#553
Een Tibetaanse Boeddha van verzilverd brons.
Een hanglamp in Louis XV - stijl met glazen pendeloques.
#778
Vier champagneglazen van kleurloos kristal. “Expo 1958”.
#212
Een bollantaarn met vier lichtpunten.
#503
Schap met Japans lakwerk.
#329Stephan GorusPeriod: 1913 - 2012
“Moeder en kind”. Olieverf op doek & “Koppel bij zonsondergang”. Een kleurtekening. Beide gesigneerd.
”Mère et enfant”. Huile sur toile. “Couple et coucher de soleil”. Un dessin. Signés.No longer availableDim. 32 x 24 & 20 24 cmEstimate: € 100/120 -
#359
Twee prenten naar de klassieke oudheid.
#423
Stereokijker met een partij stereobeelden. Omstreeks 1900.
#91
Une garniture de cheminée en faïence polychrome, comprenant une pendule et deux vases, décoration d’une famille hollandaise.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60/100 -
#788
Een messingen lampenvoet met drie lichtarmen.
#290
Un diamant naturellement brun-jaune de taille émeraude dans un certificat fermé AIG. 0,99 ct. SI1.No longer availableEstimate: € 900/1000 -
#799Joël KassPeriod: °1937
“Fluitspeler”. Litho. Gesigneerd en genummerd 94/190.
Joueur de flûte. Litho. Signée et numérotée 94/190.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 20/30