#343
Deux assiettes en faïence de Strasbourg polychromes, décorations de roses.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 25/35 -
#291
Een houten speculaasvorm met vier figuren.
#572
“Portret in de stijl van Penck.” Acryl op doek.
#158
Een siervaas gedragen door een vrouwenfiguur van zamak in tweekleurig patina. Omstreeks 1900.
Un vase de décoration porté par une figure féminine, en régule et patine en deux couleurs. +- 1900.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 80/120 -
#709
Een paar Moghul - miniaturen op zijde, ingekaderd.
#59M Langaskens
‘Vioolspeelster’. Een ets op papier.
”La joueuse de violon”. Une eau-forte sur papier.No longer availableDim. 42 x 35 cmEstimate: € 50/80 -
#126
Een afgebeitste bureautafel in Régence-stijl.
#481
Een grote kraagvaas en een balustervaas van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.
#414
“Paarden, geit en pluimvee in de stal”. Olieverf op doek in de geest van de XIXe eeuw.
”Chevaux, chèvre et volaille dans une étable”. Huile sur toile, dans l’esprit du XIXème siècle.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120/200 -
#406
Een putto en een musicerende engel van gebeeldhouwd hout. De eerste met gerestaureerde arm.
Un putto et un ange musical en bois sculpté. Le premier avec un bras restauré.No longer availableDim. h: 50 & 32 cmEstimate: € 50/70 -
#539
“Compositie in de stijl van Vasarely.” Gemengde techniek op doek. Klein letsel.
#132Frans Van Leemputten
“Klein Huisje te Retie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Petite maison à Retie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200/240