#612Joris MinnePeriod: 1897 - 1988“De bijen en de mieren”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1931 en genummerd 7/ 31.
#436BaharlouEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#418ImariEen Japans porseleinen dekselvaas met rood, blauw en goud decor.
#371Een vintage aardewerken vaas. Onderaan gemerkt. Vermoedelijk AMC.
A vintage earthenware vase. Marked at the bottom. Presumably AMC.No longer availableDim. 35 x Ø16cmEstimate: € 35 / 70 -
#264‘Interieur met drinkende mannen’, olie op paneel, onleesbaar gesigneerd.
#203Een vergulde luchter met rozen versierd en met 5 lichtpunten.
#199“Monniken bij kaarslicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Restauratiesporen en krasje bovenaan.
#590Een 18 karaats geelgouden ring bezet met peridot van 5,76 ct. en briljanten van 0,14 ct. Met certificaat.
An 18 karat yellow gold ring set with a 5.76 ct peridot and 0.14 ct diamonds. With certificate.No longer availableDim. 5,60 gEstimate: € 450 / 550 -
#386Een massief eikenhouten ronde klaptafel met 3 poten.
A solid oak round folding table with 3 legs.No longer availableDim. 74 x Ø90cmEstimate: € 50 / 75