Other lots in this auction
-
#460
Een schenkkan met twee glazen, versierd met zwaluwen.
Une verseuse et deux verres, décoration de mouettes.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#543
Een balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor van bloemen en vogels en op de zijkanten met Fo-honden in hoogreliëf. Eind XIXe eeuw.
Un vase balustre en porcelaine de Chine, décor famille-rose de fleurs et oiseaux, et sur les côtés des chiens de Phô en haut-relief.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120/200 -
#116
Een antieke notenhouten stoel, bekleed met tapisserie. Overgang Lodewijk XIV - Lodewijk XV.
Une chaise antique en noyer, revêtement de tapisserie. Période transitoire Louis XVI et Louis XV.No longer availableEstimate: € 45/50 -
#202
“Landschap met een meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage et lac”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#148Jiljé (Joseph Gillain)
Don Bosco, ‘n Robbedoes. Ed. Dupuis, Antwerpen 1943. Harde kaft. Schade aan rug onderaan, vlekken, gerafelde hoeken, blok vooraan gelost.
Don Bosco, un Robbedoes. Ed. Dupuis, Anvers 1943. Couverture dure. dégâts au dos en dessous, tâches, coins effilés, bloc détaché devant.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#191
“Gestileerde ruiter te paard”. Een bronzen groep.
”Cavalier stylisé à cheval”. Un groupe en bronze.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 650/700 -
#618Hilaire à Stenay
Een eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 250 cmEstimate: € 200/400 -
#485
Een gebeeldhouwd eikenhouten wandkapstok in Mechelse renaissancestijl, versierd met vier leeuwenkoppen met ringen.
Un porte-manteau mural en chêne, style Malinois Renaissance, décoration de quatre têtes de lion et des anneaux.No longer availableDim. 165 x 37 cmEstimate: € 60/80 -
#278
Een Art Deco piëdestal met vaas van roos en groen Vlaams aardewerk versierd met bloemen.
Un piédestal Art Déco avec un vase en faïence rose et vert flamant, décoration de fleurs.No longer availableDim. h 112 cmEstimate: € 120/180 -
#488
Een geslepen kleurloos kristallen karaf met zilveren montuur en dop, getooid met een druivenrank. Omstreeks 1900.
Une carafe en cristal taillé incolore, montures et capuchon en argent, décoration de vignes.+- 1900.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#573J. Depré
Een staande klok in eikenhouten kast, het werk van messing en tin. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Mouvement en laiton et étain. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 246 cmEstimate: € 200/300 -
#8
Een paar achthoekige kandelaars van blauw en wit Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw. Eén met schade aan de rand.
Deux chandeliers octogonaux en faïence blanche et bleu, Delft. Marque sous la base. XIXième siècle. Un chandelier avec dégâts au rebord.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 25/35