Similar lots by type
-
#586
Een 19e eeuws heiligenbeeld in terracotta, onderaan gerestaureerd en mist één hand.
A 19th-century terracotta religious statue, restored at the bottom and missing one hand. -
#710Villeroy & Boch
Een porseleinen jardinière, groen en wit met guirlandes in het decor, gemerkt Villeroy & Boch. Onderaan een grote barst in de voet.
A porcelain jardinière, green and white with garlands in the decoration, marked Villeroy & Boch. Large crack in the base. -
#656
Een paar Chinese terracotta beeldjes van een duo muzikanten in geknielde zithouding.
A pair of Chinese terracotta figurines of a duo of musicians in a kneeling position. -
#702
Een set van twee gesculpteerde armstoelen met een Gobelinstof bekleed.
A set of two carved armchairs upholstered in Gobelin fabric. -
#625Gils
Een vintage treinenset, ca 1950, van het merk Gils, op ambachtelijke wijze gefabriceerd in familiale kring te Jupille. O-spoor. In originele doos met nog extra spoordelen.
A vintage train set, circa 1950, by the brand Gils, handcrafted in a family setting in Jupille. O-gauge. In original box with additional track pieces. -
#712
Een grote design eet-vergadertafel.
A large design dining-conference table. -
#466
Een vintage Mid-Century design hanglamp met gechromeerde stang, 6 lichtpunten in melkglazen kappen met cirkelvormig decor. Gemerkt Napako, stijl Expo Brussel ‘58.
A vintage Mid-Century design pendant lamp with chrome rod, 6 light points in milk glass shades with circular decor. Marked Napako, Expo Brussels '58 style. -
#606
Een antieke Engelse verlengbare tafel op wieltjes met verschillende soorten fineer ingelegd.
An antique English extendable table on wheels with various types of veneer inlay. -
#326
Een tafellamp op basis van een kunststoffen beeld naar voorbeeld van Moreau en met twee lichtpunten.
A table lamp based on a plastic sculpture inspired by Moreau, featuring two light points. -
#711VTWonen
“Bank Cube”. Een paar Charcoal gestoffeerde fauteuils met koudschuim, waarop een dekbedlaag gevuld met siliconen en polyether-sticks, op metalen poten. Gemerkt VTWonen.
"Bank Cube". A pair of Charcoal upholstered armchairs with cold foam, topped with a duvet layer filled with silicone and polyether sticks, on metal legs. Marked VTWonen. -
#556
Een groot bas-reliëf in terracotta met als voorstelling de heilige familie in de Kerststal. Aangekocht als gemaakt door Jan Antheunis. Gerestaureerd.
A large terracotta bas-relief depicting the Holy Family in the Nativity scene. Acquired as made by Jan Antheunis. Restored. -
#496
Een marqueterie vitrinekast van gefineerd wortelhout, Louis-Philippe stijl.
A marquetry display cabinet in veneered burr wood, Louis Philippe style. -
#558
Een Chinese lachende Boeddha in steen gehouwen, in zittende positie.
A Chinese laughing Buddha carved in stone, seated position. -
#713
Een moderne badkamervitrine met 3 glazen schabben en verlichting. Zwart gelakt houten onderstel met 4 laden en 2 deurtjes.
A modern bathroom display cabinet with 3 glass shelves and lighting. Black lacquered wooden base with 4 drawers and 2 doors. -
#697
Een oud Perzisch aardewerken potje met Iznik decoratie.
An old Persian earthenware pot with Iznik decoration. -
#701Bruder
Een groot wollen tapijt, verso gemerkt.
A large wool carpet, marked on the reverse. -
#675
Een lot van 22 verzilverd metalen items bestaande uit dienbladen, schaaltjes, vaasjes en een kandelaar.
A lot of 22 silver-plated metal items including trays, bowls, vases, and a candlestick. -
#276
Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een dienblad, een koffiepot, een theepot, een melkkannetje, een suikerpot en een suikertang.
A coffee and tea set in silver-plated metal consisting of a tray, a coffee pot, a tea pot, a milk jug, a sugar bowl, and a sugar tongs. -
#536Mercator
Een vintage design bureau met 5 archief-en 2 materiaalladen. Gefineerd teakhout gedragen op metalen frame. Serie “Alpha” door Mercator.
A vintage design desk with 5 filing drawers and 2 material drawers. Veneered teak wood supported by a metal frame. "Alpha" series by Mercator. -
#696
Een paar Franse Empire-stijl armstoelen met vergulde delen, bekleed in een groene stof met goudkleurige Chinoiserie motieven.
