#29“Kadezicht met vissersboten.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#96Een rond Art Deco stijl tafeltje uit gefineerd walnoten hout.
A round Art Deco style table made of veneered walnut wood.No longer availableDim. 57 x Ø72cmEstimate: € 200 / 225 -
#238DelvauxEen lot van 2 Delvaux portemonnees in oranje leder.
A lot of 2 Delvaux wallets in orange leather.No longer availableDim. 11 x 17 cmEstimate: € 250 / 350 -
#451Een Chinees porseleinen lachende boeddha, gemerkt onderaan.
#556BidjarEen handgeknoopt Oosters dozar karpet van wol.
#256Een houten krantenstandaard met 5 metalen houders.
A wooden newspaper stand with 5 metal holders.No longer availableDim. 160cmEstimate: € 120 / 140 -
#37Een set van 2 bronzen engelenhoofdjes met vleugels.
#512Staf Van ElzenPeriod: 1915-1987“Onweer”. Een schilderij, olieverf op doek. Bovenaan gesigneerd. Bijgevoegd een kunstboek getiteld “Staf van Elzen” door Denijs Peeters.
"Storm coming" - A painting, oil on canvas. Signed at the top. Attached is an art book titled "Staf van Elzen" by Denijs Peeters.No longer availableDim. 45 x 60cmEstimate: € 200 / 250 -
#54Georgette Huet“La Renardière au Roeulx”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1938. Gegevens op de achterzijde.
#362“Pater met corpus”. Een schilderij, olieverf op metaal.
#233Een Majolica aardewerken bord. Eind 18e eeuw. Barst tot halverwege midden.
A Majolica earthenware plate. Late 18th century. Cracked halfway down the middle.No longer availableDim. Ø26cmEstimate: € 150 / 250