Similar lots by type
-
#36
Een massief houtgesculpteerd salontafeltje met glazen blad. Indonesisch tafereel met boogschutster.
A solid wood sculpted coffee table with glass top. Indonesian scene with a female archer. -
#277
Een aarderwerken piedestal met grote kom, dewelke versierd met leeuwenkoppen. 2-delig.
An earthenware pedestal with a large bowl, decorated with lion's heads. 2 pieces. -
#373
Een paar vintage Chinees porseleinen vazen met familiaal decor en vergulde details.
A pair of vintage Chinese porcelain vases with familial decoration and gilded details. -
#377
Een lot van 2 Canton borden in Chinees porselein.
A lot of 2 Canton plates in Chinese porcelain. -
#184Toyokuni I UtagawaPeriod: 1769-1825
“Niban Goninzu Gyoretsu No Zu (Brandweer Parade)”. Een Japanse houtsnede op papier. Uitgever; Fijokaja Hikotard, eind 18e, begin 19e eeuw.
"Niban Goninzu Gyoretsu No Zu (Fire Brigade Parade)". A Japanese woodblock print on paper. Publisher: Fijokaja Hikotard, late 18th to early 19th century. -
#262
Een paar grote vintage Chinees porseleinen vazen met theatraal decor en vergulde ornamenten. Op bijhorend houten sokkels.
A pair of large vintage Chinese porcelain vases with theatrical decoration and gilded ornaments. On accompanying wooden pedestals. -
#137
Een Griekse amphora vaas in terracotta, handbeschilderd, gerestaureerd op meerdere plaatsen. Italiaanse bodemvondst.
A Greek amphora vase in terracotta, hand-painted, restored in several places. Italian archaeological find. -
#123Henry FugèrePeriod: 1872-1944
“Nu à la grappe”. Art Deco keramieken craquelée beeldje. Onderaan gesigneerd.
"Nu à la grappe" translates to "Now with the bunch". Art Deco crackleware ceramic figurine. Signed at the bottom. -
#238
Een aardewerken potje in de vorm van een stier in precolombiaanse stijl.
An earthenware pot in the shape of a bull in pre-Columbian style. -
#144Kunitomi UtagawaPeriod: 1818-1845
“Courtisane”. Een Japanse houtsnede op papier. Door Utagawa Kunitomi, leerling van Toyokumi II, met zegels, 1830. Verso opschrift.
"Courtisan". A Japanese woodcut on paper by Utagawa Kunitomi, student of Toyokuni II, with seals, 1830. Inscription on verso. -
#261
Een lot, bestaande uit een decoratieve Chinese scroll, een houten Ruyi-scepter, een groen vaasje, een dekselvaasje, een Fo-hondjes, een beeldje en een wit balustervaasje.
A lot consisting of a decorative Chinese scroll, a wooden Ruyi scepter, a green vase, a lidded vase, a pair of small Fu dogs, a figurine, and a white baluster vase.Place a bid ›Estimate: € 250 / 300 -
#251
Een grote Afrikaans aardewerken sierschaal. Restauratie aanwezig.
A large African earthenware decorative bowl. Restoration present. -
#301
Een uit jade gesculpteerd beeldje met Chinese fluitspeler en dieren in het decor.
A jade sculpture depicting a Chinese flutist surrounded by animals in the scene. -
#268
Een paar grote vintage Chinees porseleinen vazen met figuratief decor en vergulde ornamenten. Op bijhorend houten sokkels.
A pair of large vintage Chinese porcelain vases with figurative decorations and gilded ornaments. On matching wooden pedestals. -
#337
“Fu Xing”. Een Chinees porseleinen beeldje.
"Fu Xing". A Chinese porcelain figurine. -
#164Hirokage UtagawaPeriod: 1855-1865
“Soba noodles fall on Samurai’s head”, uit de reeks “Edo Meisho Doke Zukushi (Komische zichten uit de befaamde oorden van Edo)”. Een Japanse houtsnede op papier. Gesigneerd “Utagawa Hirokage” 1859, zegel “jaar van de geit 5, aratame”.
“Soba noodles fall on Samurai’s head”, from the series “Edo Meisho Doke Zukushi (Comic views from the famous places of Edo)”. A Japanese woodblock print on paper. Signed “Utagawa Hirokage” 1859, seal “year of the goat 5, aratame”. -
#154Hiroshige UtagawaPeriod: 1797-1858
“Gasten in het pension”, uit de reeks “Gojusan tsugi meisho no zue (zicht op de 53 stations langs de Tokaido)”. Een Japanse houtsnede op papier. Varia opschrift en zegels; Oban; Nishiki-e, gesigneerd; Hiroshige Hitsu, Uitgever; Tsutaya Kichizo, gedateerd; Aratame, Hare year, 7th month 1855.