A set of French Empire-style armchairs with gilded parts, upholstered in green fabric with gold Chinoiserie motifs. -
#646
Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een koffiepot, een theepot, een suikerpot, een melkkannetje en een dienblad.
A coffee and tea set in silver-plated metal consisting of a coffee pot, a teapot, a sugar bowl, a creamer, and a tray. -
#676Wiskemann
Een verzilverd metalen koffie- en theeset op dienblad. Alle 5 stuks dragen hetzelfde monogram. De koffie- en theepot alsook het melk- en suikerpotje zijn gemerkt Wiskemann.
A silver-plated coffee and tea set on tray. All 5 pieces bear the same monogram. The coffee and teapot, as well as the creamer and sugar bowl, are marked Wiskemann. -
#692Delfts Polychrome
Een meerkleurig, polychroom aardewerken knobbelvaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A multi-colored, polychrome earthenware knobble vase with floral decoration. Marked at the bottom. -
#707
Een art-deco commode met spiegel in massief eik en een oranje-rood marmeren blad.
An art-deco chest of drawers with mirror in solid oak and an orange-red marble top.
Other lots in this auction
-
#683Unter Weiss Bach
Een lot van drie beeldjes in bircuit, gemerkt Unter Weiss Bach, made in GDR.
A lot of three figures in biscuit, marked Unter Weiss Bach, made in GDR. -
#424Frans Vantongerloo
Portret van Leonard Vantongerloo, olieverf op doek, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd.
Portrait of Leonard Vantongerloo, oil on canvas, signed Fr. Vantongerloo and dated. -
#635
Een kerkelijke hanglamp/olielamp in geel koper. Bovenaan versierd met een kruis.
A church hanging lamp/oil lamp in yellow copper. Decorated with a cross at the top. -
#353
Een oude ovalen glazen stolp met een wassen Madonna met kind.
An old oval glass dome with a wax Madonna and child. -
#12
Oude Belgische legerhelm met binnenhelm en kinriem.
Old Belgian army helmet with liner and chinstrap.Place a bid ›Estimate: € 40/50 -
#293
Een driedelig schouwgarnituur in marmer en koper bestaande uit een klok en twee kandelaars. De klok draagt het opschrift H. Six Bruges.
A three-piece fireplace set in marble and copper consisting of a clock and two candlesticks. The clock is inscribed with H. Six Bruges. -
#555
Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,50 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18 kt white gold ring set with a solitaire of +- 0.50 ct and two sapphires with a combined weight of +- 0.20 ct. -
#600
Veertien langspeelplaten. Abba, “Greatest Hits Vol. 2”. Amanda Lear, “Sweet Revenge”. Carly Simon, “Come Upstairs”. Chi Coltrane, “Let it Ride”. Enya, “Watermark”. Jerry Lee Lewis, “Greatest Vol 2” (U.K. 1962). Mano Negra, “Puta’s Fever”. The Nits, “Kilo”, “Omsk”. Paolo Conte, “The Best of”. Cliff Richard & The Shadows, “Me and my Shadows” (U.K. 1960). The Shadows, “Titelloos” (U.K. 1961). Vaya Con Dios, “Titelloos”. XTC, “GO+”.
Fourteen long-playing records. Abba, "Greatest Hits Vol. 2". Amanda Lear, "Sweet Revenge". Carly Simon, "Come Upstairs". Chi Coltrane, "Let it Ride". Enya, "Watermark". Jerry Lee Lewis, "Greatest Vol 2" (U.K. 1962). Mano Negra, "Puta's Fever". The Nits, "Kilo", "Omsk". Paolo Conte, "The Best of". Cliff Richard & The Shadows, "Me and my Shadows" (U.K. 1960). The Shadows, "Untitled" (U.K. 1961). Vaya Con Dios, "Untitled". XTC, "GO+".Place a bid ›Estimate: € 100/150 -
#688
Drie verschillende Oosterse kannen van gedreven koper.
Trois pichets orientaux différents en cuivre martelé. -
#442Diane BogaertsPeriod: 1946
“Naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Nude". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom. -
#627Val Saint Lambert
Een set van twee geslepen kristallen karaffen, olijfgroen in de massa. De grotere met een kleine schilfer onderaan. Begin 20ste eeuw.
A set of two cut crystal decanters, olive green in color. The larger one has a small chip at the bottom. Early 20th century. -
#551
Een polychroom decoratief hout gesculpteerde beeldenreeks op sokkel. Voorstelling met 14 diverse figuren in ceremoniële optocht, vermoedelijk Bali/Indonesië.
A polychrome decorative wood carved statue series on pedestal. Depicting 14 various figures in ceremonial procession, presumably Bali/Indonesia.