#275Een antiek eikenhouten commode met koperen ornamenten, 2 deuren en 2 laden.
#20Twee verschillende 19de eeuwse zilveren hangers, de achterkant 18 karaats geelgoud, bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Two different 19th century silver pendants with the back 18ct gold, set with old-cut diamonds, with a combined weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 6,14 gEstimate: € 550 / 650 -
#154Franz De VadderPeriod: 1862-1936“Heidelandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd “1901”.
"Heath landscape". A painting, oil on canvas. Signed and dated at the bottom "1901".No longer availableDim. 53 x 73cmEstimate: € 300 / 500 -
#139Een vergulde spiegel en console met marmer. Versierd met miniaturen. Rijkelijk gedecoreerd.
A gilded mirror and console with marble. Decorated with miniatures. Lavishly adorned.No longer availableDim. 107 x 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#436BaharlouEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#422“Naïef portret - INRI.” Gemengde techniek op board.
"Naive portrait - INRI." Mixed media on board.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 60 / 80