#795Een handgeknoopt wollen Bocharakarpetje. Slijtage.
#790Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#432Twee verschillende Morikarpetjes, waarbij het kleinste met lichte slijtage.
#266Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde met 140 vlakken.
#236Paar koperen kandelaars gedragen door putti.
#546Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bomen.
#800Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#746Een handgeknoopt Tibetaans Kelimtapijt met geometrische motieven.
#732Een handgeknoopt wollen Kelimtapijt.
#785Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Slijtage.
#726Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#686Een handgeknoopt wollen Kazaktapijt.
#736Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper.
#442Een lot van vijf verschillende wollen karpetjes. Enkele met slijtage.
#127Klokstel van koper bestaande uit een pendule en twee kandelaars.
#246Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#780Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
#775Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#776Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Slijtage.
#756Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#765Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#256TabrizEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt. Goede staat.
#752Een paar Pakistaanse wollen karpetjes.
Une paire de carpettes du Pakistan en laine.No longer availableDim. 120 x 65 cmEstimate: € 30 / 40
#409“Les Bouquinistes”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening Jean Pol. Lichte schade.
#271Twee tijgers en een kwartel (13,5 cm) van brons. Japans werk.
#286ChamsehPerzisch tapijt van wol met een gestileerd medaillon. Handgeknoopt.
#653Een gevarieerd lot Afrikaans en Chinees ivoor: een kam, een beeldje met palmbomen en olifanten, een maskertje, een hanger in de vorm van een roos en één in de vorm van Guanyin en een Happy Buddha. Eerste helft van de XXste eeuw.
Un lot d’ivoire africaine et chinoise: un peigne, une statue de palmiers et éléphants, un masque, un pendentif en forme de rose et une en forme de Guan Yin ainsi qu’un Bouddha heureux. Première partie du XXème siècle.No longer availableDim. H. 7 cmEstimate: € 50 / 80 -
#558Twee kleine geisha’s van gebeeldhouwd ivoor. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gesigneerd.
Deux petites geishas en ivoire sculptée. Travail japonais. début XXème siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. 8 & 7 cmEstimate: € 80 / 120 -
#505“Personage met staf”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Eerste kwart XXe eeuw. Onderaan gesigneerd.
#718Een lot XVIIIe eeuwse boeken:- “Homélies sur les évangiles”. Vier delen.- “Histoire de Chevaliers de Malte”. In vijf delen. Uitgegeven te Amsterdam.
Un lot de livres du XVIIIème siècle:- “Homélies sur les évangiles” .En quatre parties. .- “Histoire de Chevaliers de Malte”. En cinq parties. Ed. à Rotterdam.No longer availableEstimate: € 90 / 100