#367
Een geaccoleerd dienblad met inlegwerk en met messingen rand.
Un plateau de service en accolade au rebord en laiton.No longer availableDim. l: 59 cmEstimate: € 80/100 -
#284See by Chloe
Een lederen handtas met bijpassende geldbeugel.
#72
#559
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile marouflée. Porte la signature: Tang.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 200/300 -
#410
Een Kelim zadeldeken. Eerste helft XXe eeuw.
Un tapis de selle Kelim. Première partie du XXème siècle.No longer availableDim. 46 x 78 cmEstimate: € 30/50 -
#426
#192Carl ReichertPeriod: 1836 - 1918
“St. Bernardushond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechts.
#51
Een staande lamp van gebeeldhouwd en getorst eikenhout.
Un lampadaire en chêne sculpté et torsadé.No longer availableDim. h: 182 cmEstimate: € 60/100 -
#489
”Vue sur le canal et péniche”. Huile sur toile. Porte la signature: Hessel de Boer.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120/180 -
#36
#268
Een lot van vier kleine pauwstaartborden van Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt. XVIIIe eeuw.
Un lot de quatre petites assiettes à l’éventail en faïence de Delft. Marque sous la base. XVIIIème siècle.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 140/160 -
#454Frans ClaessensPeriod: 1885 - 1968
“Moeder en kind”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Mère et enfant”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 48 x 44 cmEstimate: € 40/50