Similar lots by type
-
#780Een brede houten tuinbank.
Un banc de jardin en bois. Large.No longer availableDim. 87 x 197 cmEstimate: € 200 / 220 -
#76Een ronde eikenhouten tafel op centrale voet.
Table ronde en chêne sur pied central aux patins croisés.No longer availableDim. h: 78 cm Ø 125 cmEstimate: € 50 / 80 -
#690Een klein bureautje met twee kleine gevitreerde deurtjes. Jaren ‘20.
Petit bureau ouvrant à deux petites portes vitrées. Années ‘20.No longer availableDim. 103 x 90 x 54 cmEstimate: € 100 / 120 -
#680Een antieke bruidskoffer op wielen, versierd met metalen beslag. Met geheim compartiment.
Coffre de mariage ancien sur roues, décoré de métal. Avec compartiment secret.No longer availableDim. 90 x 117 x 69 cmEstimate: € 200 / 300 -
#95Een tweeledig Japans huisaltaar achter twee plooideurtjes en met drie laden en schuifdeurtjes onderaan.
Autel japonais en deux parties. Deux portes pliantes, trois tiroirs et des glissières en dessous.No longer availableDim. 177 x 79 x 70 cm cmEstimate: € 300 / 400 -
#106Een paar kleine fauteuils, bekleed met grijs textiel. italiaans werk, 2007.
Paire de petits fauteuils recouverts de textile gris. Travail italien, 2007.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#772Een houten tuinbank.
Un banc de jardin en bois.No longer availableDim. 90 x 150 cmEstimate: € 120 / 200 -
#136Een Engelse mahoniehouten tafel met rond blad.
Table en acajou à tablette ronde. Travail anglais.No longer availableDim. Ø 95 - H. 74 cmEstimate: € 100 / 120 -
#430Een reeks van vier stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met rood fluweel.
Suite de quatre chaises de style Louis-Philippe recouvertes de velours rouge.No longer availableDim. H. 86 cmEstimate: € 50 / 80 -
#96Een paar lederen zeteltjes op verchroomde voet. Jaren ‘80.
Paire de fauteuils en cuir aux pieds en chrome. Années ‘80.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#226Een Engelse linen-press met onderaan twee laden.
Meuble anglais dite linen-press. Le bas ouvrant à deux tiroirs.No longer availableDim. 215 x 120 x 55 cm cmEstimate: € 200 / 300 -
#810Een gebeeldhouwd eikenhouten schouwelement met versieringen in Lodewijk XV-stijl. Omstreeks 1800.
Elément de cheminée en chêne sculpté à décor Louis XV. Vers 1800.No longer availableDim. b: 180 cmEstimate: € 200 / 300 -
#146Een art deco vitrinekastje met aan weerskanten een paneeldeurtje, versierd met bloemenmarquetterie.
Petite vitrine art déco avec deux petite portes sur les côtés décorées de marquetterie fleurie.No longer availableDim. 125 x 125 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#286Een rijk gebeeldhouwde eikenhouten hallbank in gotische stijl.
Banc de vestibule en chêne richement sculpté de style gothique.No longer availableDim. 136 x 130 x 47 cmEstimate: € 250 / 400 -
#126Een oud drukkerskastje met twaalf laden.
Meuble d’imprimerie à douze tiroirs.No longer availableDim. H. 100 x B.94 x D.60,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#796Een wandkapstok.
Porte manteaux mural.No longer availableDim. 188 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#265Een eikenhouten bureauin Mechelse renaissancestijl met langs weerskanten twee gesculpteerde paneeldeurtjes, geflankeerd door zuiltjes. In de gordel telkens drie laden en gebeeldhouwde leeuwenkoppen met ringen.
Bureau plat en chêne de style Renaissance malinoise. Deux portes sculptées flanquées de colonnettes. Chaque fois trois tiroirs en ceinture. Orné de têtes de lion sculpté aux anneaux en cuivre.No longer availableDim. 80 x 160 x 98 cmEstimate: € 120 / 180 -
#627Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
Un ensemble de jardin, comprenant une table et quatre chaises.No longer availableDim. 75 x 170 cm st. 100 cmEstimate: € 200 / 240 -
#116Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.
Fauteuil en chêne tourné de style Renaisssance recouvert de cuir.No longer availableDim. H. 97 cmEstimate: € 60 / 100 -
#450Een bamboe kapstok met spiegel en twee Franse tegeltjes.
