Similar lots by type
-
#291
Een gietijzeren spaarkastje in de vorm van een brandkast, vooraan gedecoreerd met een afbeelding van ‘Manneke Pis’.
Tirelire en fonte représentant un coffre-fort dont le front est décoré d’un Manneken Pis.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 30 / 40 -
#118
Een mahoniehouten likeurkeldertje met drie karafjes van kleurloos kristal. Eén ontbreekt. Begin XXste eeuw.
Cave à liqueur en acajou contenant deux des trois carafons en cristal incolore. Début XXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#768Radione
Een oude Duitse radio van bakeliet uit de Tweede Wereldoorlog. ‘Grote volksontvanger’. Luidspreker te vervangen.
Ancienne radio allemande en bakélite de la Seconde Guerre Mondiale. Haut-parleur à remplacer.No longer availableEstimate: € 220 / 280 -
#643
Een lot van drie oude aardewerken pijpen:- “Le vieux Jacob”. Pierre Lévèque, België.- “Je suis le vrai Jacob”. Gambier no. 998, Frankrijk.- “Militair”. Wingender, België.
Lot de trois pipes anciennes en terre cuite:- “Le Vieux Jacob”. Pierre Lévèque, Belgique.- ”Je suis le vrai Jacob”. Gambier n° 998, France.- “Militaire”. Wingender, Belgique.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#523
Een Oosterse beker op voet van geciseleerd koper met een decor van dieren en planten. Omstreeks 1900.
Coupe sur piédouche orientale en cuivre ciselé à décor d’animaux et de plantes. Vers 1900.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#593
Een fotoalbum van zwart gelakt hout, met ingelegd vogelmotief van parelmoer.
Album à photographies en bois laqué noir incrusté de nacre formant un motif aux oiseaux.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#578
Een gietijzeren spaarpot in de vorm van bediende.
Tirelire en fonte représentant un servant.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 80 / 100 -
#780
Een meesterstuk van mahoniehout in de vorm van een wenteltrap.
Un escalier en colimaçon miniature en acajou.No longer availableDim. h: 62,5 cmEstimate: € 150 / 180 -
#187
Een mahoniehouten kistje met binnenin vier glazen parfumflesjes en een trechtertje. XIXde eeuw.
Coffret en acajou contenant quatre flacons en verre et un petit entonnoir. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#806
Een koperen luchter met acht armen geïnspireerd op de Empirestijl.
Lustre en cuivre à huit bras. Style Empire.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#317
Een barometer van gesculpteerd hout. Gedateerd 1880.
Un baromètre en bois sculpté à décor floral. Daté 1880.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#744
Een armstoel van gesculpteerd eikenhout in renaissancestijl. Begin XIXe eeuw.
Fauteuil en chêne sculpté de style Renaissance. Début du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#588
Een lot Thulin aardewerk met polychroom glazuur, bestaande uit een jardinière en zes verschillende vazen.
Lot de faïences Thulin belges à glaçure polychrome comprenant une jardinière et cinq vases différents.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#200
Een 18 karaats geel gouden armband uit de belle époque.
Bracelet plaine en or jaune 18 ct orné de boutons. Belle époque.No longer availableDim. 43,29 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#824
Twee verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetten.
Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#368
Een mannenhoofd van gesculpeerd en donkergepatineerd hout. Gemonogrameerd ‘JCA’.
Tête d’homme en bois sculpté à patine foncée. Monogramme JCA.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 200 / 240 -
#640
Een gedeeltelijk bronzen siervaas versierd met lotusbloemen in reliëf. China.
Vase décoratif partiellement en bronze décoré de fleurs de lotus en relief. Travail chinoisNo longer availableDim. H 85 cmEstimate: € 100 / 150 -
#507Lima
Een treinstel in oorspronkelijke doos met locomotief, wagons, rails, station enz.
Train dans sa boîte d’origine avec locomotive, wagons, rails, station etc.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#99Val St. Lambert
Een paar kandelaars van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Paire de candélabres en cristal taillé incolore. Avec marque.No longer availableDim. H 24 cmEstimate: € 120 / 160 -
#230
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen versierd met XIXe eeuwse gouden Dollars.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct ornées de dollars en or du XIXe siècle.No longer availableDim. 3,74 gEstimate: € 100 / 150 -
#344J.C. Happendel
“Twee trekpaarden”. Lithografie, gesigneerd buiten de plaat.
“Deux chevaux de trait”. Lithographie, signée hors planche.No longer availableDim. 37 x 50 cmEstimate: € 40 / 60