#468Een zamakken beeld met geblinddoekte vrouw en putti.
#557Een porseleinen servies met vergulde randen. Limoges France.
#618Een voorouderbeeld van gesculpteerd hout, Fang, Gabon.
An ancestral figure of carved wood, Fang, Gabon.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#290Een 18 ct witgouden ring bezet met een parel.
#73Een bronzen beeldje van een hond met zwart patina. Op een grijs marmeren sokkeltje.
A bronze figure of a dog with black patina. On a grey marble base.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 60 / 80 -
#522Raymond De Baux“Veehoeder en zijn kudde in een uitgestrekt valleilandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1848.
#695Yastik e.a.Een lot vn vier kleine Oosterse handgeknoopte karpetjes van wol.
#405Een eikenhouten tafeltje.
#688Een rood groene en zwarte vaas. Jaren 60/70.
#248Een donker rode schotel in faience versierd met engeltje en kransen. Gemerkt 2A.
A dark red earthenware dish decorated with an angel and wreaths. Marked 2A.No longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 50 / 60 -
#143Delvaux‘Deux de Delvaux’-handtas in kakhi leder.
'Deux de Delvaux' handbag in khaki leather.No longer availableDim. h 30 x l 37 cmEstimate: € 350 / 450