Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kaststelletje van drie vazen van Brussels porselein, 2 gedecoreerd met mannenhoofden aan de handvaten.
Een kaststelletje van drie vazen van Brussels porselein, 2 gedecoreerd met mannenhoofden aan de handvaten.
Een kaststelletje van drie vazen van Brussels porselein, 2 gedecoreerd met mannenhoofden aan de handvaten.

Een kaststelletje van drie vazen van Brussels porselein, 2 gedecoreerd met mannenhoofden aan de handvaten.

A cabinet set of three Brussels porcelain vases, 2 decorated with men's heads on the handles.
Dim. h 29 & 16,5 cm
SKU: 2609230077.
Auction day: 26 September 2023 19:00
Catalogue #77
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #161

    Een 19e eeuwse Boulle cartelklok met bijhorende console gemerkt Breuer Liege met vergulde alsook messingen ornamenten. De slinger ontbreekt en de nrs. 12 en 60 zijn hersteld.

    A 19th century Boulle cartel clock with matching console, marked Breuer Liege, with gilded and brass ornaments. The pendulum is missing and the numbers 12 and 60 have been restored.
    No longer available
    Dim. 55 x29 x 13 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #28

    Een rode glazen coupe in een gesmeed metalen houder met wijnranken en een reserve glazen coupe in groen.

    A red glass coupe in a wrought metal holder with grapevines, and a spare green glass coupe.
    No longer available
    Dim. h 37 x Ø 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #184
    Isaac Israels

    “Dansscene.” Olieverf op board. Draagt atelierstempel achteraan. vaag gesigneerd.

    "Dance scene." Oil on board. Bears studio stamp on the back. Vaguely signed.
    No longer available
    Dim. 30 x 30 cm
    Estimate: € 600 / 700
  • #304

    Een rechthoekig spiegeltje met oude vergulde lijst.

    A rectangular mirror with an antique gilded frame.
    No longer available
    Dim. 42 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #131

    ‘Klokke Roeland’, een schaalmodel naar de legendarische Gentse klok in een houten houder, gedateerd 1948.

    'Klokke Roeland', a scale model after the legendary Ghent clock in a wooden holder, dated 1948.
    No longer available
    Dim. 27 x 42 x 25 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #54
    Georgette Huet

    “La Renardière au Roeulx”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1938. Gegevens op de achterzijde.

    "La Renardière au Roeulx". Oil on board. Signed and dated 1938. Details on the reverse.
    No longer available
    Dim. 46 x 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #139

    Een vergulde spiegel en console met marmer. Versierd met miniaturen. Rijkelijk gedecoreerd.

    A gilded mirror and console with marble. Decorated with miniatures. Lavishly adorned.
    No longer available
    Dim. 107 x 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #686

    Een vierkante massief eiken salontafel.

    A square solid oak coffee table.
    No longer available
    Dim. 40 x 100 x 100
    Estimate: € 25 / 50
  • #603

    Een marktkramer met konijnen en een vrouw met een gans. Een paar beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.

    A merchant with rabbits and a woman with a goose. A pair of figurines of multicolored Saxon porcelain. Mark underneath.
    No longer available
    Dim. H.21 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #566
    Hamadan

    Een handgeknoopt Oosters loper van wol met een geometrisch motief.

    A hand-knotted oriental carpet made of wool with a geometric motif.
    No longer available
    Dim. 215 x 135 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #284
    Charles Swyncop

    “Dorpsgezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "A village view." A painting, oil on panel. Signed.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #590

    Een 18 karaats geelgouden ring bezet met peridot van 5,76 ct. en briljanten van 0,14 ct. Met certificaat.

    An 18 karat yellow gold ring set with a 5.76 ct peridot and 0.14 ct diamonds. With certificate.
    No longer available
    Dim. 5,60 g
    Estimate: € 450 / 550
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More