Similar lots by type
-
#348
Een oranje kristallen designschaal en -vaas. De vaas met schilfer.
Un bol et un vase design en cristal orange. Le vase avec éclat.No longer availableDim. h: 20 & 26,5 cmEstimate: € 50/70 -
#623
Een paar geslepen kleurloos kristallen karaffen met 800‰ zilveren monturen met merk van Delheid.
Une paire de carafes en cristal incolore taillé avec des montures en argent 800‰, de la marque Delheid.No longer availableDim. h: 40,5 & 41,5 cmEstimate: € 100/150 -
#687Val Saint Lambert
Een kandelaar van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Bougeoir en cristal taillé incolore. Marqué.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 25/35 -
#531
Twee karafjes en zes glaasjes van gekleurd en geslepen kristal. Eén glaasje gebroken.
Deux carafes et six verres en cristal coloré et taillé. Un verre cassé.No longer availableDim. h: 13, 34 & 38 cmEstimate: € 80/100 -
#672Val Saint-Lambert
Twee verschillende vazen van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.
Deux différents vases en cristal taillé partiellement colorés rouge dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. h: 18,5 & 20,5 cmEstimate: € 200/300 -
#692
Een kleurloos kristallen champagne-emmer met zes champagnefluiten op lange kleurde steel en in houders.
Un seau à champagne en cristal incolore avec six flûtes à champagne sur un long manche coloré et dans des supports.No longer availableDim. Fluiten: 45cmEmmer: 20cmEstimate: € 80/120 -
#588
Een vaas van geslepen en rood gedubbeld kristal op verzilverde voet.
Vase en cristal taillé et doublé rouge sur une base en métal argenté.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 250/400 -
#133Val Saint Lambert
Een vaas van robijnkleurig van gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Un vase de couleur rubis en cristal doublé et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 220/240 -
#362Daum, France
Een eendje en een eekhoorntje van kleurloos kristal.
Un canard et un écureuil de cristal incolore.No longer availableDim. h: 16 & 19 cmEstimate: € 45/55 -
#331
Een lot van vijf verschillende kleurloze karaffen, waarbij drie kristallen en twee glazen. Eén gemerkt van Lalique, een andere van Da Vinci.
Lot de cinq carafes incolores différentes, trois cristaux et deux verres. Une marquée par Lalique, une autre par Da Vinci.No longer availableDim. h: 28 - 40 cmEstimate: € 50/60 -
#685Val Saint Lambert
Een lot van acht halfronde kleurloos glazen schaaltjes en een fruitcoupe van rood gedubbeld kristal.
Lot de huit plats en verre incolore en plein cintre et une coupe à fruits en cristal doublé rouge.No longer availableDim. H: 5-10cmEstimate: € 40/50 -
#684
Twee verschillende karaffen van geslepen kleurloos kristal met Sterling zilveren halsmontuur. Eén met barst onderaan (Vodka).
Deux carafes en cristal incolore taillées différentes avec monture de cou en argent sterling.No longer availableDim. h: 22 & 23 cmEstimate: € 40/60 -
#341Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen groen gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt. Minieme schilfer aan de bovenrand en één aan de basis.
Vase en cristal doublé vert taillé. Marqué en bas. Petit éclat sur le bord supérieur et un sur la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100/120 -
#527
Twee karaffen van kleurloos glas met geslepen decors. Bijgevoegd zes kleurloze kristallen glazen van Cristal d’Arques.
Deux carafes en verre incolore à décors taillés. Inclus sont six verres en cristal clair de Cristal d'Arques.No longer availableDim. h: 19, 32 & 37 cmEstimate: € 40/60 -
#137Val Saint Lambert.
Een coupe op voet van robijnkleurig gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Coupe sur pied en cristal doublé et taillé couleur rubis. Marqué.No longer availableDim. h: 23 cm Ø: 27 cmEstimate: € 320/380 -
#690
Een serie van vier mahoniehouten stoelen, mooi bekleed. Engels werk.
Suite de quatre chaises en acajou, joliment recouvertes. Travail anglais.No longer availableDim. H: 83cmEstimate: € 60/100 -
#533
Een lot van zes gekleurd kristallen karafjes.
