Other lots in this auction
-
#638
Snuffbottle van hoorn en ivoor. Versierd met een waterlandschap en met Lao Tse in een tuin. China, omstreeks 1900.
Flacon en corne et ivoire. Décoration de paysage fluvial et Lao Tse dans un jardin.No longer availableDim. H. 7 cmEstimate: € 80 / 120 -
#418Ebena
Drie diverse dozen. Jaren 20.
Trois boîtes différentes des années ‘20.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#304Floris JespersPeriod: 1889 - 1965
“Knoks landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1947 achteraan.
”Paysage de Knokke”. Huile sur toile. Signée et datée 1947 au dos.No longer availableDim. 27 x 37 cmEstimate: € 250 / 400 -
#191Auguste Henri CarliPeriod: 1868-1930
“Christus Heilig Hart”. Een buste van albast en marmer. Gesigneerd achteraan.
”Christe Sacré Coeur”. Un buste en albâtre et marbre. Signature au dos.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 300 / 400 -
#502Daniel Monic
“Olifanten”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 8/40 buiten de plaat.
”Eléphants”. Une lithographie. Signée et numérotée 8/40 hors planche.No longer availableDim. 66 x 46 cmEstimate: € 120 / 140 -
#525
“Man met koord en tentakel”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Eerste kwart XXe eeuw. Onderaan gesigneerd.
”Homme avec une corde et tentacule”. Un netsuke en ivoire sculptée. Premier quart XXème siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#260
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en een grijze parel.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,45 ct et d’une perle grise.No longer availableDim. 10,32 gEstimate: € 600 / 700 -
#784
Een glazenservies van geslepen kristal, bestaande uit zestien wittewijnglazen, veertien rodewijnglazen en tien groene glazen.
Un service à verres en cristal taillé, comprenant seize verres à vin blanc, quatorze verres à vin rouge et dix verres vert.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#220
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met twee grijze Tahitiparels parels van 9,90 mm.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de deux perles de Tahiti grises de 9,90 mm.No longer availableEstimate: € 450 / 550 -
#408
Twee boeken:- “Droomwereld van poppen”. Patricia vansummeren. Ed. Pandora. Antwerpen, 1994.- “Les poupées anciennes: Poupées européennes 1800 - 1930”. Marianne & Jürgen Cieslik. Ed. Duculot. Parijs, 1981.
Deux livres:- “Droomwereld van poppen”. Patricia vansummeren. Ed. Pandora. Anvers, 1994.- “Les poupées anciennes: Poupées européennes 1800 - 1930”. Marianne & Jürgen Cieslik. Ed. Duculot. Paris, 1981.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#656
Een paar armstoelen in Lodewijk XVI-stijl met meerkleurig patina.
Une paire de fauteuils style Louis XVI, patine polychrome.”No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#523
“Post-apocalyptische wezens”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd.
”Etres post-apocalyptiques”. Une statue en faïence glaçurée.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 120 / 180