Similar lots by type
-
#358
Een messingen luchter met zes lichtpunten met een glazen coupe en kapjes.
Lustre en laiton à six lumières aux coupe et abat-jour en verre.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#407Lalique, France
Een bolvormig parfumflesje van kleurloos glas met een decor van sterretjes. Onderaan gemerkt.
Flacon à parfum sphérique en verre incolore à décor de petites étoiles. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#39
Een designcoupe van Muranoglas.
Une coupe design en verre Murano.No longer availableDim. l: 66 cmEstimate: € 26/30 -
#760Val St. Lambert
Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.
Lot de verreries incolore, comprenant deux pintes à bière, un pot à beurre, un petit vase, un plateau et deux plateaux apéritif, décoré de cygnes. Marques présentes.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#750
Een lot gekleurd en gesatineerd glas, bestaande uit vaasjes en schaaltjes. Zeven stuks.
Un lot de sept pièces de verreries satiné et coloré, comprenant des vases et coupelles.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#217
Drie grote decoratieve glazen flessen, binnenin verzilverd.
Trois grandes bouteilles décoratives, argentées à l’intérieur.No longer availableDim. h: 25 & 49 cmEstimate: € 90/120 -
#379
Een lot van tien apothekerspotten, waarvan zeven van porselein, één grote van aardewerk en twee van glas.
Une suite de pots de pharmacie dont sept en porcelaine, un grand en faïence et deux en verre.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#168
Een siervaas op voet van groen glas, versierd met vergulde motieven.
Un vase sur pied en verre vert, décoration dorures.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120/140 -
#231
Een grote decoratieve fles. Binnenin verzilverd en gemonteerd als lampenvoet.
Une grande bouteille décorative. Argentée à l’intérieur et montée en pied de lampe.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 80/100 -
#333Val St. Lambert
Een langgerekte coupe van groen kristal. We voegen er een glazen asbak aan toe. Beide gemerkt.
Une coupe en cristal vert. Nous ajoutons un cendrier en verre. Marque à la base.No longer availableDim. b: 54 & Ø: 12 cmEstimate: € 25/40 -
#253
Een vaas van rood glaspasta in de stijl van Murano.
Un vase en pâte de verre rouge style Murano.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 45/55 -
#439
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit twee kannen, een cocktailshaker met verzilverde dop en een karaf met verguld montuur. We voegen er een glazen asbak aan toe.
Un lot de divers objets en cristal incolore, comprenant deux verseuses, un shaker à cocktails avec bouchon en argenté, et une carafe avec monture en argent. Nous ajoutons un cendrier en verre.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#348Pompadour
Een driedelig toiletstelletje van geelgroen glas. Oostenrijk.
Une garniture de toilette en verre jaune et vert. Autriche.No longer availableEstimate: € 20/30
Other lots in this auction
-
#216Louis Cortois
“Helena van Troje”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw. Herdoekt.
“Hélène de Troie”. Huile sur toile. Signée. XIXe siècle. Retoillée.No longer availableDim. 144 x 95 cmEstimate: € 600/1000 -
#286Scipitar
Een handgeknoopt Albanees tapijt. Met certificaat.
Un tapis albanais fait main. Avec certificat.No longer availableDim. 199 x 298Estimate: € 70/120 -
#60Swarovski
Een roestvrij stalen polshorloge.
Montre à bracelet en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#575
Een gefineerde commode met drie laden en een grijs marmeren blad.
Une commode en bois de placage à trois tiroirs et une tablette en marbre gris.No longer availableDim. b: 95 cmEstimate: € 120/200 -
#346
Een Kaukasisch wollen tapijt.
Un tapis Caucase en laine. Noué main.No longer availableDim. 190 x 125 cmEstimate: € 40/50 -
#516Chamseh
Perzisch tapijt van wol met een gestileerd medaillon. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine avec un médaillon stylisé. Noué main.No longer availableDim. 210 x 104 cmEstimate: € 200/300 -
#142Louis Sluyts
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte, roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 45 cmEstimate: € 80/100 -
#400
Een halssnoer van verschillende kleuren parels met zilveren slot.
Collier en différents couleurs de perles. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 180/250 -
#458
Een lot bestaande uit twee wierookbanders (waarvan één zonder deksel) en een balustervaas van meerkleurig Satsuma-aardewerk. We voegen er Japanse twee schaaltjes en dienblaadjes van zwartgelakt hout aan toe.
Lot comprenant deux encensoirs (dont un sans couvercle) et un base balustre en faïence de Satsuma polychrome. Nous ajoutons deux petits plats japonais et des petits présentoirs en bois laqué noir.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#800
Een voetbankje.
Une repose pieds.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#783
Een trumeauspiegel van gesculpteerd mahoniehout in Louis-Philippestijl met een rocaille in de kuif.
Trumeau à cadre en acajou sculpté de style Louis-Philippe coiffé d’une rocaille.No longer availableDim. 190 x 90 cmEstimate: € 100/120 -
#225
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct. en twee roze parels.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,36 ct et de deux perles roses.No longer availableDim. 11,14 gEstimate: € 850/1000