#261“Grachtengezicht in Nederland”. Olieverf op doek.
#183Een Oosters theepotje met draken motief.
#95Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 1,84 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,84 ct.No longer availableDim. 10,97 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#6Een gevarieerd lot oude glazen kerstversieringen.
#398Een paar verguld bronzen appliques in Lodewijk XV-stijl met telkens twee lichtpunten.
Une paire d’appliques à deux bras en bronze doré, style Louis XV.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#110Een 18 karaats wit en geel gouden ketting met hanger in de vorm van een hart bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 1,88 ct.
Une chaîne en or blanc et jaune 18 ct à pendentif sous forme d’un coeur serti de diamants ayant un poids total de ± 1,88 ct.No longer availableDim. 13,68 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#313Een lampenvoet van Imariporselein met een meerkleurig decor van personages.
Un pied de lampe en porcelaine Imari à décor polychrome de personnages.No longer availableDim. h: 27 cm (zonder kap)Estimate: € 50 / 80 -
#117Een dekselvaas van kobaltblauw Sèvres porselein, versierd met een handgeschilderd meerkleurig decor gesigneerd E. Corelle en met bronsbeslag.
Un vase couvert en porcelaine de Sèvres bleue cobalt, décor polychrome peint à la main signé E. Corelle et montures en bronze.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 400 / 600