#372
Een lot affiches voor de Olympische Spelen van Montreal in 1976. 10 stuks.
#98
#29
“Bezoekt Kortrijk, eeuwenoud centrum der Vlas-en Leiestreek” (100 x 60 cm). Toeristische affiche. Steendruk. Ed. Léon Beyaert-Sioen, Kortrijk 1958 . Een portret in fotolitho van Walraf te Antwerpen en een ontwerp voor een altaar m.b.t. de Bloedprocessie te Brugge d.d. 1938fd
#260
Een 18 kt geelgouden ring bezet met een saffier van +- 1,20 ct. en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
#100
#301
#147
Een set van 6 zilveren kommengemerkt 916/000 en een onduidelijk poincon. Twee kommen hebben een deukje onderaan.
#120
#94René Van EyndhovenPeriod: 1934-2019
“Bospad naar het dorp”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#338Bassano, Italy
Een beeld van een Samurai in wit porselein met gouden accenten, onderaan gemerkt Bassano Italy.
#312Emiel De LentdeckerPeriod: 1901-1990
“Winterlandschap bij avond”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#126
Een gefineerde biedermeyer sécrétaire, periode 1820-1830. Met drie laden en klapblad, met galerij en laden binnenin.