32 & 35 cm Ø: 17 cm
    Estimate: € 75 / 90
  • #658

    Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een ronde schotel, een dekseldoosje met vogeltje, twee verschillende kandelaars en een grote en een kleine schildpad.

    Un lot de cristal incolore taillé, composé d'une soucoupe ronde, d'une boîte à couvercle avec oiseau, de deux chandeliers différents et d'une grande et d'une petite tortue.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #7
    Val St. Lambert

    Een serie kristallen schoteltjes.

    Une série de coupelles en cristal.
    No longer available
    Dim. Ø: 9 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #398

    Een paar karaffen van geslepen kleurloos kristal. Met originele stoppen. XIXe eeuw.

    Une paire de carafes en cristal taillé clair. Avec bouchons d'origine. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #331

    Een groot lot tin, bestaande uit drie snavelkannen, drie kleine klepkannen met eikeltjes, drie schenkkannen, waarbij één met deksel, een reeks van zeven maatbekers en een lampenvoet.

    Un grand lot d'étain, composé de trois pichets à bec, trois petits pichets à valve avec glands, trois pichets dont un avec couvercle, une série de sept tasses à mesurer et un pied de lampe.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #661
    Val St. Lambert

    Een lot van vier verschillende kristallen lampenvoeten, waarbij een rode, een groene, een gele en een kleurloze. Allen gemerkt.

    Un lot de quatre pieds de lampe en cristal différents, un rouge, un vert, un jaune et un incolore. Tous marqués.
    No longer available
    Dim. h: 27 - 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #303

    Een lot kristal, bestaande uit een meerkleurige vide-poche, een kleurloze schenkkan en een roze vaas op voet, gemerkt van Val St. Lambert.

    Un lot de cristal, composé d'un vide-poche multicolore, d'un pichet incolore et d'un vase rose sur pied, marqué Val St. Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 7, 25 & 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #283
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen kleurloos en mauve kristal. Gemerkt.

    Un vase en cristal taillé incolore et mauve. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #609

    Twee zeefdrukken naar werken van Keith Haring.

    Deux sérigraphies d'après des œuvres de Keith Haring.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 en 50 x 65 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #338
    Val Saint Lambert

    Een paar kristallen lampvoeten, bestaande uit een groene en een blauwe. Beide gemerkt.

    Une paire de pieds de lampe en cristal, composé d'un vert et d'un bleu. Les deux marqués.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #666
    Mori Bochara

    Een Oosterse loper.

    Un couloir oriental.
    No longer available
    Dim. 152 x 52 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #246

    Een paar bloemenmanden op staanders van witgepatineerd smeedijzer.

    Une paire de corbeilles fleuries sur socles en fer forgé patiné blanc.
    No longer available
    Dim. b: 62 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #563

    Een Pakistaans wollen Morikarpet.

    Une carpette Mori en laine.
    No longer available
    Dim. 294 x 185 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #59
    Frans Van Immerseel

    Vier ingekleurde “Immerseeltjes”. Buiten de plaat gesigneerd.

    Quatre Immerseels colorés. Signé à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 20 x 11 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #220

    Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1,60 ct.

    Une bague en or jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 1,10 ct. et de saphirs d'un poids combiné de +- 1,60 ct.
    No longer available
    Dim. 7,80 g
    Estimate: € 1900 / 2000
  • #150

    Een 18 K geelgouden ring bezet met een solitair van +- 1 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.

    Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un solitaire de +- 1 ct. et de rubis d'un poids combiné de +- 0,30 ct.
    No longer available
    Dim. 10,85 g
    Estimate: € 1500 / 1800
  • #439
    Kurt Peiser
    Period: 1887 - 1962

    “Dreigende Storm. Garnalenvisser”. Ets. E.A. en gesigneerd buiten de plaat.

    “Tempête imminente. Pêcheur de crevettes”. Gravure. E.A. et signée à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 24 x 18,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #183

    Een driedelig mahoniehouten salongarnituur met gecanneerde zit, bestaande uit een zitbank en twee stoelen. Eén zit beschadigd.

    Un ensemble de salon en acajou trois pièces avec siège canné, composé d'un canapé et de deux chaises. L'un est endommagé.
    No longer available
    Dim. 90 x 125 cm h: 95 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #601

    Een verzilverd metalen dienblad mt opengewerkte rand.

    Un plateau en métal argenté avec bord ajouré.
    No longer available
    Dim. b: 41 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #225

    Een 18 K roze gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,05 ct.

    Un bracelet en or rose 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de +- 1,05 ct.
    No longer available
    Dim. 6,98 g
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #475
    Goebel, Germany

    “Duet, Sängerpaar”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 130. Onderaan gemerkt. Zeer kleine schilfer aan de hoed.

    Duet, Sängerpaar. Statuette en biscuit polychrome de la série de M.I. Hummel. N° 130. Marque sous la base. Petit éclat au chapeau.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #452

    “Dames op een brug”. Een herdruk van een Japanse houtsnede van Utamaro.

    “Femmes sur un pont”. Réédition d’une gravure sur bois japonaise par Utamaro.
    No longer available
    Dim. 39 x 26 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 Oktober 2021

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 oktober van 10.00 tot 17.00.

26 October 2021 19:00
27 October 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 October 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More