"Guests at the inn," from the series "Gojusan tsugi meisho no zue (views of the 53 stations along the Tokaido)." A Japanese woodcut on paper. Various inscriptions and seals; Oban; Nishiki-e, signed; Hiroshige Hitsu, Publisher; Tsutaya Kichizo, dated; Aratame, Hare year, 7th month 1855. -
#16
Een Chinese geglazuurd keramieken plantenstaander in de vorm van een olifant.
A Chinese glazed ceramic plant stand in the shape of an elephant. -
#127
Een Griekse handbeschilderde kruik in terracotta met 3 figuren in het decor, Italiaanse bodemvondst, de hals is gerestaureerd en onvolledig.
A Greek hand-painted terracotta jug with 3 figures in the decoration, Italian archaeological find, the neck has been restored and is incomplete. -
#355
“Ghau”. Een verguld Tibetaanse reisaltaartje.
"Ghau." A gilded Tibetan portable altar. -
#258
Een paar vintage Chinees porseleinen vazen met floraal decor en vergulde armen.
A pair of vintage Chinese porcelain vases with floral decoration and gilded handles. -
#365
Een vintage Chinees porseleinen dekselvaas met fo-hond bovenaan, verguld floraal en figuratief decor.
A vintage Chinese porcelain lidded vase with a foo dog on top, gilt floral and figurative decoration. -
#253
Een grote Japans porseleinen dekselvaas met vogels en meerkleurig polychroom decor. Onderaan gemerkt.
A large Japanese porcelain lidded vase with bird and multi-color polychrome decor. Marked at the bottom. -
#318
Een lot van 2 vintage Chinees porseleinen fish tanks, 1 grote en 1 kleinere, met figuratief en floraal decor. Binnenin met goudvissen versierd, onderaan gemerkt.
A lot of 2 vintage Chinese porcelain fish tanks, 1 large and 1 smaller, with figurative and floral decor. Decorated inside with goldfish, marked at the bottom.
Other lots in this auction
-
#349
“Meisjesportret”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, niet gesigneerd.
"Girl portrait", a painting, oil on panel in a gilded frame, unsigned. -
#130
Een halssnoer met verschillende kleuren parels en met zilveren slot.
A necklace with various colors of pearls and a silver clasp. -
#285
Een set van 7 eikenhouten stoelen met houtgesculpteerde delen waarvan één armstoel.
A set of 7 oak chairs with wooden carved elements, including one armchair. -
#84
“Heidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Heidezicht." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#2DK
“Jezus aan het kruis”, een schilderij, olieverf op doek, 19e eeuws, gemonogrammeerd links onder DK en gedateerd 1839.
"Jesus on the cross", a painting, oil on canvas, 19th century, monogrammed lower left DK and dated 1839. -
#309
“Boslandschap met vergezicht”. Een schilderij, olieverf op doek, 19e eeuw.
"Forest landscape with a view". A painting, oil on canvas, 19th century. -
#233
“Waterdraagster”, een massief eikenhouten gesculpteerd beeld, hersteld/gelijmd aan de benen, onderaan gesigneerd ‘John’.
"Water Carrier", a solid oak carved sculpture, repaired/glued at the legs, signed 'John' at the bottom. -
#157
Een marmeren beeld van een roofvogel, medio 1920.
A marble statue of a bird of prey, circa 1920. -
#74Dordevic MiodragPeriod: 1936*
“Kleurrijk lijnenspel”. Een serigrafie op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 64/100.
"Colorful composition of lines." A screen print on paper. Signed and numbered 64/100 at the bottom outside of the plate. -
#135
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen.
A pair of 18 kt yellow gold earrings. -
#281
Een Hollywood regency tafellamp met een voet in messing voorstellend een luipaard met welp neerdalend vanop een boomstronk.
A Hollywood Regency table lamp with a brass base depicting a leopard with a cub descending from a tree trunk. -
#156
Een Engelse mahoniehouten D-End eettafel op wieltjes, met 2 verlengbare delen. Eind 19e eeuw.
An English mahogany D-End dining table on casters, with 2 extendable parts. End of the 19th century.