#184Isaac Israels“Dansscene.” Olieverf op board. Draagt atelierstempel achteraan. vaag gesigneerd.
"Dance scene." Oil on board. Bears studio stamp on the back. Vaguely signed.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 600 / 700 -
#12“Parijs stadszicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#430Een 18 karaats geelgouden kruis met filigraanwerk.
#520Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,44 ct.
An 18 karat white gold ring set with a solitaire of approximately 0.44 ct.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 650 / 750 -
#466CaucazeEen Oosters wollen karpet. Handgeknoopt.
#14“Landschap met boerderij”. Een schilderij, olieverf op paneel. Achterzijde met vermoedelijk opschrift “Moortgat”.
"Landscape with farmhouse." A painting, oil on panel. Backside with presumably inscription "Moortgat."No longer availableDim. 32 x 36cmEstimate: € 35 / 70 -
#444“Abstracte collage met halve cirkels.” Draagt monogram V.H.
"Abstract collage with half circles." Bears monogram V.H.No longer availableDim. 34 x 29 cmEstimate: € 200 / 300 -
#26Een houten trapbankje voor een schoenpoetser, met lederen bekleding en 1 lade.
#7Limoges FranceEen lijst met een op porselein geschilderd tafereel van een man in een bootje op het meer, gemerkt Faure Limoges 6/8.
A frame with a porcelain-painted scene of a man in a boat on the lake, marked Faure Limoges 6/8.No longer availableDim. h 12 x b 31 cmEstimate: € 30 / 40