Lot de six carafes en cristal coloré.No longer availableDim. h: 26,5 cmEstimate: € 80/120 -
#198
Een tazza van geslepen kleurloos kristal op een voet 800‰ zilver, versierd met engeltjes.
Une tazza de cristal incolore taillé sur un pied en argent 800‰, décoré d'anges.No longer availableDim. h: 26,5 Ø: 28 cmEstimate: € 200/300 -
#689Val Saint-Lambert
Een vijftiendelig gegoten glazen toiletstel. Gemerkt.
Un ensemble de toilette en verre coulé de quinze pièces. Marqué.No longer availableDim. H: 3-23cmEstimate: € 60/100 -
#347
Een reeks van acht glazen van rood gedubbeld kristal in vier modellen. Onderaan gemerkt.
Ensemble de huit verres en cristal doublé rouge en quatre modèles. Marqués en bas.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#638
“La Belgique Illustrée”. Volume 2 en 3. Ed. Bruylant, Brussel
« La Belgique Illustrée ». Tome 2 et 3. Ed. Bruylant, Bruxelles.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#546
Een Afghaans wollen karpet.
Un tapis de laine afghan.No longer availableDim. 240 cm x 156 cmEstimate: € 100/150 -
#256
Een gesculpteerd albasten zuil. Met verlichting.
Une colonne en albâtre sculpté. Avec éclairage.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 60/100 -
#258
Een lot van vijf stuks zilver, bestaande uit de sluiting van een avondtasje, een strooilepel, een servetring, een suikertang en een lepel van Delheid.
Lot de cinq pièces en argent, composé de la fermeture d'un sac du soir, d'une cuillère saupoudroir, d'un rond de serviette, d'une pince à sucre et d'une cuillère de Delheid.No longer availableDim. 278,12 gramEstimate: € 40/60 -
#666
Een paar eikenhouten armstoelen met lederen bekleding.
Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir.No longer availableDim. H:105cmEstimate: € 80/100 -
#34A. De Neuville
“Infanterist”. Aquarel en inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd 1843.
"Fantassin". Aquarelle et encre sur papier. Signé et daté 1843.No longer availableDim. 13 cm x 8 cmEstimate: € 10/120 -
#77
Een zamakken schouwpendule, versierd met een vrouw en een engeltje. Vleugeltje afgebroken.
Une pendule en zinc, à décor d'une femme et d'un ange. Aile cassée.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 60/80 -
#495
Een driedelig mahoniehouten salongarnituur met gecanneerde zit, bestaande uit een zitbank en twee stoelen. Eén zit beschadigd.
Un ensemble de salon en acajou trois pièces avec siège canné, composé d'un canapé et de deux chaises. L'un est endommagé.No longer availableDim. 90 x 125 cm h: 95 cmEstimate: € 200/240 -
#111Tori Burch
Een kleurrijke lederen geldbeugel met rits en sleutelhanger.
Un sac à main en cuir coloré avec fermeture éclair et porte-clés.No longer availableDim. 9 x 12 cmEstimate: € 150/200 -
#279Marguerite Stienon
“Riviertje aan de bosrand”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Rivière à l'orée de la forêt". Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 60 cm x 44 cmEstimate: € 50/60 -
#104Thomas De LeuPeriod: 1555 - 1612
“Neptunus, god van vruchtbaarheid en water, omgeven door putti”. Een vroeg XVIIe eeuwse gravure met mythologische voorstelling. Op de achtergrond een jonge Neptunus, getrokken door drie paarden.
“Neptune, dieux de l’eau et de la fertilité entouré de putti”. Une gravure du début du XVIIe siècle avec une scène mythologique. A l’arrière plan un jeune Neptune sur une coquille tirée par des chevaux.No longer availableDim. 23,5 x 18,5 cmEstimate: € 200/300 -
#205
Een opgezette vos met waterhoen in de bek. Lichte schade/ slijtage hier en daar.
Un renard empaillé avec une poule d'eau dans la gueule. Dommages et usures mineurs.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 40/60