Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kelkvormige vaas opgehouden door een hand van kleurloos en blauw kristal.
Een kelkvormige vaas opgehouden door een hand van kleurloos en blauw kristal.
Val Saint-Lambert

Een kelkvormige vaas opgehouden door een hand van kleurloos en blauw kristal. Gesigneerd Alain Thiry

Un vase en forme de calice soutenu par une main de cristal incolore et bleu. Signé Alain Thiry.
Dim. h: 34 cm
SKU: 2806220173.
Category: Glaswerk.
Auction day: 28 June 2022 19:00
Catalogue #173
Estimate: € 220 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val Saint-Lambert

  • #521
    Val Saint-Lambert

    Een driehoekige schaal van blauw kristal met geslepen decor van bollen. Gemerkt onderaan. Pièce Unique.

    Coupe triangulaire en cristal bleu à décor taillé de sphères. Marqué en bas. Pièce Unique.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm Ø: 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #5
    Val Saint-Lambert

    Een driehoekige schaal in deels blauw kristal.

    Plat triangulaire en cristal en partie bleu.
    No longer available
    Dim. Ø 32 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #245
    Val Saint-Lambert

    Een asbak en een bonbonnière van geslepen kleurloos en magenta kristal, alsook een geslepen paars gedubbelde asbak. Alledrie gemerkt. De eerste twee resp. met inscriptie 244/200 & 91/180.

    Un cendrier et une bonbonnière en cristal taillé incolore et magenta, ainsi qu'un cendrier taillé doublé violet. Tous les trois marqués. Les deux premiers resp. avec inscription 244/200 & 91/180.
    No longer available
    Dim. Ø: 14 & 15 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #88
    Val Saint-Lambert

    Een kleine vaas van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt met label en onderaan. Genummerd P.U. 910/87.

    Petit vase en cristal taillé et doublé rouge. Marqué avec étiquette et en bas. Numéroté PU 910/87.
    No longer available
    Dim. h: 21,5 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #87
    Val Saint-Lambert

    Een brede designcoupe van groen kristal. Gemerkt.

    Une large coupe design en cristal vert. Marquée.
    No longer available
    Dim. b: 79 cm
    Estimate: € 35 / 50

Similar lots by type

  • #319

    Een lot van zes kleurloze karaffen. Glas en kristal. Eén stop manco, één stop gebarsten.

    Lot de six carafes incolores. Verre et cristal. Un bouchon manquant, un bouchon fêlé.
    No longer available
    Dim. h: 20 & 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #567

    Een vaas van polychroom glas in de stijl van Murano.

    Vase en verre polychrome de style Murano.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #381
    Cenedese, Murano, Venetië

    Drie eenden van gekleurd en ruw geschuurd glas. Onderaan gemerkt.

    Trois canards en verre sablé coloré. Marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 24, 27 & 33 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #25
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Vase en cristal incolore taillé. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #581

    Een grote moderne vaas van rood glas.

    Un grand vase moderne en verre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 71 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #201

    Een groot lot glazen bestaande uit acht kleine en acht grote wijnglazen, zes champagnecoupes, zes likeur glaasjes en twaalf sherry glaasjes. Allen met een fraai bloemendecor in reliëf.

    Un grand lot de verres composé de huit petits et huit grands verres à vin, six coupes à champagne, six verres à liqueur et douze verres à sherry. Le tout avec un beau décor floral en relief.
    No longer available
    Dim. h: 11 - 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #242
    Frans Steens

    “Kaartspelers in een interieur”. Een glas-in-lood raam. Gesigneerd.

    "Joueurs de cartes dans un intérieur". Un vitrail. Signé.
    No longer available
    Dim. 96 x 51 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #208
    Val Saint Lambert

    Een schaal in groen en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Coupe en cristal vert et incolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. Ø 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #577

    Een moderne ronde vaas van meerkleurig glas.

    Un vase rond moderne en verre multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #348

    Een zesdelig toiletstelletje van geel en kleurloos glas. Eéntje beschadigd aan de rand en één stop manco. We voegen er een dekselpotje en een flesje van geslepen kleurloos kristal aan toe.

    Un ensemble de toilette de six pièces en verre jaune et incolore. Un abîmé sur le bord et un bouchon manquant. Nous ajoutons un bocal à couvercle et une bouteille de cristal incolore taillé.
    No longer available
    Dim. H:3-23cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #308

    Een vaas van groen en kleurloos glas met reliëfdecor van bloemen.

    Vase en verre vert et incolore à décor en relief de fleurs.
    No longer available
    Dim. H:35cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #203
    Val Saint Lambert

    Een vaas in groen en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Vase en cristal vert et incolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #371

    Een oorvaasje van Luiks glas met decor van druiventrossen.

    Un vase à oreilles en verre liégeois à décor de grappes de raisin.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #573
    Goebel, West-Germany

    “In Tausend Ängsten”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 201/1.

    « In Tausend Ängsten ». Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 201/1.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #297

    Een vaasje van paars Muranoglas.

    Un vase en verre de Murano violet.
    No longer available
    Dim. h : 25 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #615
    Goebel, Germany

    Vijf grote kerststalbeelden van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 260A; 260O; 260G; 260B & 260N.

    Cinq grandes figurines de crèche en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 260A ; 260° ; 260G ; 260B et 260N.
    No longer available
    Dim. h: 25,5 - 33 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #680
    Lourdes

    Vier verschillende paternosters bezet met half edelstenen en vijf tientjes van parelmoer.

    Quatre chapelets différents sertis de pierres semi-précieuses et cinq dizaines de nacre.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #689

    Een klein antiek niervormig tafeltje op drie poten.

    Petite table rognon ancien sur trois pieds.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #108
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kleurloos kristallen karaf met kraantje. Gemerkt en genummerd P U 93/93.

    Carafe en cristal incolore taillé avec robinet. Marqué et numéroté PU 93/93.
    No longer available
    Dim. h: 53,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #48

    Een handtas in krokodillenleer uit de jaren ‘50 in goede staat.

    Un sac à main en cuir de crocodile des années 1950 en bon état.
    No longer available
    Dim. 18,5 x 23,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #480

    Een oude zakhorloge in de stijl van de vrijmetselarij. In werkende staat. Chinees werk.

    Une ancienne montre de poche franc-maçonnerie. En état de marche.
    No longer available
    Dim. 6,5 x 5,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #89
    Gustave Van Steenwegen
    Period: 1905-1986

    “Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Naam op de verso.

    "Nature morte aux fleurs". Huile sur toile. Nom au verso.
    No longer available
    Dim. 54 cm x 65 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #619
    Bernard Ruysbroek

    “Terug naar den stal, Brasschaat”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Retour à l'écurie, Brasschaat." Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 25 x 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #579
    Robert Van den Berghe

    “Vrouw in het blauw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Femme en bleu". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 104 x 82 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #198
    Feltman, Weiden, Bavaria

    Een uitgebreid porseleinen eetservies met Chinees decor. Gemerkt.

    Un vaste service de table en porcelaine à décor chinois. Marqué.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Juni 2022

Afhaling van de goederen  kan nog in de week van 4 t.e.m. 8 juli van 10.00 tot 12.00 en 14.00 tot 17.00. Steeds op afspraak!

28 June 2022 19:00
29 June 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More