Similar lots by type
-
#605Een mahoniehouten console met wit marmeren blad. Tijdperk Louis Philippe. Letsels.
Console en acajou sculpté à tablette en marbre blanc. Epoque Louis-Philippe. Dégâts.No longer availableDim. 92 x 130 x 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#606Een notenhouten toilettafel met vier laden en twee gedraaide handdoekrekjes aan de zijkanten. Slijtage.
Coiffeuse en noyer ouvrant à quatre tiroirs et aux côtés munies de deux portes serviettes tournés. Usures.No longer availableDim. b: 115 cmEstimate: € 200 / 220 -
#799Een gebeeldhouwd notenhouten voetbankje. Tijdperk Régence.
Repose-pied en noyer sculpté. Epoque Régence.No longer availableDim. 40 x 65 x 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#615Een driedelig salon, bestaande uit een tweezitsbank en twee armstoelen. Epoque Empire. Beschadiging aan de bank, bekleding te vervangen.
Salon trois pièces comprenant un canapé deux places et deux fauteuils d’époque Empire. Dégâts, couverture à remplacer.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#86Een notenhouten fauteuil in Lodewijk XVI-stijl met olijfgroene lederen bekleding.
Fauteuil en noyer de style Louis XVI. Recouvert de cuir vert olive.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#345Een grote antieke houten plafondlijst.
Partie de lambris ancienne en bois mouluré.No longer availableDim. b: 287 cmEstimate: € 180 / 200 -
#76Een notenhouten wingchair in Régencestijl met roze bekleding met bloemenmotief.
Fauteuil à oeillères de style Régence. Recouvert en rose à motif de fleurs.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#476Een bronzen salontafel met een rond onyxen blad, versierd met kristallen steentjes.
Table de salon en bronze à tablette ronde en onyx. Décor aux petits cristaux.No longer availableDim. Ø: 70 cmEstimate: € 120 / 180 -
#584Een verlengbare grenenhouten tafel met zes gecanneleerde poten en neerklapbare uiteinden. Met drie verlengstukken.
Table en sapin aux allonges et sur six pieds cannelés. Deux abattants. On ajoute trois allonges.No longer availableDim. 165 x 120 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#596Een eetkamer in Mechelse renaissancestijl, bestaande uit een tweeledige buffetkast met een deur met glas-in-lood in het opzet en een tafel met zes stoelen.
Salle à manger de style Renaissance malinois comprenant un buffet à deux corps avec une porte aux vitraux, une table et six chaises.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#217Een eikenhouten vitrinekast met drie deuren. XIXe eeuw.
Vitrine en chêne ouvrant à trois portes. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 280 cmEstimate: € 100 / 180 -
#456Een mahoniehouten tafel met uitklapbare zijden op centrale voet, eindigend in vier messingen leeuwenpoten. Engeland.
Table en acajou à deux abattants et sur pied central, terminant en quatre griffes en laiton. Travail anglais.No longer availableDim. 140 x 90 cmEstimate: € 120 / 200 -
#614Een eikenhouten tafel met zes gebeeldhouwde poten met drie tussenbladen en twee afgeronde klapbladen. Verlengbaar tot 310 cm.
Table en chêne sur six pieds sculptés et avec trois allonges et deux abattants. Allongeable jusqu’à 310 cm.No longer availableDim. 180 x 120 x 76 cmEstimate: € 120 / 200 -
#66Een paar armstoelen in Louis XIII-stijl, bekleed met tapisserie. Bekleding versleten.
Paire de fauteuils de style Louis XIII recouverts de tapisserie. Usures à la tapisserie.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#212Een tafel op XIXe eeuwse voet in barokke stijl met een van oorsprong XVIIIe eeuwse supraporta als blad, versierd met motieven in Lodewijk XV-stijl, versierd met XXe eeuwse studieschilderingen.
Table d’artiste de style Louis XV, la tablette formée par un supra-porta d’époque Louis XV. Sur la tablette des études par différents artistes.No longer availableDim. 182 x 90 cmEstimate: € 400 / 600 -
#31Lesy - Peellaert, Faubourg du sas-de-GandEen barometer - thermometer van mahoniehoutfineer. Eerste helft XIXe eeuw. Slijtage.
Baromètre-thermomètre en acajou. Première moitié du XIXe siècle. Usures.No longer availableDim. 111 cmEstimate: € 120 / 200 -
#619Een Engelse hoekvitrine van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onderaan en versierd met een ingelegd biesje over het geheel.
