#602“La IIe Fête Flamande”. Gravure door J.-Ph. Le Bas naar David Teniers II. XIXde eeuw.
#373“Gezin met vogeltje.” Polychroom porseleinen groep in goede staat. Draagt Meissen merk onderaan.
#490Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,42 ct.
#311F. van Baden“Een koe”. Een houten gesculpteerd beeld, gesigneerd. Stukje van 1 hoorn afgebroken.
#408Een beeldje van een Chinese draak in speksteen op een houten sokkeltje.
#167P.J. Mene“Caballos.” Bronzen beeld, gesigneerd.
#200Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitaire briljant van +- 2 ct. Color H. Waarschijnlijk SI1.
An 18 carat white gold ring set with a solitaire brilliant-cut diamond of approximately +- 2 ct. Color H, probably SI1.No longer availableDim. 3,25 gEstimate: € 8000 / 12000 -
#682YastikEen Oosters handgeknoopt karpetje van wol.
#519Hubert De VriesPeriod: 1899-1979“Antwerpse Haven”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Onderaan gesigneerd.
"Antwerp Harbor". A painting, mixed media on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 84 x 99cmEstimate: € 150 / 200