Porte-manteau en bambou avec miroir et deux carreaux français.No longer availableDim. 197 x 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#196Een gebeeldhouwde Bretoense eetkamer, bestaande uit een tweeledig buffet met onderaan twee paneeldeuren en drie paneeldeuren met opengewerkte karrenwielmotieven in het door figuren gedragen opzet; een smalle bordenkast met onderaan twee paneeldeuren en een lade in de gordel, een verlengbare tafel (zonder verlengbladen) en zes stoelen met gecanneerde zit. (Twee te vervangen).
Salle à manger bretonne en chêne sculpté comprenant un buffet à deux corps, le bas à deux portes pleine, le haut porté par des personnages sculptés et ouvrant à trois portes ajourées, un vaisselier étroit, le bas à deux portes pleines et un tiroir en ceinture, une table allongeable (sans allonges) et six chaises aux sièges cannées (deux cannages à remplacer. France, vers 1900.No longer availableDim. 230 x 165 x 60 en 205 x 110 x 48 cm tafel 75 x 128 x 114 cmEstimate: € 600 / 800 -
#156Een halfronde Engelse wandconsole van mahoniehout.
Console demi-lune en acajou. Travail anglais.No longer availableDim. b: 121 cmEstimate: € 200 / 240 -
#670Ligne RosetEen verstelbare designbank uit de jaren ‘90. Naar ontwerp van Christian Werner.
Canapé design “Prado” des années ‘90, réglable. D’après un modèle de Christian Werner.No longer availableDim. 80 x 170 cmEstimate: € 300 / 400 -
#165Een buffet van mahoniehoutfineer met twee concave deuren onder een lade en versierd met vier zuiltjes.
Buffet en placage d’acajou ouvrant à deux portes concaves en dessous d’un tiroir, décoré de quatre colonnettes.No longer availableDim. 104 x 135 x 60 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#80Delvaux, BruxellesEen lederen halssnoer in stofhoes en in de originele doos.
Collier en cuir dans la boîte d’origine et dans sa gaine de protection.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#605Een smeedijzeren luchter met bladermotief en met een meerkleurige centrale coupe van glaspasta. Tijdperk art nouveau.
Lustre en fer forgé orné de fleurs et avec une coupe centrale polychrome en pâte de verre. Epoque art nouveau.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 200 / 300 -
#25Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en druppelvormige robijnen van ± 1 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et de rubis en forme de goûtes de ± 1 ct.No longer availableDim. 2,80 gEstimate: € 650 / 750 -
#504“Personages en vissersboten op het strand” & “Spelende kinderen op het strand”. Olieverf op paneel.
“Personnages et bateaux de pêche à la plage” et “Enfant jouant à la plage”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 18 x 24 & 18 x 28 cmEstimate: € 160 / 220 -
#489“Winters molenzicht”. Olieverf op karton. Onduidelijk gesigneerd.
“Moulin en hiver”. Huile sur carton. Illisiblement signé.No longer availableDim. 14,5 x 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#527Een paar kandelaars van polychroom Chinees porselein met famille rose decor van personages in uitsparingen, omgeven door bloemen en vlinders op groen en rose veld. Oren in de vorm van fo-hondenkoppen. Onderaan verguld messingen voet , bovenaan één lichtpunt in de vorm van een bloeiende twijg. Canton, einde XIXde eeuw.
Paire de candélabres en porcelaine de Chine polychrome à décor famille rose de personnages dans des cartouches entourés de fleurs et de papillons sur fond vert et rose. Anses en forme de têtes de chiens Pho. Base en laiton doré, vase surmonté d’un bras de lumière en frome d’une branche fleurie. Canton, fin XIXe siècle.No longer availableDim. H. 37 cmEstimate: € 150 / 200 -
#701ColumbiaEen oude koffer grammofoon. Model 230. Met zes platen. In werkende staat.
Ancien phonographe dans son coffre. Modèle 230. Avec 6 disques. En état de marche.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#255“Vrouwentorso”. Een beeld van brons.
“Torse de femme”. Sculpture en bronze.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#398Een lot van drie oude haardketels, waarvan twee van geel en één van rood koper.
Lot de trois chaudrons dont deux en cuivre jaune et un en cuivre rouge.No longer availableDim. Ø: 40 & 47 cmEstimate: € 30 / 50 -
#533Paar grote vazen Chinees porselein.
Paire de grands vases en porcelaine de Chine.No longer availableDim. H. 61 cmEstimate: € 120 / 200 -
#604Een koperen luchter met acht lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre à huit bras en cuivre, pendeloques en cristal.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 200 / 220 -
#743Een paar schotels van meerkleurig Hollands aardewerk met een decor van een bloemenvaas op het plat en een Japans geïnspireerd decor op de vleugel. XIXe eeuw.
Paire de plats en faïence polychrome hollandaise décorés d’un vase fleuri dans le creux et d’un décor à la japonaise sur les ailes. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 200 / 240

