Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kaststel van porselein met handgeschilderd en verguld decor.
Imperial Limoges

Een kaststel van porselein met handgeschilderd en verguld decor.

Garniture de cabinet en porcelaine peinte et dorée à la main.
Dim. H: 40 en 30 cm
SKU: 2111170019.
Category: Uncategorized.
Auction day: 21 November 2017 19:00
Catalogue #19
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #400

    Een banjobarometer, gemerkt “Armand Pien”.

    Baromètre banjo de la marque “Armand Pien”.
    No longer available
    Dim. l: 90 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #409

    Een glazenservies van kleurloos kristal met een gegraveerd decor, bestaande uit een karaf, zes borrelglaasjes, zes wijnglazen en zes champagnefluiten.

    Service de verres en cristal incolore à décor gravé comprenant une carafe, six gouttes, six verres à vin et six flûtes à champagne.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #270

    Een spiegel in mahoniehouten lijst.

    Miroir dans un cadre en acajou.
    No longer available
    Dim. 150 x 98 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #277

    Een Engelse mahoniehouten spiegel met getorste zuilen circa 1860.

    Miroir en acajou orné de deux colonnettes torsadées. Travail anglais vers 1860.
    No longer available
    Dim. h 140 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #30

    Drie verschillende kleine zakhorloges waaronder één van zilver. We voegen er negen horloges als hanger of sleutelhanger en één staand klokje aan toe.

    Trois montres à gousset dont une en argent. Nous ajoutons une petite pendule et neuf autres montres en pendentifs ou en porte-clefs.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #290

    Een vergulde schouwspiegel met gesculpteerde decoratie.

    Trumeau doré et sculpté.
    No longer available
    Dim. 122 x 78 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #383

    Een lotje gekleurde glazen, bestaande uit vier borrelglaasjes en vijf hoge glazen op voet.

    Petit lot de verres coloriés comprenant quatre gouttes et cinq verres sur hauts pieds.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #419

    Een achthoekig schaaktafeltje van meersoortig marmer op een gietijzeren voet.

    Table à échiquier octogonale en marbre de différentes couleurs et sur piétement en fonte.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #200,1

    Een luchtertje van tin en kristal met drie niveaus en vier lichtpunten.

    Petit lustre en étain et cristal à trois niveaux et quatre points de lumière.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #254

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #35

    Een lot van vier verschillende zakhorloges van roestvrij staal.

    Un lot de quatre montres à gousset en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #397

    “Christus met de doornkroon.” Olieverf op doek.

    “Le Christ à la Couronne d’Epines”. Huile sur toile.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #15

    Een gebedssnoer van verzilverd metaal met talrijke kraaltjes.

    Un chapelet en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #373

    Vijf schelpen en een koraal.

    Cinq coquilles et un corail.
    No longer available
    Dim. 215 x 138,5 x 45 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #198

    Een groot handgemaakt model van een galjoen.

    Grand modèle d’un galion. Fait main.
    No longer available
    Dim. l: 107 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #94

    Vijftien jeneverkruikjes van Delfts aardewerk.

    Quinze cruches à genièvre en faïence de Delft.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #378

    Een lot figuren uit porselein en aardewerk. O.a. Duits en Italiaans werk.

    Lot de personnages en porcelaine et faïence. Travail allemand et italien et autres.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #406

    Een lot van vier groepjes van polychroom biscuit.

    Lot de quatre groupes en biscuit polychrome.
    No longer available
    Dim. 21 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #275

    Een trumeau van verguld hout met een rocaille in de kuif.

    Trumeau en bois doré coiffé d’une coquille sculpté.
    No longer available
    Dim. 170 x 90 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #25

    Een lot van zestien herenhorloges van roestvrij staal sommige met lederen polsband.

    Un lot de seize montres pour homme en acier inoxydable, certaines avec des bracelets en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 200
  • #401

    Een groot en een klein stuk koraal.

    Une grande et une petite pièce de corail.
    No longer available
    Dim. l: 15 & 24 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #367
    Val St. Lambert

    Vier glazen van kleurloos kristal op hoge voet. Gemerkt.

    Quatre verres en cristal incolore sur pieds hauts. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #20

    Een lot van veertien dameshorloges van roestvrij staal.

    Un lot de quatorze montres pour dames en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 200
  • #305
    Bleikristall

    Een lot van 12 Duitse gekleurde kristallen glazen. 6 grote en 6 kleine.

    Lot de douze verres en cristal colorié allemands. 6 grands et 6 petits.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #180

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en een smaragd van ± 7 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 1 ct. et une émeraude de ± 7 ct.
    No longer available
    Dim. 7,59 g
    Estimate: € 5200 / 5500
  • #413
    Limoges, France

    Een servies van Limogesporselein met een verguld decor, bestaande uit een koffiestel, kopjes, borden en een schotel. Compleet voor 12 personen.

    Service en porcelaine de Limoges à décor doré comprenant une garniture à café, des tasses, des assiettes et un plat. Complet pour 12 couverts.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #339

    Een paar modeprenten “La mode illustrée” en een muziekstuk “Festa Octobris.”

    Deux images de mode venant de "La mode illustrée " et une oeuvre musicale venant du "Festa Octobris".
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #209
    Barend Gael
    Period: 1630-1698

    "Kampement van de Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden". Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Campement de la République des Sept Pays-Bas Unis". Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 18 x 24,5 cm
    Estimate: € 1500 / 2000
  • #150

    Een platina bloemvormige ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct .

    Une bague en platine en forme de fleur sertie de diamants avec un poids total de ± 1,10 ct.
    No longer available
    Dim. 8,53 g
    Estimate: € 750 / 900
  • #139
    F.X. de Beukelaer

    Een paar reclameaffiches voor Elixir d’Anvers. Eén gedateerd 1898 en in mahoniehouten lijst.

    Deux affiches publicitaires pour Elixir d'Anvers. Une est datée 1898 et dans un cadre acajou.
    No longer available
    Dim. ± 65 x 45 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #106

    Een eikenhouten kastje met vier deuren en twee laden.

    Une armoire en chêne à quatre portes et deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. 150 x 119 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #87

    Een paar balustervaasjes en een kommetje van cloisonné op geel koper, waarbij de eerste met draken in het decor.

    Paire de petits vases balustres et un bol en cloisonné sur cuivre jaune, les premiers décorés de dragons.
    No longer available
    Dim. h: 23 & 6 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #340
    Val St. Lambert

    Een reeks van negen glaasjes van geslepen kristal, de kelk groen gekleurd in de massa en op zeshoekige voet. Eén met letsels.

    Suite de neuf verres en cristal taillé, la coupole colorée vert dans la masse et sur base hexagonale. Un dégât.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #3

    Een kleine kist van zwartgelakt hout.

    Un petit coffre en bois laqué noir.
    No longer available
    Dim. b: 85 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #2

    Een Onze-Lieve-Vrouwenbeeld van meerkleurig Brussels porselein onder stolp. Stolp beschadigd.

    Statuette de la Sainte-Vierge en porcelaine de Bruxelles sous globe en verre.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #70

    Een 18 karaats geel gouden zakhorloge.

    Une montre de poche en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. bruto: 69,97 g
    Estimate: € 300 / 350
View all auction items ›

Veiling van 21 november 2017

De veiling is volledig - 420 loten. De .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de Downloads pagina.

21 November 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More