Encoignure anglaise en placage d’acajou ouvrant à deux portes pleines décorées d’un trait de citronnier.No longer availableDim. 215 x 83 x 43 cmEstimate: € 200 / 240 -
#6Een sobere antieke eikenhouten kerkbank zonder leuning.
Banc d’église ancienne. Sans dossier.No longer availableDim. b: 195 cmEstimate: € 80 / 100 -
#326Een boekenkastje met drie legplanken.
Petit bibliothèque à trois tablettes.No longer availableDim. 101 x 79 x 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#610Een grote tafel van gebeeldhouwd eikenhout met balusterpoten in verbinding en het blad in parketwerk. Verlengbaar met zes panden.
Grande table en chêne sculpté aux pieds balustres à entretoise et à tablette en parquetterie. Avec six allonges.No longer availableDim. 110 x 155 cmEstimate: € 120 / 200 -
#466Een chromen étagère met drie glazen schappen.
Etagère en chrome à trois tablettes en verre.No longer availableDim. 102 x 102 x 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#26Twee Engelse mahoniehouten stoelen.
Deux chaises anglaises en acajou.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#801Een Chinees televisiemeubel van roodgelakt hout met twee kleine paneeldeuren onder een grote, telkens versierd met een uitgestoken decor van personages.
Meuble de télévision chinois en bois laqué rouge et avec deux petites portes pleines en dessous d’une grande, chaque fois avec un décor de personnages en relief.No longer availableDim. 137 x 84 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#797Een witgepatineerde houten schildersezel.
Chevalet en bois laqué blanc.No longer availableDim. h: 204 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#147Een zilveren bestek waaronder zes vorken en zes vismessen, acht gebaksvorken, negen messen en zes koffielepels en een suikertang met Duitse keuren 800 ‰. Gewogen zonder de negen messen.
”Un service à couverts comprenant six fourchettes, six couteaux à poisson, huit fourchettes à gâteau, neuf couteaux et six cuillères à café et une pince à sucre portant des poinçons Allemands 800 ‰. Poids sans les neufs couteaux.No longer availableDim. 961,93 gEstimate: € 260 / 300 -
#63Een beeldje van zamak met voorstelling van een jongentje.
Statuette en régule représentant un petit garçon.No longer availableDim. H: 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#632Een lot kunstboeken. Twee boeken over Fernand Khnopff en Zes boeken over James Ensor. Waaronder “James Ensor tekeningen en prenten”; Mercatorfonds; 1987, “ Bij Ensor op Bezoek”, Pandora, “James Ensor - De bende van Oostende”, Gemeentekrediet, 1996 etc...
Lot de livres d’art. Deux traitant sur Fernand Khnopff et six sur James Ensor. Dont “James Ensor, tekeningen en prenten”, Mercatorfonds 1987. “Bij Ensor op bezoek”, Pandora. “James Ensor - De bende van Oostende”. Gemeentekrediet 1996 etc.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#453Een Perzisch vaasje van koper, versierd met een gegraveerd en deels zwartgelakt decor.
Petit vase persan en cuivre gravé et partiellement noirci.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#245Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 6,07 gEstimate: € 400 / 500 -
#540Een fauteuil-à-la-Reine van gebeeldhouwd notenhout, bekleed met blauw fluweel. Mogelijk Luik, XIXde eeuw.
Un fauteuil-à-la-Reine en noyer sculpté, revêtement en velours bleu.No longer availableEstimate: € 240 / 360 -
#450Drie voorwerpen van kleurloos kristal, geslepen in briljantvorm.
Trois objets en cristal incolore, taillés en forme de brillant.No longer availableDim. Ø: 10 cmEstimate: € 60 / 80 -
#747Een paar verzilverde kandelaars.
Une paire de chandeliers argentés.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 20 / 30 -
#317Een ei van cloisonné op rood koper met een bloemendecor.
Un oeuf en cloisonné sur cuivre rouge au décor floral.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60 / 70 -
#674Een lot van zesentwintig boeken met betrekking tot oorlog en geschiedenis, waaronder Larousse in zes delen, de memoires van Churchill in vier delen, enz.
Un lot de 26 livres en relation avec la guerre et l’Histoire, dont le Larousse en six volumes, les mémoires de Churchill en quatre volumes etc.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#346Een mahoniehouten D-end table. XIXe eeuw.
Table D-end en acajou. XIXe siècle.No longer availableDim. 120 x 93 cmEstimate: € 120 / 200 -
#631Een vaas van geslepen kleurloos en purper kristal. Onderaan gemerkt.
Un vase en cristal taillé incolore et mauve. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 60 / 80

