Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kaststelletje van drie vazen van Brussels porselein, 2 gedecoreerd met mannenhoofden aan de handvaten.
Een kaststelletje van drie vazen van Brussels porselein, 2 gedecoreerd met mannenhoofden aan de handvaten.
Een kaststelletje van drie vazen van Brussels porselein, 2 gedecoreerd met mannenhoofden aan de handvaten.

Een kaststelletje van drie vazen van Brussels porselein, 2 gedecoreerd met mannenhoofden aan de handvaten.

A cabinet set of three Brussels porcelain vases, 2 decorated with men's heads on the handles.
Dim. h 29 & 16,5 cm
SKU: 2609230077.
Auction day: 26 September 2023 19:00
Catalogue #77
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #85
    Delvaux

    Een vintage “Toile de Cuir” Delvaux cross body tas, meerkleurig met DDDD in verguld detail vooraan. Bijhorende stoftas.

    A vintage “Toile de Cuir” Delvaux cross body handbag, multi-colored with DDDD in gold-plated detail at the front. Matching dust bag.
    No longer available
    Dim. 20 x 25cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #567

    Een modern aardewerken servies bestaande uit 8 tassen, 4 kopjes, 7 schoteltjes, 7 kommen, 4 middelgrote kommen, 7 eetborden, 7 lange borden. Gemerkt PTMD. Bijgevoegd 6 borden met oppervlak in reliëf, ongemerkt.

    A modern earthenware service consisting of 8 cups, 4 cups, 7 saucers, 7 bowls, 4 medium bowls, 7 dinner plates, 7 long plates. Marked PTMD. Included 6 plates with embossed surface, unmarked.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #412
    Hubert Minnebo

    Een ets van een bronzen beeld ter ere van inhuldiging van het nieuwe V.K.W. gebouw. Genummerd 146/150.

    An etching of a bronze statue in honor of the inauguration of the new V.K.W. building. Numbered 146/150.
    No longer available
    Dim. 20 x 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #288
    Guerin

    Een lot van 3 aardewerken Guerin kruiken met divers decor en vorm. Onderaan gemerkt.

    A lot of 3 Guerin earthenware jugs with various designs and shapes. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 28 x 23cm
    Estimate: € 45 / 90
  • #356

    Een rode en witte zitbank in expo ‘58 stijl.

    A red and white sofa in Expo '58 style.
    No longer available
    Dim. 81 x 54 x 105 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #105
    Delvaux

    Een lederen Delvaux schoudertas, kan crossover gedragen worden. Met aankoop kaartje Delvaux Antwerpen. Bijhorende stofhoes.

    A leather Delvaux shoulder bag, can be worn crossover. With purchase of Delvaux Antwerp ticket. Matching dust cover.
    No longer available
    Dim. 25 x 29cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #504
    Nadi

    “Jongen op stoel.” & “Meisje in de stad met pop.” Acryl op papier. Gesigneerd.

    "Boy on chair." & "Girl in the city with doll." Acrylic on paper. Signed.
    No longer available
    Dim. 47 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #89
    Albert van Dyck

    “Gusta met mand”. Een tekening, houtskool op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Gusta with basket". A drawing, charcoal on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 40 x 28cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #204
    Frans Van Tongerloo

    “Wolken boven de Heide”. Een schilderij, olieverf op board. Dubbel gesigneerd en gemonogrammeerd voor en achterzijde. Gedateerd 1914.

    "Clouds above the Heath." A painting, oil on board. Double signed and monogrammed on the front and back. Dated 1914.
    No longer available
    Dim. 34 x 28cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #224

    Een Italiaanse spiegel met verguld kader en gesculpteerde elementen. Eind 19e eeuw.

    An Italian mirror with a gilt frame and sculpted elements. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. 108 x 64cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #143
    Delvaux

    ‘Deux de Delvaux’-handtas in kakhi leder.

    'Deux de Delvaux' handbag in khaki leather.
    No longer available
    Dim. h 30 x l 37 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #168
    Louis Vuitton

    Een Louis Vuitton handtas in rood epi-leder, model “Cartouchière”, datacode MI 8904.

    A Louis Vuitton handbag in red epi leather, model "Cartouchière", data code MI 8904.
    No longer available
    Dim. h 22 x b 22 cm
    Estimate: € 500 / 700
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More