Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een karaf van groen glas, versierd met vergulde motieven en een handgeschilderd bloemendecor.

Een karaf van groen glas, versierd met vergulde motieven en een handgeschilderd bloemendecor.

Une carafe en verre vert, décor floral peint à la main.
Dim. h: 45 cm
SKU: 2706170158.
Category: Glaswerk.
Auction day: 27 June 2017 19:00
Catalogue #158
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #168

    Een siervaas op voet van groen glas, versierd met vergulde motieven.

    Un vase sur pied en verre vert, décoration dorures.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #750

    Een lot gekleurd en gesatineerd glas, bestaande uit vaasjes en schaaltjes. Zeven stuks.

    Un lot de sept pièces de verreries satiné et coloré, comprenant des vases et coupelles.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #439

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit twee kannen, een cocktailshaker met verzilverde dop en een karaf met verguld montuur. We voegen er een glazen asbak aan toe.

    Un lot de divers objets en cristal incolore, comprenant deux verseuses, un shaker à cocktails avec bouchon en argenté, et une carafe avec monture en argent. Nous ajoutons un cendrier en verre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #231

    Een grote decoratieve fles. Binnenin verzilverd en gemonteerd als lampenvoet.

    Une grande bouteille décorative. Argentée à l’intérieur et montée en pied de lampe.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #39

    Een designcoupe van Muranoglas.

    Une coupe design en verre Murano.
    No longer available
    Dim. l: 66 cm
    Estimate: € 26 / 30
  • #333
    Val St. Lambert

    Een langgerekte coupe van groen kristal. We voegen er een glazen asbak aan toe. Beide gemerkt.

    Une coupe en cristal vert. Nous ajoutons un cendrier en verre. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. b: 54 & Ø: 12 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #358

    Een messingen luchter met zes lichtpunten met een glazen coupe en kapjes.

    Lustre en laiton à six lumières aux coupe et abat-jour en verre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #379

    Een lot van tien apothekerspotten, waarvan zeven van porselein, één grote van aardewerk en twee van glas.

    Une suite de pots de pharmacie dont sept en porcelaine, un grand en faïence et deux en verre.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #253

    Een vaas van rood glaspasta in de stijl van Murano.

    Un vase en pâte de verre rouge style Murano.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #217

    Drie grote decoratieve glazen flessen, binnenin verzilverd.

    Trois grandes bouteilles décoratives, argentées à l’intérieur.
    No longer available
    Dim. h: 25 & 49 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #407
    Lalique, France

    Een bolvormig parfumflesje van kleurloos glas met een decor van sterretjes. Onderaan gemerkt.

    Flacon à parfum sphérique en verre incolore à décor de petites étoiles. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #760
    Val St. Lambert

    Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.

    Lot de verreries incolore, comprenant deux pintes à bière, un pot à beurre, un petit vase, un plateau et deux plateaux apéritif, décoré de cygnes. Marques présentes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #348
    Pompadour

    Een driedelig toiletstelletje van geelgroen glas. Oostenrijk.

    Une garniture de toilette en verre jaune et vert. Autriche.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30

Other lots in this auction

  • #389

    Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.

    Un secrétaire en chêne avec un tiroir sous la tablette.
    No longer available
    Dim. b: 72 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #85

    Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en een druppelvormige morganite van 1,40 ct.

    Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et d’une morganite en forme de larme de ± 1,40 ct.
    No longer available
    Dim. 3,93 g
    Estimate: € 1700 / 1900
  • #67

    Een kruikje met zes likeurbekertjes op een dienblad van meerkleurig aardewerk. Rouen.

    Une cruche et six gobelets à liqueur sur plateau en faïence polychrome. Rouen.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #241
    Melin’s food Ltd.

    Een oude weegschaal met zes gewichten. In twee houten koffers. Gemerkt. Begin XXe eeuw.

    Une balance avec six poids dans deux coffrets en bois. Marque présente. début XXième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #343

    Porseleinen lampenvoet.

    Pied de lampe en porcelaine.
    No longer available
    Dim. H. 55 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #787

    Een spiegel in mahoniehouten lijst.

    Miroir dans un cadre en acajou.
    No longer available
    Dim. 150 x 98 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #107

    Een barometer in mahoniehouten kast.

    Un baromètre en acajou.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #163

    Een Naams koffie- en theestel met suikerpot en melkkan, versierd met zilveren monturen. XIXe eeuw.

    Un service à café et thé de Namur avec sucrier et pot à lait avec montures en argent. XIXième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 250
  • #218

    Een dienblad van 830‰ zilver. Duitse keuren. Makersmerk M.H. Wilkens & Söhne.

    Un plateau en argent 830‰. Poinçon allemand. Poinçon d’orfèvre M.H.Wilkens & Söhne.
    No longer available
    Dim. 1000,35 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #80

    Een halssnoer met bijpassende armband met parels van wit naar roze en tussenstukken van zwarte git en met zilveren sloten.

    Collier et bracelet assorti aux perles blanches et roses en alternance avec des perles en jais, aux fermoirs en argent.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #477
    Willy Vandersteen

    Suske en Wiske. “De Speelgoedzaaier”. Rode Reeks. Eerste druk. 1954. Rug gelost, middenpagina’s los. En “De Ijzeren Schelvis”. Rode Reeks. Eerste druk. 1955. Redelijke staat.

    Suske en Wiske. “De Speelgoedzaaier”. Série Rouge. Première édition. Dos détaché ainsi que le bloc. “De Ijzeren Schelvis”. Série Rouge. Première édition. 1955. En état.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #72
    Vlaamse School

    “Visser”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.

    “Pêcheur”. Huile sur toile. Non signée.
    No longer available
    Dim. 38 x 46 cm
    Estimate: € 45 / 55
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2017

De veiling is volledig - 805 items online. De catalogus is beschikbaar in .pdf en .xls

27 June 2017 19:00
28 June 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 June 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More