Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kaststelletje van drie vazen van Brussels porselein, 2 gedecoreerd met mannenhoofden aan de handvaten.
Een kaststelletje van drie vazen van Brussels porselein, 2 gedecoreerd met mannenhoofden aan de handvaten.
Een kaststelletje van drie vazen van Brussels porselein, 2 gedecoreerd met mannenhoofden aan de handvaten.

Een kaststelletje van drie vazen van Brussels porselein, 2 gedecoreerd met mannenhoofden aan de handvaten.

A cabinet set of three Brussels porcelain vases, 2 decorated with men's heads on the handles.
Dim. h 29 & 16,5 cm
SKU: 2609230077.
Auction day: 26 September 2023 19:00
Catalogue #77
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #392
    André Goezu

    ‘A L’Affut’, Lithografie, buiten de plaat getekend A. Goezu, nr 20/35.

    "A L'Affut", Lithograph, signed outside the plate by A. Goezu, no. 20/35.
    No longer available
    Dim. h 21 x b 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #322

    “Leergang voor Kunstvorming en Kennis der Streek”. Een diploma affiche van Gids op papier.

    "Training for Art Formation and Knowledge of the Region". A diploma certificate for Guide on paper.
    No longer available
    Dim. 69 x 47cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #623

    Twee pique-fleurs van blauw wit porselein. Gemerkt.

    Two pique-fleurs of blue and white porcelain. Marked.
    No longer available
    Dim. 20 x 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #250

    Een 19de eeuwse zilveren hanger, aan de achterkant 18 karaats geelgoud en met een Vlaams hart bezet met één diamant oude slijp.

    A 19th century silver pendant with the back 18ct gold, with Flemish heart set with one old cut diamond.
    No longer available
    Dim. 10,70 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #603

    Een marktkramer met konijnen en een vrouw met een gans. Een paar beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.

    A merchant with rabbits and a woman with a goose. A pair of figurines of multicolored Saxon porcelain. Mark underneath.
    No longer available
    Dim. H.21 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #286

    Een paar houten, groen gepatineerde armstoelen met gesculpteerde details en gestoffeerde zitting. In Louis XVI stijl.

    A pair of wooden, green-patinated armchairs with sculpted details and upholstered seats. In Louis XVI style.
    No longer available
    Dim. 95 x 63 x 57cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #201

    Een bibliotheekkast van gebeitst hout genre sorgue met twee hoge deuren. Engelse stijl.

    A bookcase in stained wood genre sorgue with two high doors. English style.
    No longer available
    Dim. 218 x 133 x 45 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #148

    “Heiligen”. Een icoon op paneel. 19e eeuws.

    "Saints" - An icon on panel. 19th century.
    No longer available
    Dim. 30 x 26cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #113
    Val Saint Lambert

    Een coupe, rood en kleurloos kristal, gemerkt Val Saint Lambert met zijn originele doos.

    A coupe, red and colorless crystal, marked Val Saint Lambert with its original box.
    No longer available
    Dim. h 11 x Ø 25,5 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #348
    Capo di Monte

    Een lot van 4 Capodimonte beeldjes op een verguld voetje bestaande uit een jonge heer met fazant, een engeltje, ee, jongen met een gans en een meisje met bloemen. Hierbij toegevoegd een porseleinen kussentje met een geslepen kristallen bol. Kleine schade aan het beeldje met het bloemenmeisje.

    A set of 4 Capodimonte figurines on a gilded base, including a young man with a pheasant, an angel, a boy with a goose, and a girl with flowers. Also included is a porcelain cushion with a cut crystal ball. Small damage to the figurine of the flower girl.
    No longer available
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #422

    “Naïef portret - INRI.” Gemengde techniek op board.

    "Naive portrait - INRI." Mixed media on board.
    No longer available
    Dim. 35 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #553
    Vico Magistretti Artemide Milano

    Een Vintage Stadio 120 witte eettafel met 4 stoelen, door Vico Magistretti voor Artemide, 1971.

    A Vintage Stadio 120 white dining table with 4 chairs, designed by Vico Magistretti for Artemide, 1971.
    No longer available
    Dim. 75 x 125 x 82cm
    Estimate: € 500 / 750
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More