#684Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#145
Une chaîne en or rose 18 ct et pendentif serti de 20 brillants et un saphir central de ± 0,45 ct.No longer availableDim. 3,68 gEstimate: € 550 / 650 -
#28
Een balustervormige lampenvoet van kobaltblauw geglazuurd aardewerk met vergulde versieringen. Engels werk.
Twee 18 karaats geel gouden met versiering bewerkte ringen.
#204
“Man met hooivork”. Een antiek wandtapijt.
”Homme et fourche”. Un tapis antique.No longer availableDim. 124 x 92 cmEstimate: € 200 / 300 -
Een schaalmodel van een Douglas DC-3 ‘Dakota’ op staander.
Modèle d’un avion Douglas DC-3 sur support.No longer availableDim. b: 98 cmEstimate: € 550 / 600 -
#657
Een allegorisch beeld van zamak op een roze marmeren sokkel.
#307
Een antieke vogelkooi.
#213Salvatore ColaciccoPeriod: °1935
“Het Amerikaanse tweemasterjacht Casco”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Le yacht à deux-mâts américain Casco”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 50,5 x 77 cmEstimate: € 140 / 200 -
#60
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 4,14 gEstimate: € 500 / 600 -
#566Sabzavaar
#457
Een Afrikaanse mannenbuste uit malachiet.
Un buste masculin en malachite.No longer availableDim. h 13,5 cmEstimate: € 100 / 120